Decadence Birthday Party
10.11.2018 | CHI by Decadence House
Про подію
Decadence House Birthday - 15 років
10-го листопада сім'я Decadence House святкує своє п'ятнадцятиріччя! У клубній історії Києва ще жоден проект не досягав такої позначки і, звичайно ж, ми вирішили зробити для всіх вас музичне свято в кращих традиціях спільних івентів від CHI і Qievdance.
event show
Line-up
image
Hot Since 82
image
Ame
image
Hot Since 82
Творчість HOT SINCE 82 сміливо можна назвати "гарячим з пилу, з жару". Як продюсер він вийшов на музичну сцену на початку 2011 року з хітом "Let it Ride" на лейблі Noir Music, який отримав величезну підтримку і був відразу ж визнаний underground гімном Ібіци. Як тільки HOT SINCE 82 проявив себе, на музичній сцені його стали називати самим творчим і гідним продюсером Сполученого Королівства. Роботи HOT SINCE 82 твердо зайняли свої позиції в сетах таких музичних гуру, як Audiofly, Jamie Jones, Richie Hawtin, Maceo Plex, Luciano, Seth Troxler, Joris Voorn, Laurent Garnier і багатьох інших, що ще раз підтверджує визнання і підтримку HOT SINCE 82 всією світовою спільнотою.
image
Ame
Звучання Âme з часів культового хіта «Rej» значно змінилося. Сьогодні в їхній музиці більше різний впливів. Дует вільно переміщається по суміжних з техно територіям - від краут-року до синт-вейва або навіть неокласики. Чи не мала заслуга в цьому одного з учасників проекту - Крістіана Бейєра. Його неймовірна музична ерудиція - основа захоплюючих діджей-сетів Âme. У таких випадках кажуть: це буде абсолютно новий досвід!