Live Energy 2011
18.11.2011 | Stereo Plaza
Про подію
Live Energy 2011
18 листопада 2011 року в концертному клубі Stereo Plaza відбулася грандіозна подія для клубної культури України - третій фестиваль танцювальної музики Live Energy 3: Global Dance Festival. Унікальність заходу полягає в тому, що починаючи з 2005, він проводиться один раз в три роки! Цього року легендарний Live Energy повертається, щоб знову подарувати світу незабутню подію транс музики.
Line-up
image
Marcel Woods
image
Mark Sherry
image
Sarah Howells
image
Diablik
image
Marcel Woods
Як найкраще охарактеризувати життя Marcel Woods'a? Менш ніж за 2 роки він з'явився на численних танцполах основних фестивалів танцювальної музики, таких як Sensation Black, Dance Valley, Trance Energy, MayDay, Innercity, Antwerp is Burning і Defqon 1. Важкий «Технотранс» Марселя має дуже багато прихильників по всьому світу. Перший великий комерційний успіх прийшов до Вудсу в 2001 році, коли він випустив трек під назвою 'De Bom'.
image
Mark Sherry
DJ і продюсер електронної танцювальної музики. Він найбільш відомий своїми постановками і реміксами на Outburst Records / Techburst Records, Reset, Armada, Mental Asylum, High Contrast, Lange & Detox.
image
Sarah Howells
Вона прийшла в танцювальну музику випадково. Коли Lange, діджей і продюсер, переїхав в Кардифф і шукав вокалістку для свого альбому «Better Late Than Never», він зустрів Сару, яка жила там в той час. Вони разом випустили сингл "Out of the Sky”. Пісня стала транс-хітом, ремікси на неї випустили Kyau & Albert и Aly & Fila. Армін ван Бюрен вибрав пісню для своєї збірки A State of Trance 2008.
image
Diablik
Женя Чистяков наводить страх на промоутерів і меломанів з високим ступенем переконливості, скидаючи на них лавину костоламних ритмів в поки ще рідкісному стилі сабграунд - гібрид техно, хауса і електро, розплавлений в котлі старого доброго хардкору. Ще одне його втілення - Five Eyes - це красива, розумна і складна індітронік.