ExtraDJ Night I
23.02.2007 | Alta Expo
Про подію
Перша вечірка ExtraDJ Night
Вечірка ком'юніті ExtraDJ відбулась 23 лютого 2007 року за участі Misja Helsloot, Alex M.O.R.P.H. b2b Woody van Eyden та DJ Joop.
Line-up
image
Misja Helsloot
image
Alex M.O.R.P.H.
image
Woody van Eyden
image
Joop
image
Ivan Ionov
image
Misja Helsloot
Музично-залежний задовго до того, як він створив свої власні звуки, Міша витратив всі свої гроші на альбоми і обладнання, вивчаючи тонкощі роботи диджея. Його першими кроками у зміцненні голландської танцювальної сцени буди організовані особобисто ним місцеві вечірки, що приваблювали любителів транс-музики з усієї країни. Оскільки ми всі знаємо, що це справді маленький світ, то коли Міша подружився з впливовим діджеєм Тісто, він не знав, що ця дружба стане його золотим квитом до успіху. Але в 1998 році Tijs запропонував йому заміксувати першу компіляцію "In Trance We Trust", опубліковану на Black Hole Recordings.
image
Alex M.O.R.P.H.
Від маленького незалежного артиста Алекс M.O.R.P.H. став одним з провідних продюсерів і реміксерів на глобальній транс-сцені. З успішними реміксами для Armin van Buuren, Woody van Eyden, ATB, Super 8 & DJ Tab, Mat Silver і Тоні Берт і інших він став одним з найбільш затребуваних реміксерів. Його власні сингли "Flaming Clouds", "Unification" і "New Harvest", так само як "Heavenly" з Woody van Eyden, "Live Less Ordinary" з Rank 1 або "Shift" з Майком Когліном знайшли свій шлях в сети всіх головних ді-джеїв планети.
image
Woody van Eyden
Неможливо пропустити голландського Вуді ван Ейдена, якщо ви маєте справу з електронно танцювальною музикою. Мабуть всі чули такі треки, як Time Now, Nangulan, Saripadanisa, спільні роботи з ATB, Alex M.O.R.P.H. і багато інших регулярно з’являються в міжнародних чартах і продажах. У якості засновника і рухомої сили A-Forty Music Publishing він завжди шукає нові таланти для свого бізнесу.
image
Joop
Джуп Алкема (DJ Joop) родился в 1975 году в городке Леуверден на севере Нидерландов. В 13 лет он впервые познакомился с вертушками, наушниками и винилом, а в 16 лет стал регулярно выступать в клубах своего родного города. Уже в столь юном возрасте Joop обрел превосходную способность ощущать настроение публики и давать ей то, что она хочет. Его стиль - это смесь транса, тек-хауса\прогрессива и тек-транса, что несомненно гарантирует невероятную энергию и успех практически на любом танцполе.
image
Ivan Ionov
Олин із засновників і головних активістів транс-руху в Україні. Він автор і незмінний лідер найбільш тривалого радіошоу SoundCheck на KissFM, транс-діджей. Експерементує на межі progressive trance і techno звучання.