Portraits #1: Tale of Us, HOSH
25.11.2017 | CHI by Decadence House
Про подію
Portraits #1: Tale of Us, HOSH
Старт будь-якої великої події завжди повинен бути особливим. І у випадку з Portraits початок обіцяє бути не менш гучним, а далі ми розповімо чому і завдяки кому це трапиться. Причому вже зовсім-зовсім скоро. Першими артистами серії «портретів» стане дует, який утворився в 2010, а за останні 2 роки зробив неймовірний стрибок у професійній кар'єрі. Karm і Matteo або більш відомі як Tale Of Us.
Line-up
image
Tale Of Us
image
HOSH
image
Tale Of Us
Карм і Маттео зустрілись в Мілані ще за юності. Завдяки унікальному духу продакшена, музика Tale Of Us несе в собі виняткове відчуття сучасності і стриманості, обережно ведучи як слухача, так і людей на танцполі. Тільки уявіть: тендітнті клавіші, заворожуючі перкусії і примарні акорди, як заклинання таємничої атмосфери і невизначеності.
image
HOSH
Потрібно багато часу і розуміння слухачів, щоб досягнути майстерності HOSH. З його німецькою спадщиною, творчим іспанським корінням і рішучим глобальним світобаченням, HOSH вже залишив музичний слід в історії, викликаючи на своєму шляху незліченні усмішки. Його електична і запальна музика міцно приковує ваше тіло і запускає в космос.