I Love Qiev 2008
20.12.2008 | МВЦ
Про подію
I Love Qiev 2008
Перший фестиваль I Love Qiev відбувся 20 грудня 2008 року за участі Сендера ван Дорна, Джузеппе Оттавіані, Ре-Варда, Роджера Ша та Івана Іонова.
Line-up
image
Sander van Doorn
image
Giuseppe Ottaviani
image
Re-Ward
image
Ivan Ionov
image
Roger Shah
image
Sander van Doorn
Sander van Doorn - одне з найбільш гучних імен сучасної клубної музики, діджей, музика якого завжди актуальна. Головний козир Сандера ван Дорна - унікальний стиль власних композицій, який являє собою досконалу суміш елементів трансу, техно та progressive. Прихильники кожного з цих напрямків знаходять в його треках щось своє, і завдяки цьому кожна нова робота Сандера миттєво отримує підтримку серед багатьох відомих діджеїв світу.
image
Giuseppe Ottaviani
Giuseppe Ottaviani - італійський діджей, продюсер і автор багатьох успішних реміксів. Giuseppe народився в єгипетському місті Александрія. Але коли йому виповнилося сім років, сім'я переїхала в Італію. У шкільні роки він вивчав гру на фортепіано, а в 1995 році вирішив стати діджеєм. Разом з діджеєм Andrea Ribeca Giuseppe створив музичний проект, що отримав назву «Nu NRG». З 2005 року він займається переважно сольними виступами. Більшість його робіт виходило на лейблі «Vandit Records». Найбільш відомими з них є «Linking People», «Through Your Eyes» і «No More Alone» (за участю Stephen Pickup). Крім того, Giuseppe Ottaviani взяв участь у записі двох композиція для альбому Paul van Dyk'a «In Between». Це «Far Away» і «La Dolce Vita».
image
Re-Ward
Wardt van der Harst почав захоплюватися музикою з малечку, адже його дідусь і бабуся були музикантами. А з 14 вжи мріяв стати діджеєм, купив перші вертушки і мікшер. І копіткий труд дав свої результати - в 18 він випустив свій реліз на лейблі Tiesto Black Hole Recordings. Далі слідує замовлення від Sander van Dorn, контракт з Armada в дуеті зі своїм другом Віллемом в складі W&W. З того часу вони підкорили багато міст по всьому світі і продовжують свій яскравий шлях.
image
Ivan Ionov
Олин із засновників і головних активістів транс-руху в Україні. Він автор і незмінний лідер найбільш тривалого радіошоу SoundCheck на KissFM, транс-діджей. Експерементує на межі progressive trance і techno звучання.
image
Roger Shah
На даний момент міжнародна преса визначає його як одного з найбільш гарячих імен нашого часу. Shah - єдиний німецький продюсер і діджей, представлений на компіляції DJ Tiesto - ISOS5, що є провідною всесвітньо відомої серією танцювальних альбомів. Як діджей, DJ Shah гастролює по всьому світу. США, Греція, Іспанія, Таїланд, Франція, Угорщина, Туреччина і Ібіца - країни, де він грає свої унікальні і прогресуючі сети, які для багатьох служать путівником в світ електронної музики.