ExtraDJ Night II
08.09.2007 | пляж "Венеція"
Про подію
Друга вечірка ExtraDJ Night
8 вересня відбулась друга вечірка ком'юніті ExtraDJ за участі Airwave, Jon O'Bir, Martin Roth та Andy Power.
Line-up
image
Airwave
image
Jon O`Bir
image
Martin Roth
image
Andy Power
image
Airwave
Брюсселець Airwave ( Laurent Veronnez), не потребує знайомства для будь-якого любителя танцювальної музики в світі. У віці 20 років, у 90-х, його записи (Innerspace, I Want to Believe, Above the Sky, Alone in the Dark, Ladyblue, Save Me, були найбільшими хітами) вже зіграли найбільші ді-джеї планети такі як Oakenfold, Sasha, Digweed, Ferry Corsten, Tiesto і Armin van Buuren. Останній чудово співпрацював над двома записами, у тому числі з хітом Sunspot.
image
Jon O`Bir
on O'Bir (Neil Ribbens) - це ім'я, популярність якого все більше поширюється в британському музичному світі з того моменту, як в 2002 році він здобув перемогу в конкурсі, організованому журналами «Passion» і «M8». Він співпрацював зі всесвітньо відомим клубом «Godskitchen» і регулярно виступав на розігріві у таких зірок, як Paul van Dyk, Sasha і Tiesto, а згодом став виступати і на рівних правах з ними. Це досвід, похвалитися яким можуть далеко не всі діджеї.
image
Martin Roth
Один з небагатьох німецьких музикантів, які відрізняються високою продуктивністю і музикою відмінної якості» - Пол ван Дайк. Мартін Рот родом з німецького міста Франкфурт. В юності Рот був великим шанувальником творчості Depeche Mode. Трохи пізніше він захопився музикою Sven Vath і з задоволенням слухав практично все, що виходило на його лейблах - Eye Q і Harthouse. Незважаючи на це, музичний смак Мартіна відкритий практично на будь-яких напрямків - починаючи від американського хіп-хопу і закінчуючи поп-музикою від Sugarbabes, Snowpatrol або Keane.
image
Andy Power
У здобутку Андрія виступи на таких великих івентах,як: ExtraDJ Night with Martin Roth, Airwave, Jon O’Bir. Green Student Day with ATB. In Between Tour with Paul Van Dyk, Alex MORPH, World DJ Day, Live Energy with Marcel Woods, Aly&Fila, Blank&Jones, Sied Van Riel, Bolier, The Thrillseekers, Gareth Emery, 10 Years of Vandit Records Tour with Paul Van Dyk, Cliff Coenraad, Mark Sherry, Johan Gilen, Matt Darrey, Re-Ward, Solarstone, Tiesto: Kaleidoskop World Tour 2010 (Тур у 4-м міста України).