Ostrov Festival 2014
07.06.2014 | Труханів Острів
Про подію
Ostrov festival 2014
OSTROV продлится двое суток в режиме нон-стоп: с вечера субботы 7 июня до вечера понедельника 9 июня (все три дня — выходные). Самые актуальные тренды мировой независимой электронной сцены будут представлены на 3-х площадках: две сцены будут работать в ночное время, и одна афтепатийная в дневное время. Дневная программа фестиваля будет не менее интересной, чем ночная, но пока это сюрприз, детали которого мы сообщим позже. Все площадки в этом году будут крытыми, на случай дождя, и расположены на территории Труханова Острова более компактно — так что праздник состоится в любую погоду. Всю информацию о точках продажи можно узнать на сайте www.qievdance.com, рекомендуем покупать билеты только у авторизованных дилеров. Несмотря на то, что минувшие зима и весна были тревожными и внесли свои коррективы в планы и отношения людей, организаций и стран... Несмотря на то, что многие ценности изменились и во многих сердцах — в том числе, в сердце нашей страны и города — остались незаживающие раны... Несмотря на то, что наше прошлое такое нелегкое, а наше будущее такое туманное, мы не видим другой альтернативы, кроме как продолжать делать то, что мы делаем и продолжать верить. Верить, что то, что объединяет людей, сильнее того, что их разделяет — любовь к музыке, любовь друг к другу, любовь к жизни. Поэтому, что бы ни происходило в нашем турбулентном мире, мы уверены, что 7-9 июня на 2-м ежегодном Фестивале OSTROV под ясным небом Украины, в самом сердце Киева, соберутся наши друзья и единомышленники из разных стран, чтобы отпраздновать с нами наши маленькие победы. Чтобы вместе отпраздновать жизнь, пульсирующую и танцующую в сердце каждого из нас. ♥
Line-up
image
Aquarius Heaven
image
Art Department
image
DJ Koze
image
Guy Gerber
image
Ian Pooley
image
Jay Haze
image
Nastia
image
Praslea
image
Raresh
image
Ricardo Villalobos
image
SCSI-9
image
Sonja Moonear
image
Tini
image
Abelle
image
Aquarius Heaven
Aquarius Heaven може бути новачком у світі електронної музики, але він не новачок на музичній сцені як такої: «Водолій Небес» або Брайан Брюстер, є колишнім танцюристом в стилі реггі та співаком хіп-хопу. Це була справжня доля, коли Брайан зв'язався з електронною музикою.
image
Art Department
Проект канадського музиканта Джонні Уайт. У 2017му Уайт виступив на вечірках Circoloco і Elrow, відіграв в берлінському Watergate і Hï на Ібіці, а також був заявлений в якості одного з хедлайнерів фестивалю BPM в Португалії. Art Department - постійний учасник вечірок Paradise, знакових шоукейсів Джеймі Джонса. Крім діджеїнгу, Уайт веде свій лейбл No.19 Music, який об'єднав таких музикантів, як Метью Джонсон, Джеймі Джонс, Martinez Brothers і Денніс Феррер.
image
DJ Koze
Штефан Коцалла, музикант з Гамбурга, який п'ять разів визнавався діджеєм року авторитетним журналом Spex. На своїх виступах зіштовхує лобами техно і джаз, ейсід-хаус і синтіпоп, рок та хіп-хоп. На початку 1990-х він почав працювати як репер і ді-джей для різних хіп-хоп груп у Фленсбурзі. У 1991 році DJ Koze зайняв друге місце в німецькому чемпіонаті DMC. Через два роки він переїхав до Гамбурга і заснував разом з Cosmic DJ, DJ Stachy і "Schreckliche Sven" хіп-хопу формацію Fischmob, яка проіснувала близько п'яти років.
image
Guy Gerber
Guy Gerber - це більше, ніж людина, відповідальна за гучні вечірки у найшанованіших клубах по всій земній кулі за останні два роки. Як сказано в музичній біблії англійських танцполів - журналі MixMag, його сингл Stoppage Time (Bedrock Records), облетів увесь світ, ставши гімном року на вечірках клубу Cocoon в Амнезії, Dc10 на Ібіці і Secretsundaze в Лондоні.
image
Ian Pooley
Перший реліз Ian Pooley відбувся в 1990 році, коли Ian був ще тінейджером. Він був затятим шанувальником стилю Detroit techno, тому не дивно, що натхненником Ian'a був майстер техно звуків - Derrick May. Це були часи студентства в Mainz 'івської граматичній школі, Ian випустив свій перший диск музичних напрацювань, написаний спільно з Thomas Gerlach (відомий зараз як DJ Tonka). Творчий тандем виявився успішним: альбом був помічений і виставлений на продаж в одному з музичних магазинів Франкфурта під назвою «Boy». На диску були представлені перші спроби авторських інтерпретацій, виконані двома ді-джеями: Detroit techno, зміксувати з breakbeat ритмами.
image
Jay Haze
Jay Haze - американський музикант, родом з Авока, штат Пенсільванія. Він записує під іменами Fuckpony (Get Physical, BPitch Control), Subversion (Souljazz, Futuredub), Bearback (Tuningspork Records - разом із самим Вінігером), Jay vs. Ricardo (з чилійським музикантом Рікардо Вільялобос) .
image
Nastia
Анастасія Топольська народилася 20 травня 1987 року у Луганській області, де виросла та закінчила школу. Вступивши 2004 року до Донецького університету економіки і торгівлі, переїхала до Донецьку. У цей час протягом року працювала піджейкою в донецькому клубі «НЛО». 2005 року почала вчитися діджеїнгу і вже у вересні в Івано-Франківську провела перший виступ. Взяла сценічне ім'я DJ Beauty, яке придумав її хлопець, ді-джей Олександр Приходько (DJ Cross).
image
Praslea
Здобув заслужене звання апологета румунської сцени, котрий старанно розгойдує натовп у всьому світі. Його точність і плавний вибір матеріалу привернули увагу таких гучних імен, як Zip, Luciano, Ritchie Hawtin, Valentino Kanzyani і Cassy, а також співпраця з відомим брендом Circo Loco.
image
Raresh
Raresh
image
Ricardo Villalobos
На одну третину - чилієць, на іншу - німець, на третю - італієць, Рікардо є чудовим продюсером і ді-джеєм. Він відомий в таких жанрах, як minimal techno та microhouse. Вважається однією з найбільш впливових фігур в даному форматі. Він був народжений в Сантьяго (Чилі) в 1970м, 6 серпня, в родині викладача журналістики та вчителя математики. Через три роки його сім'я переїжджає до Німеччини, тікаючи від жорстокої диктатури Августо Піночета, який захопив владу. І хоча він дуже любив музику, музикантом себе не бачив. Сім'я ж з боку батька була дуже музична.
image
SCSI-9
SCSI-9
image
Sonja Moonear
Періодично випускаючи власні треки і ремікси на відомих міжнародних лейблах, таких як Karat і Perlon, вона віртуозно керує лейблом Ruta5 (всі аналогії з Червоною Рутою недоречні), організовує власні вечірки в Швейцарії і Kiss Me Festival. Ухиляючись від категоризації, всі її починання відображають величезну кількість ідей і креативності, спонукаючи постійно додавати в свій стиль "нові нотки" і пластинки.
image
Tini
Tini
image
Abelle
В даний час ім'я Абель є однім з найвідоміших в електронній сцені Москви. Окрім того, що вона пов'язана зі створенням головного підпільного клубу в Росії, Arma17, вона також відповідальна за масові події і фестивалі, які заробили репутацією у всьому світі. Як музикант, Абель досліджує темну сторону техно і споріднених жанрів. Вона очолює шановний лейбл Arma і створила міцну репутацію як видатний майстер afterhours-сетів. Її новаторські сети тепер захоплюють все більшу аудиторію, і слухачі можуть розраховувати почути широке поєднання техно, ейсіду та електро, з безліччю сюрпризів.