Westland 2018
09.06.2018 | Арена Львів
Про подію
Ласкаво просимо до нашої танцювальної країни з новим ім'ям - WESTLAND!
Markus Schulz, ATB - це були перші 2 фестивалі, які відвідало багато тисяч львівян та гостей західної столиці. Цього року музичне свято повертаеться та обіцяє стати ще яскравіше та потужніше. WESTLAND - найбільший щорічний фестиваль електронної музики в західній Україні!
event show
Line-up
image
Sander van Doorn
image
James Zabiela
image
Firebeatz
image
Sander van Doorn
Sander van Doorn - одне з найбільш гучних імен сучасної клубної музики, діджей, музика якого завжди актуальна. Головний козир Сандера ван Дорна - унікальний стиль власних композицій, який являє собою досконалу суміш елементів трансу, техно та progressive. Прихильники кожного з цих напрямків знаходять в його треках щось своє, і завдяки цьому кожна нова робота Сандера миттєво отримує підтримку серед багатьох відомих діджеїв світу.
image
James Zabiela
James Zabiela
image
Firebeatz
Нідерландський дует у стилі, заснований в 2008 році Тімом Беньяміном Смюлдерсом і Юрре ван Дуселааром. Дует здобув популярність завдяки своїм музичним хітам такими як «Dear New York», «Here We F * cking Go» і «Helicopter». Вони співпрацювали з такими світовими зірками EDM сцени як Calvin Harris, Tiësto і Martin Garrix.