ATB в Києві у 2009
25.04.2009 | МВЦ
Про подію
ATB 2009
ATB 2009
Line-up
image
ATB
image
Jan Lochel
image
Josh Gallahan
image
ATB
Андре́ Таннебе́ргер, відоміший як ATB — німецький музикант і продюсер електронної музики, діджей, автор пісень, в першу чергу відомий своєю роботою «9 PM». На рахунку Андре 8 студійних альбомів і п'ять компіляцій з серії «The DJ In the mix»
image
Jan Lochel
Ян Лёйхель (німецьке написання - Jan Löchel) починав свою музичну кар'єру на початку 90-х, коли музика переживала великі зміни. Він виступав як гітарист і соліст в самих різних німецьких групах і форматах: від прісних поп-проектів, до громіздкого хард року. Пізніше, стомлений цими нескінченними пошуками свого стилю, він сконцентрував себе на роботі в студії, написанні пісень, створенні реміксів і продюсуванні музичних проектів.
image
Josh Gallahan
RuDee (справжнє ім'я Rudi Dittmann) - один з найближчих друзів ATB. Звукоінженер, талановитий продюсер, чоловік, який дуже багато робить для музики АТВ, але, на жаль, часто залишається за кадром. Напевно кожен дуже любить композиції "Far beyond", "Rain", "Do you love me", "Summer rain". Со-автором виступив саме RuDee. Він практично завжди супроводжує АТВ на гастролях. Думаю, багато його бачили у фільмі "USA tour" на DVD "Addicted to music". Крім того, RuDee працює з такими проектами і діджеями як Mike Litt, Talla 2XLC, Alex M.O.R.P.H., Sander Lindstrom, Patric & Timo, а також Patric la Funk - "You never know", Tom Borijn - "Zora".