ExtraDJ Night 2007
02.02.2007 | Alta Expo
Про подію
Опис
Опис
Line-up
image
Misja Helsloot
image
Alex M.O.R.P.H.
image
Woody van Eyden
image
Joop
image
Misja Helsloot
Музично-залежний задовго до того, як він створив свої власні звуки, Міша витратив всі свої гроші на альбоми і обладнання, вивчаючи тонкощі роботи диджея. Його першими кроками у зміцненні голландської танцювальної сцени буди організовані особобисто ним місцеві вечірки, що приваблювали любителів транс-музики з усієї країни. Оскільки ми всі знаємо, що це справді маленький світ, то коли Міша подружився з впливовим діджеєм Тісто, він не знав, що ця дружба стане його золотим квитом до успіху. Але в 1998 році Tijs запропонував йому заміксувати першу компіляцію "In Trance We Trust", опубліковану на Black Hole Recordings.
image
Alex M.O.R.P.H.
Від маленького незалежного артиста Алекс M.O.R.P.H. став одним з провідних продюсерів і реміксерів на глобальній транс-сцені. З успішними реміксами для Armin van Buuren, Woody van Eyden, ATB, Super 8 & DJ Tab, Mat Silver і Тоні Берт і інших він став одним з найбільш затребуваних реміксерів. Його власні сингли "Flaming Clouds", "Unification" і "New Harvest", так само як "Heavenly" з Woody van Eyden, "Live Less Ordinary" з Rank 1 або "Shift" з Майком Когліном знайшли свій шлях в сети всіх головних ді-джеїв планети. Його перший сольний альбом "Miles & M.O.R.P.H. - Live Less Ordinary" був лише одним ж кроків в майбутнє його зростаючої кар'єри. Як ді-джей безпосередньо, Алекс M.O.R.P.H подорожує по всьому світу, граючи перед тисячами людей.
image
Woody van Eyden
Woody van Eyden
image
Joop
Джуп Алкема (DJ Joop) родился в 1975 году в городке Леуверден на севере Нидерландов. В 13 лет он впервые познакомился с вертушками, наушниками и винилом, а в 16 лет стал регулярно выступать в клубах своего родного города. Уже в столь юном возрасте Joop обрел превосходную способность ощущать настроение публики и давать ей то, что она хочет. Его стиль - это смесь транса, тек-хауса\прогрессива и тек-транса, что несомненно гарантирует невероятную энергию и успех практически на любом танцполе.