NECHTO
19.09.2020 | Секретне місце
Про подію
Welcome to NECHTO
Увага! Адреса локації, таймінг та інші інструкції відправлено усім власникам квитків на пошту. Перевіряйте вкладку "промоакції". Якщо листа нема, перевірте "спам". Квиткі можна буде придбати на вході.
event show
Line-up
image
#BSKD
image
Bejenec
image
Daria Kolosova
image
Nastia
image
Nastya Muravyova
image
Poly Chain
image
S.A. Tweeman
image
Splinter UA
image
Stanislav Tolkachev
image
Symonenko
image
Voin Oruwu
image
#BSKD
#BSKD — український діджей і продюсер електронної музики, який використовує свій життєвий досвід як джерело для створення музики. Со-організатор та резидент серії локальних техно-вечірок "LOZH". Музику випускає на лейблах Luminar Records, Space Shuttle Records та вініл онлі лейблі Lost Episodes.
image
Bejenec
Данило Сєнічкін, він же Bejenec - один з найбільш інтригуючих талантів на українській сцені електронної музики. Bejenec є резидентом харківської «Kultura Zvuka», а також резидентом «System 108», де він випустив свій дебютний EP. Нещодавно артист також запустив власний лейбл «& the refugees». ⠀ Сьогодні Bejenec продовжує підкорювати музичний простір та невтомно утверджується як унікальний артист, який грає лише лайви та ніколи не повторює свої сети.
image
Daria Kolosova
Daria Kolosova — київська техно діджейка, учасниця лейблу NECHTO, засновниця промо-групи Materia, резидентка формації System 108, що створює івенти, та викладачка школи діджєїнгу у Києві. ⠀ Вона встигла підкорити техно-сцену не лише в Україні, а й за її межами. Грала в таких місцях, як берлінські Funkhaus та Tresor, парижський Rex, лондонський Fabric, фестиваль Neopop, Signal, Strichka. Її називають не інакше як один з проривів в електронній музиці. Daria Kolosova експериментує з музикою — від грубого ейсід-техно, електро та брейкбіта до детройтського хауса
image
Nastia
Nastia — українська діджейка і засновниця музичного лейблу NECHTO. Завдяки своїй активній участі на сцені електронної музики, Настя успішно створила спільноту унікальних талантів, які цілком віддані музиці. Настя в своїй діяльності керується інноваціями та шукає свіжий погляд на електронну музику в усіх її проявах. Завдяки NECHTO, вона відкриває локальні та міжнародні таланти, поступаючись місцем новим іменам та створюючи незабутні враження для своєї аудиторії.
image
Nastya Muravyova
Зростаюча, але вже доволі яскрава зірка київської андеграунд сцени. Балансуе між техно та брейкбітом. Агресивно, але доволі привабливо.
image
Poly Chain
Проект Саші Закревської - композитора, ді-джея, куратора та графічного дизайнера. ЇЇ місія, яку вона транслюю у тому числі у альбомах Music For Candy Shops та Currency (лейбл Mondoj), спрямована на те, щоб дати елетронній сцені подих свіжого повітря.
image
S.A. Tweeman
Український діджей, який вже більш як 10 років успішно запалює Київ. Позаду 6 років роботи над L8 Park, а у стінах Closer вже третій рік проходять його вечірки — Parental Advisory.
image
Splinter UA
Тимур Самарський, він же Splinter (UA) - український лайв артист та продюсер. Тимур має дуже тісні стосунки з техно, цінує імпровізаційний аспект лайв виступів, тому що він відчуває публіку в режимі реального часу. Його звук можна охарактеризувати як модульне техно з елементами ембієнту. Засновник лейблу Corridor Audio та резидент лейблу Nechto Records/ «У мене дуже ніжні стосунки з техно, ми знайомі більше 10 років, і це досі не змінилося. Мені подобається імпровізаційний аспект живих виступів, оскільки ви можете відчути і побачити бажання глядачів у режимі реального часу. Не відступаючи від свого смаку, складати матеріал можна тут і зараз".
image
Stanislav Tolkachev
Піонер техно з України. Його музка — продукт, створенний під впливом класичного звуку Детройта та витончених мінімалу, що народилися в Берліні. Він зосереджений на експериментах з музичними текстурами та психоделікою звуку, черпаючи натхнення з багатьох різноманітних джерел. Музика Толкачова виходила на багатьох лейблах, включаючи M_Rec, Semantica, MORD та Geophone.
image
Symonenko
Після багатьох років гри у панк, інді та рок, він перейшов у техно, яке сьогодні є його найбільшим натхненням. За останній рік Віталій Симоненко зарекомендував себе як артист, який має справді унікальне звучання. Приєднавшись до формації NECHTO, продюсер випустив вражаюче EP та грав на численних вечірках. Досліджуючи музику в усіх її проявах, артист створює гіпнотичні аудіо повісті та дарує захоплюючі враження для своєї публіки. Виступи Symonenko наповнені мелодійністю та танцювальними ритмами
image
Voin Oruwu
Проект київського продюсера, музиканта та діджея Дмитра Авксентьєва, також відомого як Koloah. Технології, наука та мистецтво – все те, що поєднується в Voin Oruwu. У своїх роботах він поєднує сучасні технології, науку та мистецтво. Змішує важкий ритм і футуристичний звук в єдиний живий акт. Учасник Next Sound, Strichka та Brave Factory Festival від Closer, Boiler Room (Москва) та CXEMA in Tresor (Берлін).
Попереднi подiї