Richie Hawtin
12.05.2017 | Арт-завод Платформа
Про подію
Richie Hawtin
Это имя не нуждается в представлении. New York Times называет его одной из ведущих фигур электронной музыки, а весь мир уже давно признал в нём гения и назвал живой легендой современности. 12 мая 2017, Киев – уникальное выступление Richie Hawtin в рамках тура PlayDifferently, который, помимо украинской столицы, пройдет в ограниченном количестве городов Европы и мира.
Line-up
image
Richie Hawtin
image
Fabio Florido
image
ARTBAT
image
Richie Hawtin
Англо-канадський продюсер, діджей та музикант, власник лейблу Minus. В останні 10 років є однією з найпомітніших фігур на світовій техно-сцені. Відомий в першу чергу своїми треками під псевдонімом Plastikman і технократичний клубними сетами. У 2017 році зайняв 80 місце в списку кращих діджеїв світу за версією журналу DJ Magazine.
image
Fabio Florido
Кожен тусовщик, кожен затемнений клуб, кожен ді-джей, і кожен артист, з яким зустрічається ФАБІО ФЛОРІДО, справляє на нього незабутнє враження. Підйом Фабіо до його останніх висот - приєднання до Richie Hawtin, Nicole Moudaber, Chris Liebing, Dubfire, Loco Dice та Paco Osuna як посланця PLAYdifferently MODEL 1 - це результат тривалого навчання.
image
ARTBAT
Український дует, який в даний час є одним з найбільш успішних українських електронних проектів і користується глобальним визнанням. Ключ до успіху ARTBAT полягає в їх потужному та винахідливому звуку найвищої якості. Їхні треки мають вражаючу здатність запалювати як невеликі клуби, так і величезні арени з енергією та драйвом. Саме з цієї причини музика багатьох відомих артистів приваблює музика ARTBAT. Такі метри танцювальної музики, як Solomun, Tale Of Us, Pete Tong, Deadmau5 і Richie Hawtin, регулярно грають музику ARTBAT під час своїх сетів.