Ostrov Festival 2015
28.06.2015 | Труханів Острів
Про подію
Ostrov festival 2015
Фестиваль Ostrov festival 2015 відбувся у Києві 28го червня 2015 року.
Line-up
image
Barac
image
Booka Shade
image
Carl Craig
image
Cepasa
image
DJ Koze
image
Onuka
image
Petre Inspirescu
image
Piticu
image
Shaun Reeves
image
Barac
Стаючи все більше і більше відомий за своїм справжнім ім'ям, румун Barac Nicolae, один з учасників проекту NoiDoi вирішив в 2012 році продовжити свою сольну роботу. Відданий гарній атмосфері та гармонії, цей митець підігріває наші душі і примушує посміхнутися. Народившись з відкритою до музики душею, йому вдалося зібрати багаторічний музичний досвід, який можна відчути і спробувати в його композиціях та виступах так само, як свіжу відкриту пляшку старого вина.
image
Booka Shade
Booka Shade - німецька електронна група, створена в 1995 році у Франкфурті, записується на лейблі Get Physical Music. Записавши такі шедеври як Body Language, вони відразу перетворилися на провідних артистів техно-сцени. Booka Shade конструюють техно для інтелектуалів: під час їх виступів структура ритму змінюється прямо на очах у слухачів, а хитромудрість їх симфоній зачаровує. Не дивно, що після закінчення їх концерту глядачам здається, що вони побували у повноцінній подорожі по світу сучасних музичних технологій.
image
Carl Craig
Американський музикант, який працює в жанрі детройт-техно. Є одним з найбільш видатних музикантів, яких відносять до «другої хвилі» детройтського техно. Видатний послідовник ідей, які в своїй музиці втілювали Деррік Мей (англ. Derrick May), Хуан Аткінс (англ. Juan Atkins) і Кевін Сондерсон (англ. Kevin Saunderson). Так само працює під численними псевдонімами, найбільш відомі з яких - Innerzone Orchestra, 69, Paperclip People, BFC і Psyche.
image
Cepasa
Його музика, безумовно, має бути помічена. Унікальний стиль Cepasa був створений на межі downtempo, house і techno, але саме вокал, глибокий звук і чуттєві мелодії зробили його музику впізнаваною з перших секунд. У 2012 році Cepasa представився своїм дебютним альбомом "Doing Right". Український музикант і звукорежисер Павло Ленченко отримує натхнення в новітніх музичних технологіях створення звуків, побудові ритмічних структур, аналогової та цифрової обробки живих інструментів. Живі виступи поєднують аналогове звучання синтезаторів і драм-машин з вібрацією живих гітар і вокалу. З початку діяльності Cepasa записав 3 студійних альбоми, альбом реміксів, авторську бібліотеку семплів для Primeloops, ексклюзивна суміш для передачі даних, випустив музичні кліпи на треки "Other Place", "Delicious", "Always Beautiful" і «Краще з тобою».
image
DJ Koze
Штефан Коцалла, музикант з Гамбурга, який п'ять разів визнавався діджеєм року авторитетним журналом Spex. На своїх виступах зіштовхує лобами техно і джаз, ейсід-хаус і синтіпоп, рок та хіп-хоп. На початку 1990-х він почав працювати як репер і ді-джей для різних хіп-хоп груп у Фленсбурзі. У 1991 році DJ Koze зайняв друге місце в німецькому чемпіонаті DMC. Через два роки він переїхав до Гамбурга і заснував разом з Cosmic DJ, DJ Stachy і "Schreckliche Sven" хіп-хопу формацію Fischmob, яка проіснувала близько п'яти років.
image
Onuka
ONUKA - це проект екс-вокалістки Tomato Jaws Нати Жижченко та відомого електронного музиканта з України Євгена Філатова (фронтмена групи The Maneken). Обидва музиканти неодноразово працювали над спільними композиціями - The Maneken зробив кілька реміксів на треки Tomato Jaws, а Ната записала партії сопілки та дуети з Євгеном для альбомів The Maneken. Ідея зробити повноцінний спільний проект обговорювалася давно, але втілилася в життя тільки влітку 2013 року, коли артисти приступили до запису дебютного синглу Look. Євген виступив основним композитором і саундпродюсером проекту, а також виконав партії ударних, баса і клавішних, а Ната взяла на себе лірику, основний вокал і партію сопілки.
image
Petre Inspirescu
Почав діджеїти, коли багато хто з тих, хто читає це, робили перші кроки під стіл — у 1999 році. Він є частиною знаменитого проекту Arpiar (Raresh, Rhadoo, Petre Inspirescu) і є улюбленцем Ricardo Villalobos по граційним b2b сетах. Петра — резидент вечірок Circoloco, пише унікальні композиції з академічними музикантами і випускає свої твори на різних лейблах, включаючи власний — Yojik ConCon.
image
Piticu
Як і годиться молодому даруванню з Румунії, Piticu задіяний в головній музичній події рідної країни - фестивалі Sunwaves. Як артист лондонського лейбла Channel Zoo Recordings, івенти якого надійно облаштувалися на Ібіці і в багатьох відомих клубних столицях, Piticu активно бере участь в Zoo Project'ах, поєднуючи це з сетами в Watergate, Аrma 17, на Kazantip та інших відомих майданчиках.
image
Shaun Reeves
Shaun Reeves