David Guetta в Києві
28.01.2018 | МВЦ
Про подію
David Guetta - European Arena Tour - Київ
Пам'ятаєш ці відчуття, коли по тілу мурахи, а долоні в небо? Коли мільйони фанів вибухають у єдиному пориві улюблених хітів? Вже 28 січня в МВЦ відбудеться подія, на яку чекав кожен! В рамках “European Arena Tour" столиця вперше побачить сольне шоу легендарного музиканта, яке окрім Києва охопить одинадцять міст в Німеччині, Франції, Італії, Австрії, Польщі, Швейцарії та Люксембурзі. Шоу такого масштабу від David Guetta – в Україні ще не було!
Line-up
image
David Guetta
image
Deepend
image
Hugel
image
David Guetta
David Guetta, без перебільшень, один з найвідоміших діджеїв і продюсерів за всю історію існування електронної музики. В його активі перше місце в сотні кращих діджеїв планети 2011 року за версією музичного журналу DJ Mag, 2 нагороди та 9 номінацій на Grammy, перші рядки в чартах Billboard та інших ведучих видань, а також багато інших музичних нагород. У 2016 году він став офіційним діджеєм Чемпіонату Європи по футболу у Франції та виступив на церемонії його відкриття.
image
Deepend
Справжнє ім’я Falco van den Aker - двохразовий платиновий діджей / продюсер двукратный платиновый диджей / продюсер из Нидерландов, который создает свое собственное звукчание, смешивая основы хауса с грувом, мелодичными и поп-элементами. Ветеран Spinnin 'Records имеет большой послужной список, поскольку он гастролировал по всей Европе с Дэвидом Геттой, у его ремикса на "Catch & Release" Мэтта Саймонса более 240 миллионов стримов только на Spotify.
image
Hugel
Після успіху його реміксу на “Bella Ciao” в 2018, Hugel голосно заявив про себе і отримав запрошення на Tomorrowland, Mysteryland, Lollapalooza, и Parookaville. А, будучи на розігріві David Guetta під час його європейського туру, закріпив свої позиції. У 2019 році після успішного виходу на американський ринок, відіграв вже на головній сцені Tomorrowland і не збирається зупинятись на цьому.