Gatecrasher 2008
12.04.2008 | Alta Expo
Про подію
Gatecrasher 2008
12 квітня 2008 року відбувся фестиваль Gatecrasher, за участі Marco V, First State, Dave Lee, Mauro Picotto.
Line-up
image
Marco V
image
Dave Lee
image
Andy Power
image
Mauro Picotto
image
Marco V
Марко вирішив присвятити своє життя музиці ще в дитинстві, коли записував перші роботи в своїй кімнаті .. Він не є прихильником якогось одного музичного жанру, а грає ту музику, яка ближче йому на даний момент. В цілому, в сферу його інтересів входить тек-хаус, транс, техно, прогресив-хаус. За свою кар'єру Марко випустив 3 повноцінних альбоми, кілька компіляцій, безліч синглів. Його альбом «Con: Fusion» став найбільш продаваним альбомом Нідерландів в 2002 році.
image
Dave Lee
Dave Lee - він же Joey Negro, він же Jakatta, Raven Maize, Masters of the Universe - у нього більше псевдонімів, ніж у Fatboy Slim. Цей англійський продюсер і ді-джей справжній hitmaker, чиї композиції справили величезний вплив на формування британської танцювальної музики. Ремікси Joey Negro, починаючи від Diana Ross і закінчуючи Sugababes, підкорили всі світові танцполи. Джої вважається першим продюсером в музичній індустрії, який зміг перетворити попсову композицію в божевільний танцювальний хіт!
image
Andy Power
У здобутку Андрія виступи на таких великих івентах,як: ExtraDJ Night with Martin Roth, Airwave, Jon O’Bir. Green Student Day with ATB. In Between Tour with Paul Van Dyk, Alex MORPH, World DJ Day, Live Energy with Marcel Woods, Aly&Fila, Blank&Jones, Sied Van Riel, Bolier, The Thrillseekers, Gareth Emery, 10 Years of Vandit Records Tour with Paul Van Dyk, Cliff Coenraad, Mark Sherry, Johan Gilen, Matt Darrey, Re-Ward, Solarstone, Tiesto: Kaleidoskop World Tour 2010 (Тур у 4-м міста України).
image
Mauro Picotto
DJ, продюсер, влансик лейблу, автор, промоутер. Як перший італійський діджей, здійснивши світовий тур, він відмітив Батьківщину на глобальній техно-карті. Будучи першим діджеєм, який відіграв лайв на видатного шоу BBC Top Of The Pops, він допоміг донести техно до максимально широкої аудиторії. Як людина, що стоїть за Meganite - однією з найуспішніших тривалих вечірок на Ібіці, - він найняв у якості резидентів одних із найбільш поважних андеграуендних діджеїв світу: Adam Beyer, Marco Carola и Chris Liebing.