Qievdance 2004
19.11.2004 | КиївЕкспоПлаза
Про подію
Перший фестиваль Qievdance
19 листопада 2004 року відбувся перший фестиваль Qievdance, який дав початок історії та саму назву компанії Qievdance. Вже тоді лайн-ап фестивалю був гучним: Tomcraft, Narcotic Trust, Royal Gigols та інші.
event show
Line-up
image
Tomcraft
image
Narcotic Thrust
image
Jon Dasilva
image
Shushukin
image
Dj Конь
image
DJ List
image
DJ Sender
image
Tomcraft
Німецький діджей і музичний продюсер. Почав свою кар'єру в 18 років з роботи в клубах Мюнхена. Два роки простоявши за вертушками, він був помічений керівником недавно заснованого в Мюнхені Kosmo Records. Його найвідоміша композиція - «Loneliness» - зайняла 1-е місце в чартах танцювальної музики Великобританії в кінці 2002 року.
image
Narcotic Thrust
Narcotic Thrust - британська музична група, що працює в стилі хаус. Складається з двох учасників: Стюарта Крайтона і Енді Морріса. Група була заснована в 1996 році, проте популярність придбала пізніше. Їх пісня «Safe From Harm» зайняла перший рядок в американському чарті «Hot Dance Club Play». Популярність група придбала після випуску синглу «I Like It» в 2004 році, який зайняв дев'ятий рядок у чарті «UK Singles Chart».
image
Jon Dasilva
Його спадком, на рівні з раннім звучанням Чикаго і Детройта, було його творче сприйняття ідеї діджейського сета. Не задовільняючись просити свідченням одного треку з іншим, Дасільва сплітає капели і звукові ефекти в широкий діапазон House, Acid, Disco, Techno і Breaks, створюючи динаміку сета, яка до цього рідко була чутна на британських берегах ще в кінці 80-х - на початку 90-х. Також відомий як резидент знаменитого The Hacienda.
image
Shushukin
Ключовим орієнтиром в музиці Шушукіна являється тонкий грув з відтніками спейс і сайбер. Його емоційний стиль представлення матеріалу і притаманна йому виразність також визначають його як артиста. З дитинства слухав батькові касети з Kraftwerk, а пізніше, коли він став старшим, ще й Depeche Mode, Camouflage, Nitzer Ebb, Skinny Puppy и Front 242, що й передбачило його тягу до музики.
image
Dj Конь
Dj Конь
image
DJ List
Почав кар’єру в 90-х роках у Москві. Був учасником Fomalgaut. Виступав на Казантипі. Будучи кришнаітом, DJ List органічно вписував в свої сети звучання мантр і ведичних пісноспівів, з якими електронний звук набував особливого музикального колориту.
image
DJ Sender
Євген Євтухов, український діджей, музичний продюсер, автор пісень і виконавець,