Офіційні правила відвідування фестиваля Zound

Липень 03, 2019

Офіційні правила відвідування фестивалю Zound

Головне правило: не знімати браслет до закінчення фестивалю

 

1. Квиток на вході буде скануватися чи з роздрукованого файлу, або з екрану мобільного пристрою (файл обов'язково повинен бути PDF, фото). Заздалегідь приготуйте квиток: роздруківку або на мобільному телефоні (відразу відкрийте області зі штрих-кодом, виставте максимальну яскравість).

Ваш квиток змінюється на вході на спеціальний браслет. Його не можна знімати до закінчення фестивалю! Бережіть його від ушкоджень, інакше він буде вважатися недійсним.

на 2-й день, ви просто проходите по тому ж браслету, який вам наділи в 1-й день фестивалю. Або з квитком, який ви не використали в перший день фестивалю.

Але так само просимо звернути увагу, що діє система - "one way ticket" протягом нічного часу фестивалю. (Квиток діє по системі one-way, яка передбачає можливість одноразового входу в нічний період (з 18:00 до 06:00) у кожен з днів фестивалю, а також необмеженого входу в денний період (з 06:00 до 09:00 ранку)

 

2. Вхід на заходи дозволений особам, які досягнули повноліття. Особам, які не досягли 18-річного віку на день проведення заходу, вхід на захід суворо заборонено, організатор заходу залишає за собою право перевірки документів, які свідчать, що відвідувачі досягли повноліття. До списку документів, які підтверджують вік відвідувачів, віднесені: національний паспорт, закордонний паспорт, водійські права. Повернення грошей у випадку, якщо відвідувач не досяг повноліття не здійснюється.

 

3. На заході заборонено проявляти агресію по відношенню до інших відвідувачів. У разі агресивних дій по відношенню до інших відвідувачів заходу, а також при непокору та опір діям служби безпеки, а також представникам правоохоронних органів, ви будете змушені покинути територію заходи без компенсації вартості квитка.

 

4. Організатор заходу залишає за собою право здійснювати особистий огляд відвідувачів з метою забезпечення безпеки. На захід категорично забороняється проносити:

— будь-які види зброї (включаючи травматична, холодну, газову, пневматичну, вогнепальну і т. д.), а також газові балончики, електрошокери;

— будь-які види наркотичних засобів, а також пристосування для їх застосування;

— легко б'ються і колючі предмети, а також будь-які скляні предмети;

— будь-які рідини і напої, включаючи безалкогольні;

— лазерні указки, світяться палички і браслети, а також інші подібні предмети;

Всі перераховані предмети будуть вилучатися службою безпеки при вході на територію заходу. В цілях громадської безпеки не здійснюється тимчасове зберігання предметів, які заборонені.

Вхід з тваринами заборонено.

 

5. Власнику квитка може бути відмовлено в праві відвідування заходу в разі алкогольного або наркотичного сп'яніння, без компенсації вартості квитка.

 

6. Особам, які придбавають квитки на захід у неофіційних розповсюджувачів, може бути відмовлено у вході. Всі офіційні розповсюджувачі квитків перераховані на даному сайті в розділі Квитки. Організатор заходу не несе відповідальності за підроблені квитки. У разі виникнення сумнівів з приводу достовірності придбаного вами квитка — зв'яжіться з організаторами заходу для перевірки.

 

7. На заході категорично забороняється вживання наркотичних речовин.

 

8. Відшкодування вартості квитка можливе виключно в разі скасування (не перенесення дати проведення!) заходи, і здійснюється виключно в офісі компанії qievdance. Затримка початку заходу не є підставою для повернення квитків.

 

9. Для своєї безпеки та безпеки оточуючих, під час проведення заходу дотримуйтеся вказівок організаторів і служби безпеки, а також допомагайте у здійсненні заходів безпеки. Відвідувачі, які порушують встановлений порядок і дані правила, а також не дотримуються вимоги організаторів заходу та служби охорони, можуть бути змушені покинути територію заходи без компенсації вартості квитка.

 

10. У разі несанкціонованого доступу в зону сцени, технічні приміщення, технічні зони, в зону за сценою, а також у разі, якщо ваш квиток не дає вам права доступу в зону вищої категорії, служба безпеки має право вивести за межі території заходу без компенсації вартості квитка.

 

11. Організатор залишає за собою право використовувати будь-які фото - та відеоматеріали з участю відвідувачів у власних цілях, без додаткового узгодження.

 

12. Організатори не несуть відповідальність за речі, залишені без нагляду на заході.

 

13. Відвідуючи захід, ви автоматично приймаєте дані правила.

Івент
event
05.07 - 07.07
Аеродром "Широке"
ZOUND Festival 2019