Ostrov + NECHTO
24.04.2020 | Secret Place
Про подію
Ostrov + NECHTO
23 та 24 квітня, Ostrov + NECHTO лайв-стрім. Якщо цього року ми не зможемо відвітадти Ostrov фізично, то ми зробимо так, щоб у вас була змога зробити це он-лайн. Чотири неймовірні локації, кожна з власною назвою, дизайном та наповнюванням. Десять артистів лейбла NECHTO, серед яких 3 лайв-перфоманси. Не просто стрім, а справжній он-лайн фестиваль с купою камер, професійним світлом та 3D-віжуалами. Є одне "але". На танцполі не буде людей, але всі вони будуть по той бік екрану. Вхід безкоштовний.
event show
Line-up
image
Bejenec
image
Daria Kolosova
image
Igor Glushko
image
Nastia
image
Nastya Muravyova
image
Pahatam
image
Poly Chain
image
S.A. Tweeman
image
Vera Logdanidi
image
Voin Oruwu
image
Bejenec
Український ді-джей, резидент "культури звуку" та System108.
image
Daria Kolosova
Daria Kolosova - український діджей, який встиг зарекомендувати себе на різних техно-майданчиках України і за її межами. Її називають не інакше як один з проривів в електронній музиці. Вона експериментує з музикою - від грубого ейсід-техно, електро та брейкбіта до детройтського хауса. Резидент промо-групи Materia.
image
Igor Glushko
Співзасновник Rythm Buro. Будучи резидентом Closer в Києві, Ігор є одним з десятки місцевих діджеїв, які продовжують формувати, визначати і створювати київський ландшафт електронної музики.
image
Nastia
Вона українка і пишається цим. Найбільш гастролюючий ді-джей країни, народжена в невеликій родині в крихітному селі. Талановита дівчина без будь-якої музичної освіти - Nastia.
image
Nastya Muravyova
Зростаюча, але вже доволі яскрава зірка київської андеграунд сцени. Балансуе між техно та брейкбітом. Агресивно, але доволі привабливо.
image
Pahatam
Євген Яременко - київський діджей, продюсер і колекціонер вініла. Співзасновник вечірки Groove Operator party.
image
Poly Chain
Проект Саші Закревської - композитора, ді-джея, куратора та графічного дизайнера. ЇЇ місія, яку вона транслюю у тому числі у альбомах Music For Candy Shops та Currency (лейбл Mondoj), спрямована на те, щоб дати елетронній сцені подих свіжого повітря.
image
S.A. Tweeman
Український діджей, який вже більш як 10 років успішно запалює Київ. Позаду 6 років роботи над L8 Park, а у стінах Closer вже третій рік проходять його вечірки — Parental Advisory.
image
Vera Logdanidi
Кар'єра Vera Logdanidi зароджувалася близько десяти років тому, і початок їй було покладено драм-н-бейс-музикою. Зараз ж вона, вже в техно-амплуа, активно виступає як вдома, так і за кордоном, пише свої треки і є співзасновником фірмових вечірок під вивіскою Rhythm Büro. Будучи досвідченим і різноплановим діджеєм, вона однаково впевнено почуває себе на топових майданчиках начебто Bassiani в Тбілісі, на головній сцені фестивалю Ostrov, а також в ролі експериментатора на камерних подіях, таких як недавня колаборація з учасницями групи Dakh Daughters.
image
Voin Oruwu
Проект Дмитра Авксентьєва, також відомого як Koloah. Технології, наука та мистецтво - все те, що поєднуеться в Voin Oruwu. Учасник Next Sound, Strichka та Brave Factory Festival від Closer, Boiler Room (Москва) та CXEMA in Tresor (Берлін).