NECHTO x SILA SVETA 02.10
02.10.2021 | Secret Place
від 500 грн
Про подію
NECHTO 02.10
NECHTO 2.10. відбудеться в колаборації з міжнародною студією Sila Sveta. Понад десять років вони створюють неймовірні інсталяції та мультимедійні шоу у всьому світі: інсталяції на нью-йоркській Таймс сквер, разом з експертами NASA брали участь у створенні виставки в Космічному центрі Х'юстона, зрежисували 25-хвилинне мультимедійне шоу на відкритті парку розваг Trans Studio Cibubur в Джакарті. Другого жовтня вони стануть хедлайнерами NECHTO. Приєднуйтесь до NECHTO x SILA SVETA 2.10 вже зараз!
event show
Line-up
image
Daria Kolosova
image
Symonenko
image
Splinter UA
image
Lee Holman
image
Bejenec
image
Voin Oruwu
image
Etapp Kyle
image
#BSKD
image
Stef Mendesidis
image
Danilenko
image
Metarøs
image
Ben Khlifa
image
Nastia
image
Dan Andrei
image
Deenara
image
Daria Kolosova
Daria Kolosova — київська техно діджейка, учасниця лейблу NECHTO, засновниця промо-групи Materia, резидентка формації System 108, що створює івенти, та викладачка школи діджєїнгу у Києві. ⠀ Вона встигла підкорити техно-сцену не лише в Україні, а й за її межами. Грала в таких місцях, як берлінські Funkhaus та Tresor, парижський Rex, лондонський Fabric, фестиваль Neopop, Signal, Strichka. Її називають не інакше як один з проривів в електронній музиці. Daria Kolosova експериментує з музикою — від грубого ейсід-техно, електро та брейкбіта до детройтського хауса
image
Symonenko
Після багатьох років гри у панк, інді та рок, він перейшов у техно, яке сьогодні є його найбільшим натхненням. За останній рік Віталій Симоненко зарекомендував себе як артист, який має справді унікальне звучання. Приєднавшись до формації NECHTO, продюсер випустив вражаюче EP та грав на численних вечірках. Досліджуючи музику в усіх її проявах, артист створює гіпнотичні аудіо повісті та дарує захоплюючі враження для своєї публіки. Виступи Symonenko наповнені мелодійністю та танцювальними ритмами
image
Splinter UA
Тимур Самарський, він же Splinter (UA) - український лайв артист та продюсер. Тимур має дуже тісні стосунки з техно, цінує імпровізаційний аспект лайв виступів, тому що він відчуває публіку в режимі реального часу. Його звук можна охарактеризувати як модульне техно з елементами ембієнту. Засновник лейблу Corridor Audio та резидент лейблу Nechto Records/ «У мене дуже ніжні стосунки з техно, ми знайомі більше 10 років, і це досі не змінилося. Мені подобається імпровізаційний аспект живих виступів, оскільки ви можете відчути і побачити бажання глядачів у режимі реального часу. Не відступаючи від свого смаку, складати матеріал можна тут і зараз".
image
Lee Holman
Іменитий ірландський продюсер та діджей, виступаючи в клубах з кінця дев'яностих, зарекомендував себе власним унікальним баченням техно. Граючись у поєднанні глибокої, сирої та енергійної електроніки, його звук створює неосяжну напругу для ідеального поєднання музичності клубних виступів. Лі Холман випустив музику на таких лейблах, як Knotweed Records, Singular Records та багато інших. Виконавець також є засновником власного музичного лейбла Kawl, мета якого - створити різноманітність в світі електронної музики. Безкомпромісний андеграундний дух Лі Холмана отримав підтримку багатьох найяскравіших імен техно. Діджей знаходиться в постійній роботі та пошуку нового звучання.
image
Bejenec
Данило Сєнічкін, він же Bejenec - один з найбільш інтригуючих талантів на українській сцені електронної музики. Bejenec є резидентом харківської «Kultura Zvuka», а також резидентом «System 108», де він випустив свій дебютний EP. Нещодавно артист також запустив власний лейбл «& the refugees». ⠀ Сьогодні Bejenec продовжує підкорювати музичний простір та невтомно утверджується як унікальний артист, який грає лише лайви та ніколи не повторює свої сети.
image
Voin Oruwu
Проект київського продюсера, музиканта та діджея Дмитра Авксентьєва, також відомого як Koloah. Технології, наука та мистецтво – все те, що поєднується в Voin Oruwu. У своїх роботах він поєднує сучасні технології, науку та мистецтво. Змішує важкий ритм і футуристичний звук в єдиний живий акт. Учасник Next Sound, Strichka та Brave Factory Festival від Closer, Boiler Room (Москва) та CXEMA in Tresor (Берлін).
image
Etapp Kyle
Ді-джею і продюсеру Etapp Kyle (Сергій Кушнір) знадобився короткий час, щоб зробити гігантський стрибок від аудіофіла, що залишався вдома, до статусу героя на танцполах. Один з найпопулярніших українських діджеїв та продюсерів. Артист пройшов захоплюючий музичний шлях від рідного міста – Чернівці до Берліну, де є резидентом техно-клубу «Berghain». Його сміливо можна вважати одним з найвидатніших представників електронної музики з України. Etapp Kyle – це дивовижна суміш динамічного і дарк-техно, яка завдяки м'яким і теплим мелодіям у зв'язці з потужним грувом зливається в особливу атмосферу.
image
#BSKD
#BSKD — український діджей і продюсер електронної музики, який використовує свій життєвий досвід як джерело для створення музики. Со-організатор та резидент серії локальних техно-вечірок "LOZH". Музику випускає на лейблах Luminar Records, Space Shuttle Records та вініл онлі лейблі Lost Episodes.
image
Stef Mendesidis
Грецький ді-джей та продюсер — Стеф Мендесидіс у своїй творчості заглиблюється в аналогову сутність звуку. Граючи на 4 деках і використовуючи різні барабанні лупи власного виробництва, Стеф створює техно в реальному часі та завжди залишає простір для імпровізації. Може грати до 10 годин поспіль і при цьому зберігати максимальний інтерес слухача. Під час продюсування артист записує музику за одну спробу, таким чином залишаючись вірним концепції лайв техно. Його музика вийшла на таких знакових лейблах, як Klockworks, Projekts та лейбл Насті NECHTO.
image
Danilenko
Danilenko — діджей і продюсер з досвідом у майже два десятиліття. Оволодівши майстерність у сфері аналогового техно з 2016 року, він випустив свої перші треки на італійських лейблах Evod Music та Delirio, іспанському Granulart Recordings, українських лейблах Corridor Audio та NECHTO. Артист виступав у всіх провідних майданчиках української сцени, а також грав у берлінському клубі Suicide Circus та KHIDI у Тбілісі. Його неповторна чарівність і стиль діджеїнгу не залишать байдужим навіть найвибагливішого шанувальника електронної музики.
image
Metarøs
Metarøs – live-дует, який складається з однодумців Євгена Gostwork і Сергія Unkoder. Концептуальна основа стилю Metarøs – потужне техно з елементами Acid звучання та Dark Ambient, а технічна основа базується на аналоговому і басовому синтезаторах, драм машині, і різних контролерах і семплерах. ⠀ Фундамент лайвів Metarøs – це імпровізаційний підхід до виступів.
image
Ben Khlifa
Туніський артист Бен Кліфа почав займатися діджеїнгом у досить молодому віці. ⠀ Він грав і міксував різні стилі, перш ніж техно Берліна та Детройту стали ключовими у формуванні його подальшого музичного смаку та кар'єри. Звукові подорожі, які Бен створює за допомогою музики, є швидкими, абстрактними та потужними. ⠀ Артист не бачить меж у музиці та впевнений, що музика рухає себе сама, щойно ти віддаси їй всю свою енергію.
image
Nastia
Nastia — українська діджейка і засновниця музичного лейблу NECHTO. Завдяки своїй активній участі на сцені електронної музики, Настя успішно створила спільноту унікальних талантів, які цілком віддані музиці. Настя в своїй діяльності керується інноваціями та шукає свіжий погляд на електронну музику в усіх її проявах. Завдяки NECHTO, вона відкриває локальні та міжнародні таланти, поступаючись місцем новим іменам та створюючи незабутні враження для своєї аудиторії.
image
Dan Andrei
Dan Andrei - ще один спонтанний і освіжаючий вибух на хаусовому музичному майданчику, хоча його стиль не лише хаус. В музичній сфері вже протягом 5 років і на тлі електронної сцени, яку він обрав, його творчість походить від рока до хіп-хопу, соулу, фанку і трип-хопу. Незважаючи на те, що соціальні мережі сьогодні є найкращими друзями для розкрутки артистів, Dan Andrei не особливо полюбляє цю область, тому ви можете знайти його на розігріві Рікардо Віллалобоса та [a: rpia: r], або на сцені Sunwaves, а не на Facebook .
image
Deenara
Гіпнотичні звуки та етно-мотиви це те, що надихає її та зародило глибоку пристрасть до електронної музики. Будучи резидентом київського клубу CHI by Decadence House, крім цього вона створює перформанси та магічні декорацій, які ви неодноразово могли бачити прийшовши на колабораційний проект qievdance та CHI - Portraits.
Попереднi подiї