Qievdance 2005
11.11.2005 | КиївЕкспоПлаза
Про подію
Другий фестиваль Qievdance
Другий епізод фестивалю Qievdance, в лайн-апі якого були: Kosheen, Atomic Hooligan, Blank & Jones, Goldie, Markus Schulz, Above & Beyond та інші зірки.
Line-up
image
Kosheen
image
Blank & Jones
image
Markus Schulz
image
Above & Beyond
image
Goldie
image
Atomic Hooligan
image
Herbalizer
image
Kosheen
Продюсери, автори і діджеї aka Decoder & Substance.
image
Blank & Jones
Німецька продюсерьска команда розташована в Кельні. Blank & Jones був заснований у 1997 році Пітом Бланком (народився 15 червня 1971), Рене Рунге (Jaspa Jones) (народився 27 червня 1968). Пізніше до нього приєднався Енді Кауфхольд (народився 17 грудня 1969), який був разом з Пітом засновником Gorgeous. Blank & Jones були надзвичайно важливими в історії електронної музики.
image
Markus Schulz
Багато хто називає його транс-діджеєм. У чомусь вони, безумовно, мають рацію. Хоча, відверто кажучи, його музика - не зовсім транс в класичному розумінні. Незвичайне звучання Шульца однозначно розширило звичні рамки трансу, відкривши непахані простори для нової генерації денс-продюсерів, тяжіють до мелодійного і таємничого, але в той же час потужного і безкомпромісного саунду.
image
Above & Beyond
Один з найвідоміших електронних проектів Великобританії, створений в 2000 році. До складу проекту входять Джонатан Грант, Тони МакГіннес и Пааво Сільямякі.
image
Goldie
Англійський ді-джей, композитор, продюсер і інструменталіст Goldie (справжнє ім'я Clifford Price) народився 28 грудня 1965 року. Одна з перших суперзірок 90-х зійшла на небосхилі двох, на перший погляд, непоєднуваних музичних стилів - хіп-хопу і рейву, що дали в результаті симбіозу так званий Drum'n'Bass (або Jungle).
image
Atomic Hooligan
Електронний дует з Англії. Matt Welch, з класичною освітою скрипаля, і Terry Ryan, випускник школи аудіотехніки, з ранніх 90 займався всим, що було зв’язано з брейбітом. Їх партнерство, яке почалося в клубі, звичайно ж, надихає, і їх братство відображається в їх ставленні до музики, завжди шукаючі щось нове, вони просто відмовляються йти вже пройденим шляхом.
image
Herbalizer
Дует з’явився на початку 90-х років в Англії за участі Джейка (Jake Wherry) і діджей скретчмайстра Оллі Тіба (Ollie Teeba, справжнє ім’я Oliver Lawrence Trattles). Зараз випускають на власному лейблі Department H. Раньше вони були одні з найвідоміших виконавців, що випускаються на незалежному лейблі звукозапису Ninja Tune, також виходили на !K7 Records.