NECHTO
19.09.2020 | Секретне місце
Про подію
Welcome to NECHTO
Увага! Адреса локації, таймінг та інші інструкції відправлено усім власникам квитків на пошту. Перевіряйте вкладку "промоакції". Якщо листа нема, перевірте "спам". Квиткі можна буде придбати на вході.
event show
Line-up
image
#BSKD
image
Bejenec
image
Daria Kolosova
image
Nastia
image
Nastya Muravyova
image
Poly Chain
image
S.A. Tweeman
image
Splinter UA
image
Stanislav Tolkachev
image
Symonenko
image
Voin Oruwu
image
#BSKD
#BSKD aka Suicide In Paradise - ді-джей та продюсер з України, со-організатор та резидент серіїї локальних техно-вечірок "LOZH". Музику випускає на лейблах Luminar Records, Space Shuttle Records та вініл онлі лейблі Lost Episodes.
image
Bejenec
Український ді-джей, резидент "культури звуку" та System108.
image
Daria Kolosova
Daria Kolosova - український діджей, який встиг зарекомендувати себе на різних техно-майданчиках України і за її межами. Її називають не інакше як один з проривів в електронній музиці. Вона експериментує з музикою - від грубого ейсід-техно, електро та брейкбіта до детройтського хауса. Резидент промо-групи Materia.
image
Nastia
Вона українка і пишається цим. Найбільш гастролюючий ді-джей країни, народжена в невеликій родині в крихітному селі. Талановита дівчина без будь-якої музичної освіти - Nastia.
image
Nastya Muravyova
Зростаюча, але вже доволі яскрава зірка київської андеграунд сцени. Балансуе між техно та брейкбітом. Агресивно, але доволі привабливо.
image
Poly Chain
Проект Саші Закревської - композитора, ді-джея, куратора та графічного дизайнера. ЇЇ місія, яку вона транслюю у тому числі у альбомах Music For Candy Shops та Currency (лейбл Mondoj), спрямована на те, щоб дати елетронній сцені подих свіжого повітря.
image
S.A. Tweeman
Український діджей, який вже більш як 10 років успішно запалює Київ. Позаду 6 років роботи над L8 Park, а у стінах Closer вже третій рік проходять його вечірки — Parental Advisory.
image
Splinter UA
«У мене дуже ніжні стосунки з техно, ми знайомі більше 10 років, і це досі не змінилося ... Мені подобається імпровізаційний аспект живих виступів, оскільки ви можете відчути і побачити бажання глядачів у режимі реального часу. Не відступаючи від свого смаку, складати матеріал можна тут і зараз".
image
Stanislav Tolkachev
Піонер техно з України. Його музка — продукт, створенний під впливом класичного звуку Детройта та витончених мінімалу, що народилися в Берліні. Він зосереджений на експериментах з музичними текстурами та психоделікою звуку, черпаючи натхнення з багатьох різноманітних джерел. Музика Толкачова виходила на багатьох лейблах, включаючи M_Rec, Semantica, MORD та Geophone.
image
Symonenko
Після багатьох років гри у панк, інді та рок, Віталій Симоненко перейшов у техно, яке сьогодні є його найбільшим натхненням.
image
Voin Oruwu
Проект Дмитра Авксентьєва, також відомого як Koloah. Технології, наука та мистецтво - все те, що поєднуеться в Voin Oruwu. Учасник Next Sound, Strichka та Brave Factory Festival від Closer, Boiler Room (Москва) та CXEMA in Tresor (Берлін).
Попереднi подiї