Qievdance 2005
11.11.2005 | КиївЕкспоПлаза
Про подію
Опис
Опис
Line-up
image
Kosheen
image
Blank & Jones
image
Markus Schultz
image
Above & Beyond
image
Kosheen
Kosheen
image
Blank & Jones
Німецька продюсерьска команда розташована в Кельні. Blank & Jones був заснований у 1997 році Пітом Бланком (народився 15 червня 1971), Рене Рунге (Jaspa Jones) (народився 27 червня 1968). Пізніше до нього приєднався Енді Кауфхольд (народився 17 грудня 1969), який був разом з Пітом засновником Gorgeous. Blank & Jones були надзвичайно важливими в історії електронної музики. Вони почалися в 1997 році дебютним синглом "Sunrise" і були одним з головних творців транс-музики з артистами, як Tiësto (DJ Tiësto) і Paul Oakenfold.
image
Markus Schultz
Багато хто називає його транс-діджеєм. У чомусь вони, безумовно, мають рацію. Хоча, відверто кажучи, його музика - не зовсім транс в класичному розумінні. Незвичайне звучання Шульца однозначно розширило звичні рамки трансу, відкривши непахані простори для нової генерації денс-продюсерів, тяжіють до мелодійного і таємничого, але в той же час потужного і безкомпромісного саунду.
image
Above & Beyond
Один з найвідоміших електронних проектів Великобританії, створений в 2000 році. До складу проекту входять Джонатан Грант, Тони МакГіннес и Пааво Сільямякі.