Westland 2018
09.06.2018 | Арена Львів
Про подію
Ласкаво просимо до нашої танцювальної країни з новим ім'ям - WESTLAND!
Markus Schulz, ATB - це були перші 2 фестивалі, які відвідало багато тисяч львівян та гостей західної столиці. Цього року музичне свято повертаеться та обіцяє стати ще яскравіше та потужніше. WESTLAND - найбільший щорічний фестиваль електронної музики в західній Україні!
event show
Line-up
image
Sander van Doorn
image
James Zabiela
image
Firebeatz
image
Sander van Doorn
Sander van Doorn - одне з найбільш гучних імен сучасної клубної музики, діджей, музика якого завжди актуальна. Головний козир Сандера ван Дорна - унікальний стиль власних композицій, який являє собою досконалу суміш елементів трансу, техно та progressive. Прихильники кожного з цих напрямків знаходять в його треках щось своє, і завдяки цьому кожна нова робота Сандера миттєво отримує підтримку серед багатьох відомих діджеїв світу.
image
James Zabiela
Він один із найяскравіших представників індустрії, постійно розширює можливості технологій до межі, а його пристрасть, підготовка і відданість справі гарантують, що жодна деталь не залишиться непоміченою. Його технічний талант настільки яскраво виражений, що він протягом багатьох років був постійним консультантом Pioneer та їх продукції, часто тестуючи нові прототипи. З 2012 року керує Born Electric, які випустили музику від Pedram, Pedestrian, Jody Barr і, звичайно, самого Zabiela.
image
Firebeatz
Нідерландський дует у стилі, заснований в 2008 році Тімом Беньяміном Смюлдерсом і Юрре ван Дуселааром. Дует здобув популярність завдяки своїм музичним хітам такими як «Dear New York», «Here We F * cking Go» і «Helicopter». Вони співпрацювали з такими світовими зірками EDM сцени як Calvin Harris, Tiësto і Martin Garrix.