World DJ Day
07.03.2008 | МВЦ
Про подію
World DJ Day
Фестиваль World DJ Day відбувся у Київі 7 березня 2008 року за участі DJ List, DJ Shushukin, DJ List, DJ Конь, DJ Andy Power.
Line-up
image
Dj Конь
image
Djust
image
Andy Power
image
Shushukin
image
Dj Конь
Dj Конь
image
Djust
Маріо виріс в Швейцарії, де зустрів людей, які відкрили для нього світ рейвів і клубного життя. Після багатьох років наполегливої праці і діджеїнка, він зв’язався з деякими міжнародними хаус-продюсерами і, отримавши їх повну підтримку, він вирішив нарешті звернутися до компаній звукозапису.
image
Andy Power
У здобутку Андрія виступи на таких великих івентах,як: ExtraDJ Night with Martin Roth, Airwave, Jon O’Bir. Green Student Day with ATB. In Between Tour with Paul Van Dyk, Alex MORPH, World DJ Day, Live Energy with Marcel Woods, Aly&Fila, Blank&Jones, Sied Van Riel, Bolier, The Thrillseekers, Gareth Emery, 10 Years of Vandit Records Tour with Paul Van Dyk, Cliff Coenraad, Mark Sherry, Johan Gilen, Matt Darrey, Re-Ward, Solarstone, Tiesto: Kaleidoskop World Tour 2010 (Тур у 4-м міста України).
image
Shushukin
Ключовим орієнтиром в музиці Шушукіна являється тонкий грув з відтніками спейс і сайбер. Його емоційний стиль представлення матеріалу і притаманна йому виразність також визначають його як артиста. З дитинства слухав батькові касети з Kraftwerk, а пізніше, коли він став старшим, ще й Depeche Mode, Camouflage, Nitzer Ebb, Skinny Puppy и Front 242, що й передбачило його тягу до музики.