ExtraDJ Night 2007 2
08.09.2007 | пляж "Венеція"
Про подію
Опис
Опис
Line-up
image
Airwave
image
Jon O`Bir
image
Martin Roth
image
Airwave
Брюсселець Airwave ( Laurent Veronnez), не потребує знайомства для будь-якого любителя танцювальної музики в світі. У віці 20 років, у 90-х, його записи (Innerspace, I Want to Believe, Above the Sky, Alone in the Dark, Ladyblue, Save Me, були найбільшими хітами) вже зіграли найбільші ді-джеї планети такі як Oakenfold, Sasha, Digweed, Ferry Corsten, Tiesto і Armin van Buuren. Останній чудово співпрацював над двома записами, у тому числі з хітом Sunspot.
image
Jon O`Bir
on O'Bir (Neil Ribbens) - це ім'я, популярність якого все більше поширюється в британському музичному світі з того моменту, як в 2002 році він здобув перемогу в конкурсі, організованому журналами «Passion» і «M8». Він співпрацював зі всесвітньо відомим клубом «Godskitchen» і регулярно виступав на розігріві у таких зірок, як Paul van Dyk, Sasha і Tiesto, а згодом став виступати і на рівних правах з ними. Це досвід, похвалитися яким можуть далеко не всі діджеї.
image
Martin Roth
Один з небагатьох німецьких музикантів, які відрізняються високою продуктивністю і музикою відмінної якості» - Пол ван Дайк. Мартін Рот родом з німецького міста Франкфурт. В юності Рот був великим шанувальником творчості Depeche Mode. Трохи пізніше він захопився музикою Sven Vath і з задоволенням слухав практично все, що виходило на його лейблах - Eye Q і Harthouse. Незважаючи на це, музичний смак Мартіна відкритий практично на будь-яких напрямків - починаючи від американського хіп-хопу і закінчуючи поп-музикою від Sugarbabes, Snowpatrol або Keane.