I Love Qiev 2015
14.02.2015 | МВЦ
Про подію
I Love Qiev 2015
Через шість років ми вирішили повернути вам легенду - фестиваль I Love Qiev. Легенду про музику, яка дарує життя, про танці, здатні випромінювати світло, про почуття, які можуть зцілювати душу, і про емоці, які роблять життя повноцінним. Легенду про те, як на світанку кілька тисяч чоловік співали "а капела" безсмертний хіт U2 - Where the streets have no name - в реміксі від геніальних NU NRG, про те, як люди падали з ніг, віддавши всю свою енергію танцполу. Про те, як ми ділилися своїми враженнями про цю ніч ще більше двох місяців, за які встигли залишити більше тисячі відгуків, гігабайти фотографій і відео. Легенда про найдовшу ночі в році, яка здалася нам найкоротшою - тому що хотілося, щоб вона ніколи не закінчувалася. Це була легенда про те, як в Україні виникло ще одне місто: Qiev - місто електронної музики.
Line-up
image
Solarstone
image
Super8 & Tab
image
Solarstone
Від батька-засновника сцени до ватажка і прапороносця руху Pure Trance Solarstone (продюсер, композитор і діджей Річард Моватт) продовжує впливати на транс. «Pure Trance» - це відчуття, пристрасть, яка існує поза сучасних музичних захоплень і мод. «Це об’єднання мільйонів прихильників, для яких музика - спосіб життя», - говорить сам Річард.
image
Super8 & Tab
Фінський дует продюсерів із Фінляндії - Miika Eloranta (Super8) і Janne Mansnerus (DJ Tab). Вони записували музику, як окремі музиканти, поки офіційно не вирішили об’єднатися 2005 року після спільної роботи над синглами First Aid і Helsinki Scorchin.