Live Energy 2005
08.05.2005 | КиївЕкспоПлаза
Про подію
Перший фестиваль серії Live Energy
Перший фестиваль серії Live Energy відбувся 8-го травня 2005 року з такими іменами в лайн-апі як Marco V, Rank 1, Cosmic Gate, Nu NRG, Alex M.O.R.P.H b2b Woody van Eyden.
event show
Line-up
image
Marco V
image
Rank 1
image
Cosmic Gate
image
NU NRG
image
Alex M.O.R.P.H.
image
Woody van Eyden
image
Marco V
Марко вирішив присвятити своє життя музиці ще в дитинстві, коли записував перші роботи в своїй кімнаті .. Він не є прихильником якогось одного музичного жанру, а грає ту музику, яка ближче йому на даний момент. В цілому, в сферу його інтересів входить тек-хаус, транс, техно, прогресив-хаус. За свою кар'єру Марко випустив 3 повноцінних альбоми, кілька компіляцій, безліч синглів. Його альбом «Con: Fusion» став найбільш продаваним альбомом Нідерландів в 2002 році.
image
Rank 1
Rank 1- це голландський електронний танцювальний DJ / продюсерський дует, заснований Piet Bervoets та Benno De Goeij у 1999 році, після нової угоди. Вони спочатку зустрічалися в 1997 році і з того часу творять удвох. Дует, як відомо, час від часу виступає на сцені разом, використовуючи клавіатури і ноутбуки для відтворення своїх треків на місці. Ранг 1 відповідав за різні тематичні треки та гімни для великих подій Trance в Нідерландах, а також у Польщі.
image
Cosmic Gate
Їх музика є справжніми воротами у всесвіт транс музики, а кожен виступ - це подорож, яке можна описати назвами їх треків і альбомів. "Космічний" дует світової транс-сцени - Cosmic Gate! 10 альбомів, більше 30 синглів, сотні реміксів, тисячі фанатів, присутність в Top 100 DJ Mag протягом 10 років і безліч виступів по всьому світу, в тому числі на найбільших музичних фестивалях. Все це - проект Cosmic Gate.
image
NU NRG
Улюбленці великого Paul van Dyka, дует Nu NRG відомий своїм неймовірно успішним альбомом 2004 року Free Fall, серією тріумфальних «живих» виступів на глобальних open air Nature One, Loveparade, MayDay, Labour of Love і фірмових вечірках The Love From Above лейбла Vandit.
image
Alex M.O.R.P.H.
Від маленького незалежного артиста Алекс M.O.R.P.H. став одним з провідних продюсерів і реміксерів на глобальній транс-сцені. З успішними реміксами для Armin van Buuren, Woody van Eyden, ATB, Super 8 & DJ Tab, Mat Silver і Тоні Берт і інших він став одним з найбільш затребуваних реміксерів. Його власні сингли "Flaming Clouds", "Unification" і "New Harvest", так само як "Heavenly" з Woody van Eyden, "Live Less Ordinary" з Rank 1 або "Shift" з Майком Когліном знайшли свій шлях в сети всіх головних ді-джеїв планети.
image
Woody van Eyden
Неможливо пропустити голландського Вуді ван Ейдена, якщо ви маєте справу з електронно танцювальною музикою. Мабуть всі чули такі треки, як Time Now, Nangulan, Saripadanisa, спільні роботи з ATB, Alex M.O.R.P.H. і багато інших регулярно з’являються в міжнародних чартах і продажах. У якості засновника і рухомої сили A-Forty Music Publishing він завжди шукає нові таланти для свого бізнесу.