Ostrov Festival 2017
30.06.2017 | Труханів Острів
Про подію
Ostrov Festival 2017
После 4-х ярких и насыщенных лет, где каждый год был по-своему особенным, команда Qiev Dance и Sunrise Agency уже готовится к открытию пятой, юбилейной главы Ostrov Festival, которая пронесется по Трухановому острову с 30-го июня по 2-е июля 2017 года. Держа акцент, прежде всего, на качественной электронной музыке, всего за несколько лет Ostrov Festival сумел объединить на одной локации и нескольких сценах десятки музыкантов, ди-джеев, лайв-исполнителей и тысячи абсолютно разных любителей электронной музыки. Ostrov Festival – это уникальная возможность услышать крупнейших артистов техно, хаус и электронной сцены в целом, ведь Остров – это единственное в Украине событие подобного масштаба в своём жанре, сравнимое с большими фестивалями центральной и западной Европы.
Line-up
image
Ben Klock
image
Mano le Tough
image
Cobblestone Jazz
image
HVOB
image
Sonja Moonear
image
Nastia
image
Gescu
image
Baical
image
Hito
image
Etapp Kyle
image
Woo York
image
Ben Klock
Бен Клок народився в 1971 році і до моменту техно-буму вже був досить дорослим, щоб розуміти нову музику і нову культурну естетику. До першого походу в клуб у житті Клока нічого дивного і не повинно було бути - звичайний німецький хлопчина, який виріс в Західному Берліні. Щоправда в отроцтві своєму він навчався на джазового піаніста і тренувався в складанні пісень. Але це тривало недовго - він потрапив на одну з техно-вечірок, що проходили у великих кількостях в самому центрі німецької столиці - районі Мітте.
image
Mano le Tough
Трохи терпіння дає чудовий результат. Доказом цього є Mano Le Tough (a.k.a. Niall Mannion). У ці дні ірландський ді-джей, продюсер і власник лейбла є одним з найвідоміших імен у underground house та techno, але його сходження не відбулося за одну ніч. Зараз, так і кілька років тому, Мано був лише ще одним DJ-емігрантом, який жив у Берліні. Його перші дні в місті, звичайно, були нелегкі, але Берлін запропонував одну річ, зокрема: багато можливостей грати. Хоча Мано вперше придбав смак до танцювальної музики ще в Ірландії, Берлін був місцем, де він міг нарешті потрапити за вертушки на регулярній основі - зовсім нещодавно він грав по три ночі на тиждень і влаштовував власні вечірки Passion Beat. Ці заходи, можливо, не завжди були гламурними, але вони надавали Мано можливість правильно відточити свої навички і вивчити нові звуки.
image
Cobblestone Jazz
Незважаючи на успіх дебютної платівки з двома прекрасними дип-хаус треками, Cobblestone Jazz довго не виходив з невеликих клубів і місцевого культурного простору. Пізніше Джонсону довго доводилося пояснювати промоутерам і журналістам, що Cobblestone Jazz не його проект, що він в ньому всього лише один з учасників, а головним ідеологом є Дануель Тейт. У проекті немає чітко окреслених обов'язків. Так, звичайно, вважається, що Тейт грає на клавішах і вінтажному електрооргані Rhodes, Тайгер управляється з семплерами і перкусією, а Джонсон програмує барабанні партії і басові лінії. Однак в будь-який момент все може помінятися місцями, адже головне для музикантів - це відчуття справжнього джазового тріо, де балом править імпровізація. «Розумієте», - намагається донести думку Джонсон, - «в нашому проекті головне і основне - це імпровізація, ми майже нічого не складати спеціально, і у нас немає заготовленої програми. Найцікавіше задіяти і обіграти ті ідеї, які виникають в процесі виступу ».
image
HVOB
HVOB! Ці чотири літери розшифровуються, як - "Her Voice Over Boys". І HVOB - це дві людини. А ще, вони - музичні продюсери - Пауль Валлнер (Paul Wallner) і Анна Мюллер (Anna Müller). Він грає, вона співає. Разом це дует, який робить ритм романтичним, атмосферу легкою, а в думках від звуків суцільні романтика і інтим.
image
Sonja Moonear
Періодично випускаючи власні треки і ремікси на відомих міжнародних лейблах, таких як Karat і Perlon, вона віртуозно керує лейблом Ruta5 (всі аналогії з Червоною Рутою недоречні), організовує власні вечірки в Швейцарії і Kiss Me Festival. Ухиляючись від категоризації, всі її починання відображають величезну кількість ідей і креативності, спонукаючи постійно додавати в свій стиль "нові нотки" і пластинки.
image
Nastia
Анастасія Топольська народилася 20 травня 1987 року у Луганській області, де виросла та закінчила школу. Вступивши 2004 року до Донецького університету економіки і торгівлі, переїхала до Донецьку. У цей час протягом року працювала піджейкою в донецькому клубі «НЛО». 2005 року почала вчитися діджеїнгу і вже у вересні в Івано-Франківську провела перший виступ. Взяла сценічне ім'я DJ Beauty, яке придумав її хлопець, ді-джей Олександр Приходько (DJ Cross).
image
Gescu
Gescu, або Георг (його справжнє ім'я), є одним з артистів, що виріс під крилом букінг-агенці Sunrise. Від часу приходу в Sunrise ще в 2007 році, Gescu розвинувся від молодого, починаючого ді-джея до одного з постійних виконавців на румунській сцені електронної музики.
image
Baical
Байкал - представник німецької техно-сцени, який робить багатошарову електронну музику для серця, розуму та ніг. Бажано все одночасно. Творчість Байкалу полягає в тому, що сама музика, абстрактний досвід і емоції, які вона провокує, повинні розповідати достатньо історій, щоб розважити вас як слухача.
image
Hito
Hito - електроний музикант родом з Японії, яка наразі живе у Берліні, вініловий DJ з унікальним стилем і естетикою. Повна кольору і характеру, народилася і виросла в Хімеджі, Японія, її люблять за насичену колекцію записів, глибокий техно-стиль і її неймовірну здатність розважати натовпи чарівністю і енергією. Після переїзду до німецької столиці у 1999 році вона розвинула свою пристрасть до мінімалістичної та емоційної музики на вінілі. Hito пов'язана з іконою електронної музики Richie Hawtin і стала резидентом і невід'ємною частиною його ENTER. experience в Space Ibiza з 2012 року, одієї з найбільш перспективно-концептуальних вечірок острова.
image
Etapp Kyle
Ді-джею і продюсеру Etapp Kyle (Сергій Кушнір) знадобився короткий час, щоб зробити гігантський стрибок від аудіофіла, що залишався вдома, до статусу героя на танцполах. Сьогодні зрозуміло, що він зробив правильні кроки - цей молодий музикант, що народився в Україні та живе у Берліні, швидко розвивається.
image
Woo York
Активні учасники європейського техно-руху, український дует Woo York випускають потужний, кислотний і в той же час витончений звук реалізований в унікальному перформансі який був визнаний Top 40 Live Acts за версією Resident Advisor. Естетика їх творчості балансує від авангарду до фундаментальних цінностей техно родом з Детройта та Берліна.