Fatboy Slim | Одесса
08.07.2011 | Морской вокзал
Про подію
Fatboy Slim | Одесса
Виступ Fatboy Slim в Одесі відбувся 8-го липня за участі Sasha та Sander van Doorn.
Line-up
image
Fatboy Slim
image
Sasha
image
Sander van Doorn
image
Fatboy Slim
Поп-зірки на небосхилі шоу-бізнесу можуть сходити і заходити дуже швидко, але якщо зірці вдалося просяяти протягом 15 років, вона може робити все, що їй заманеться. Зазвичай це зводиться до проживання в розкішних особняках і колекціонування рідкісних автомобілів. Але Норман Кук - не стандартна зірка. Він вважає за краще бути діджеєм, універсальним музикантом, що грає на вечірках, і родоначальником стилю біг-біт.
image
Sasha
Найкращі діджеї знають, що діджеїн - це перш за все вміння читати людей, а потім правильно використовувати цей досвід в створенні музики. Sasha - майстер в цьому. Він відомий не лише своїми соло-лайвами, а також завдяки співробітнцитву з британським діджеєм Джоном Дигвидом в ролі Sasha & John Digweed. В 2000 році в опитуванні, проведеному DJ Magazine, він був визнаний №1. Він являється чотириразовим лауреатом International Dance Music Awards, чотириразовим лауреатом DJ Awards і номінантом премії Греммі.
image
Sander van Doorn
Sander van Doorn - одне з найбільш гучних імен сучасної клубної музики, діджей, музика якого завжди актуальна. Головний козир Сандера ван Дорна - унікальний стиль власних композицій, який являє собою досконалу суміш елементів трансу, техно та progressive. Прихильники кожного з цих напрямків знаходять в його треках щось своє, і завдяки цьому кожна нова робота Сандера миттєво отримує підтримку серед багатьох відомих діджеїв світу.