Ostrov Festival 2016
10.06.2016 | Труханів Острів
Про подію
Ostrov Festival 2016
OSTROV FESTIVAL is an innovative music event for Ukraine, which brings together electronic music lovers with the world’s top electronic movers and shakers, right in the middle of Ukrainian capital.
Line-up
image
Barac
image
Dixon
image
DJ Koze
image
Etapp Kyle
image
Gescu
image
Juan Atkins
image
Mathew Jonson
image
Nastia
image
Praslea
image
President Bongo
image
Radio Slave
image
Tale of us
image
Woo York
image
ARTBAT
image
Barac
Стаючи все більше і більше відомий за своїм справжнім ім'ям, румун Barac Nicolae, один з учасників проекту NoiDoi вирішив в 2012 році продовжити свою сольну роботу. Відданий гарній атмосфері та гармонії, цей митець підігріває наші душі і примушує посміхнутися. Народившись з відкритою до музики душею, йому вдалося зібрати багаторічний музичний досвід, який можна відчути і спробувати в його композиціях та виступах так само, як свіжу відкриту пляшку старого вина.
image
Dixon
Dixon спочатку розпочав роботу на лейблі звукозапису A&R та на підлейблі Reconation Recordings Sonar-Kollektiv. У 2005 році він заснував лейбл Innervisions з Крістіаном Байєром і Френком Відеманом з Âme. Відокремившись від Sonar Kollektiv, він став незалежним у 2006 році. Британський журнал Mixmag пише, що лейбл мав "вражаючий вплив на світову хаус сцену". Як продюсер, Dixon випустив кілька платівок у співпраці з такими артистами, як Georg Levin, Derrick Carter, Henrik Schwarz та Âme. Dixon часто створює власні версії треків інших музикантів для використання в DJ-сетах.
image
DJ Koze
Штефан Коцалла, музикант з Гамбурга, який п'ять разів визнавався діджеєм року авторитетним журналом Spex. На своїх виступах зіштовхує лобами техно і джаз, ейсід-хаус і синтіпоп, рок та хіп-хоп. На початку 1990-х він почав працювати як репер і ді-джей для різних хіп-хоп груп у Фленсбурзі. У 1991 році DJ Koze зайняв друге місце в німецькому чемпіонаті DMC. Через два роки він переїхав до Гамбурга і заснував разом з Cosmic DJ, DJ Stachy і "Schreckliche Sven" хіп-хопу формацію Fischmob, яка проіснувала близько п'яти років.
image
Etapp Kyle
Ді-джею і продюсеру Etapp Kyle (Сергій Кушнір) знадобився короткий час, щоб зробити гігантський стрибок від аудіофіла, що залишався вдома, до статусу героя на танцполах. Сьогодні зрозуміло, що він зробив правильні кроки - цей молодий музикант, що народився в Україні та живе у Берліні, швидко розвивається.
image
Gescu
Gescu, або Георг (його справжнє ім'я), є одним з артистів, що виріс під крилом букінг-агенці Sunrise. Від часу приходу в Sunrise ще в 2007 році, Gescu розвинувся від молодого, починаючого ді-джея до одного з постійних виконавців на румунській сцені електронної музики.
image
Juan Atkins
Хуан Аткінс - засновник одного з найважливіших явищ в сучасній електронній музиці - детройтського техно. Його платівка Enter, випущена в 1983 р спільно з Ріком Дейвісом (Rick Davis) під ім'ям Cybotron, вважається першим техно-релізом в історії електронної музики. Цей проект згодом виявився точкою відліку для багатьох напрямів електронної музики.
image
Mathew Jonson
Метью Джонсона називають прямим послідовником ідей детройтського техно. У його музиці відчувається серйозний вплив робіт Деррік Мея (англ. Derrick May) і раннього детройтського техно. Хоча свою першу платівку Джонсон випустив в 2001 році - їй стала «New Identity», яка вийшла на невеликому канадському лейблі Itiswhatitis - популярність не застала його чекати. Через кілька релізів, загальну увагу привернула платівка «Typerope EP», після якої з ним стали співпрацювати численні імениті лейбли, на кшталт Perlon, Minus і Kompakt. Сам Джонсон в 2004 році відкрив свій власний лейбл Wagon Repair, де свою музику випускають такі музиканти як Konrad Black, Майк Шеннон (англ. Mike Shannon), Lazy Fat People і Cobblestone Jazz. Джонсон так само бере найактивнішу участь в тріо Cobblestone Jazz і The Modern Deep Left Quartet.
image
Nastia
Анастасія Топольська народилася 20 травня 1987 року у Луганській області, де виросла та закінчила школу. Вступивши 2004 року до Донецького університету економіки і торгівлі, переїхала до Донецьку. У цей час протягом року працювала піджейкою в донецькому клубі «НЛО». 2005 року почала вчитися діджеїнгу і вже у вересні в Івано-Франківську провела перший виступ. Взяла сценічне ім'я DJ Beauty, яке придумав її хлопець, ді-джей Олександр Приходько (DJ Cross).
image
Praslea
Здобув заслужене звання апологета румунської сцени, котрий старанно розгойдує натовп у всьому світі. Його точність і плавний вибір матеріалу привернули увагу таких гучних імен, як Zip, Luciano, Ritchie Hawtin, Valentino Kanzyani і Cassy, а також співпраця з відомим брендом Circo Loco.
image
President Bongo
President Bongo
image
Radio Slave
Radio Slave
image
Tale of us
Tale of us
image
Woo York
Активні учасники європейського техно-руху, український дует Woo York випускають потужний, кислотний і в той же час витончений звук реалізований в унікальному перформансі який був визнаний Top 40 Live Acts за версією Resident Advisor. Естетика їх творчості балансує від авангарду до фундаментальних цінностей техно родом з Детройта та Берліна.
image
ARTBAT
Український дует, який в даний час є одним з найбільш успішних українських електронних проектів і користується глобальним визнанням. Ключ до успіху ARTBAT полягає в їх потужному та винахідливому звуку найвищої якості. Їхні треки мають вражаючу здатність запалювати як невеликі клуби, так і величезні арени з енергією та драйвом. Саме з цієї причини музика багатьох відомих артистів приваблює музика ARTBAT. Такі метри танцювальної музики, як Solomun, Tale Of Us, Pete Tong, Deadmau5 і Richie Hawtin, регулярно грають музику ARTBAT під час своїх сетів.