Ostrov Festival 2018
29.06.2018 | Скалодром, траса Здоров`я
Про подію
Ostrov Festival 2018
Когда стоишь на берегу моря, вдыхая соленый запах ветра, то понимаешь главное: здесь вдали от городской суеты ты – свободен! Волнами уносит лишние мысли и проблемы. Ты закрываешь глаза, разводишь руки в стороны и замираешь. Наконец, ты полностью готов. Готов услышать музыку! Ты растворяешься в звуках и вибрациях. Они окружают тебя, и вы становитесь одним целым. В этот момент ты – Остров.
Line-up
image
Pan-Pot
image
Nicole Moudaber
image
Magda
image
Mind Against
image
Margaret Dygas
image
Petre Inspirescu
image
Radio Slave
image
Guti
image
Agents of Time
image
Woo York
image
Andre Buljat
image
Cyrk
image
Barac
image
Piticu
image
Gescu
image
Abelle
image
Pan-Pot
Ідеальний симбіоз трьох амбіційних електронних музикантів, які поділяють пристрасть до музики. Величезна різноманітність їхніх музичних впливів і професійна основа дозволяє їм швидко знайти свій власне звучання. Їх стилістика - сучасне мінімал- техно з використанням ранніх прийомів електронної музики - повертає слухача до чикагського хаусу та олдскулу
image
Nicole Moudaber
Nicole Moudaber
image
Magda
Magda є однією з найбільш затребуваних дівчат-діджеїв на планеті, проводячи кожні вихідні в гастролях на різних континентах. Останнім часом її участь в житті і роботі знаменитого лейблу M_nus зросла в геометричній прогресії. За спиною майже десять років гастролей пліч-о-пліч з легендарним ідеологом техно руху Richie Hawtin і тепер преса нерідко характеризує Magda як "жіноче обличчя техно-музики". Те, що вона робить під час своїх сетів ніяк не вписується в поняття "dj Set", використання передових технологій і унікального підходу до творчості дозволяє їй буквально створювати музику наживо.
image
Mind Against
Mind Against
image
Margaret Dygas
Життя, яке пережила Маргарет, мало багато незвичайних поворотів. Вона жартує про життя в дуже позитивному світлі «Ніколи не було часу нудьгувати!» Дитинство її почалося в Польщі, потім у віці 11 років вона разом з сім’єю втекла до Німеччини, а далі переїжджають до Штатів, у місто Сан-Хосе, Каліфорнія. Наприкінці вісімдесятих музика, яка її оточувала, був хіп-хоп старої школи; кожні вихідні бували вечірки в будинку, а на задньому дворі – чилл-аут. Її відкриття хаус-музики розпочалося в Нью-Йорку на початку дев'яностих, коли вона переїхала вчитися моді у відомому Інституті технології Моди.
image
Petre Inspirescu
Почав діджеїти, коли багато хто з тих, хто читає це, робили перші кроки під стіл — у 1999 році. Він є частиною знаменитого проекту Arpiar (Raresh, Rhadoo, Petre Inspirescu) і є улюбленцем Ricardo Villalobos по граційним b2b сетах. Петра — резидент вечірок Circoloco, пише унікальні композиції з академічними музикантами і випускає свої твори на різних лейблах, включаючи власний — Yojik ConCon.
image
Radio Slave
Radio Slave
image
Guti
Guti
image
Agents of Time
Італійці Agents Of Time увірвалися в електронний світ в 2013 році. За цей час вони встигли випустити повноформатний альбом «Spread The Word», EP "Emperor", EP "Polina" і сингл "Lotus Flower". Незабаром вони заручилися підтримкою Tale of Us, Dixon, Tiga, Agoria, John Digweed, Stephan Bodzin і Miss Kittin. Після випуску релізу на лейблі Ellum Maceo Plex, їх перлина "Obsidian" підкорила танцювальну техно-сцену. Їх лайви звучали на DGTL і ADE в Амстердамі, Sonar в Барселоні, фестивалі BPM в Мексиці. Запуск власного лейбла «Obscura» і EP "Day One" відкрили ще одну главу в їх музичній кар'єрі.
image
Woo York
Активні учасники європейського техно-руху, український дует Woo York випускають потужний, кислотний і в той же час витончений звук реалізований в унікальному перформансі який був визнаний Top 40 Live Acts за версією Resident Advisor. Естетика їх творчості балансує від авангарду до фундаментальних цінностей техно родом з Детройта та Берліна.
image
Andre Buljat
Андре народився в Бонні, в 1984 році, з ранніх років захоплювався музикою. Коли йому було 12 років, він експериментував на своєму першому мікшері Dennon, в основному змішуючи хіп-хоп і реп, живучи в Домініканській Республіці на Карибах. У віці 15 років він познайомився з електронною музикою, взявши участь в організації багатьох андерграундних хаус і техно вечірок в Домініканській Республіці (Карибський басейн).
image
Cyrk
Cyrk
image
Barac
Стаючи все більше і більше відомий за своїм справжнім ім'ям, румун Barac Nicolae, один з учасників проекту NoiDoi вирішив в 2012 році продовжити свою сольну роботу. Відданий гарній атмосфері та гармонії, цей митець підігріває наші душі і примушує посміхнутися. Народившись з відкритою до музики душею, йому вдалося зібрати багаторічний музичний досвід, який можна відчути і спробувати в його композиціях та виступах так само, як свіжу відкриту пляшку старого вина.
image
Piticu
Як і годиться молодому даруванню з Румунії, Piticu задіяний в головній музичній події рідної країни - фестивалі Sunwaves. Як артист лондонського лейбла Channel Zoo Recordings, івенти якого надійно облаштувалися на Ібіці і в багатьох відомих клубних столицях, Piticu активно бере участь в Zoo Project'ах, поєднуючи це з сетами в Watergate, Аrma 17, на Kazantip та інших відомих майданчиках.
image
Gescu
Gescu, або Георг (його справжнє ім'я), є одним з артистів, що виріс під крилом букінг-агенці Sunrise. Від часу приходу в Sunrise ще в 2007 році, Gescu розвинувся від молодого, починаючого ді-джея до одного з постійних виконавців на румунській сцені електронної музики.
image
Abelle
В даний час ім'я Абель є однім з найвідоміших в електронній сцені Москви. Окрім того, що вона пов'язана зі створенням головного підпільного клубу в Росії, Arma17, вона також відповідальна за масові події і фестивалі, які заробили репутацією у всьому світі. Як музикант, Абель досліджує темну сторону техно і споріднених жанрів. Вона очолює шановний лейбл Arma і створила міцну репутацію як видатний майстер afterhours-сетів. Її новаторські сети тепер захоплюють все більшу аудиторію, і слухачі можуть розраховувати почути широке поєднання техно, ейсіду та електро, з безліччю сюрпризів.