Qievdance 2006
14.10.2006 | Палац Спорту
Про подію
Qievdance 2006
Третій фестиваль Qievdance відбувся 14 жовтня 2006 року за участі Карла Бартоса, Астрал Проджекшн, Джузеппе Оттавіані та Сендер ван Дорна.
Line-up
image
Karl Bartos
image
Astral Projection
image
Giuseppe Ottaviani
image
Sander van Doorn
image
Karl Bartos
Навряд інше ім'я в німецькій поп-музиці пов'язане з електронним Lifestyle-напрямком стоит так однозначно на першому місці як ім'я Карл Бартос (Karl Bartos). Завдяки саме Бартосу, між 1975-му і 1991-м роками виникли найзначніші класичні речі в електронній поп-музиці, такі як: "Radioactivity", "Trans Europe Express", "Die Mensch Maschine", "Computer Welt", "Tour de France "," Electric Cafe "і" The Mix ", які назавжди змінили наше сприйняття звуку. Ще до того як MTV визначало механізми музичного ринку, Kraftwerk вже показували по багатьом музичним каналам. Вони диктували моду. З їх аудіовізуальної програмою і виникаючою через це когерентної естетикою Kraftwerk впливали також на розвиток образотворчого мистецтва, зокрема, мистецтва засобів масової інформації. Вплив Бартоса на музику Kraftwerk вельми очевидно і відчутно, а його частка в успіху групи безперечна: Карл Бартос - це культурне, виняткове явище.
image
Astral Projection
1980 рік. Місце дії - Ізраїль. Ліор Перлмуттер і Янів Хавів, обидва дев'яти років від народження, зустрілися вперше в школі. У цей же самий час молода людина на ім'я Аві Ніссим починав займатися діджеїнгом, а також перфомансом в важких індустріальних командах по всьому Ізраїлю. Два роки по тому у віці одинадцяти років Ліор починає свої перші експерименти на синтезаторах, а в 1984 році разом з Янів вони створюють команду PARADOX.
image
Giuseppe Ottaviani
Giuseppe Ottaviani - італійський діджей, продюсер і автор багатьох успішних реміксів. Giuseppe народився в єгипетському місті Александрія. Але коли йому виповнилося сім років, сім'я переїхала в Італію. У шкільні роки він вивчав гру на фортепіано, а в 1995 році вирішив стати діджеєм. Разом з діджеєм Andrea Ribeca Giuseppe створив музичний проект, що отримав назву «Nu NRG». З 2005 року він займається переважно сольними виступами. Більшість його робіт виходило на лейблі «Vandit Records». Найбільш відомими з них є «Linking People», «Through Your Eyes» і «No More Alone» (за участю Stephen Pickup). Крім того, Giuseppe Ottaviani взяв участь у записі двох композиція для альбому Paul van Dyk'a «In Between». Це «Far Away» і «La Dolce Vita».
image
Sander van Doorn
Sander van Doorn - одне з найбільш гучних імен сучасної клубної музики, діджей, музика якого завжди актуальна. Головний козир Сандера ван Дорна - унікальний стиль власних композицій, який являє собою досконалу суміш елементів трансу, техно та progressive. Прихильники кожного з цих напрямків знаходять в його треках щось своє, і завдяки цьому кожна нова робота Сандера миттєво отримує підтримку серед багатьох відомих діджеїв світу.