Kiss FM - 11 years
25.10.2013 | Arena Entertainment
Про подію
11-ий День Народження радіостанції Kiss FM
25 жовтня весь київський амфітеатр - Arena Entertaiment, розташований у самому центрі столиці, збирається танцювати, розкинувшись на 6 танцполах на 4 рівнях. Кожен з етапів відрізнятиметься від іншого неповторною атмосферою, а найбільша спокуса готується Головною сценою на останньому поверсі, де розташований Дім Декадансу. Найповажніший київський клуб привітає відомого американця - Масео Плекса, власник лейблу ELLUM, який випустив музику на таких лейблах, як Cocoon, Dumb Unit, Visionquest та іншіх
Line-up
image
Seth Troxler
image
Maceo Plex
image
Steve Lawler
image
Cezar
image
Piticu
image
Nastia
image
Cepasa
image
Roman K
image
Eric
image
James Zabiela
image
Yaroslavl Lenzyak
image
Yate
image
Yoji
image
Runov b2b A. Fleming
image
HOSH
image
Ian Pooley
image
Ira Champion
image
Leon Bolier
image
Noir
image
DJ Goshva
image
DJ Artur
image
Seth Troxler
Широко відомий як своїми знаннями раннього чикагського хаусу і мінімал-техно, так і тим, що він являється куратором мистецтва, ресторатором і підприємцем. Після переїзду із Детройта в Берлін, а у насліцдку із Лондону і далі в Ібіцу, десять років назад Сет зарекомендував себе як один із найбільш значущих фігур андерграунда, в рівній мірі граючи як на закурених танцполах, так і в визнаних нічних клубах, а також виступаючи хедлайнером великих фестивалів.
image
Maceo Plex
Кубино-американський техно-діджей і продюсер Maceo Plex має нагороди DJ Award у категоріях Melodic House & Techno 2019, Ibiza Music Event 2016, Best Deep House 2012 та звання кращого електронного продюсера 2013. Він є давнім виконавцем у багатьох провідних клубах Ібіци, включаючи закриті зараз Space та Amnesia, а з 2016 року проводив власну клубну ніч, Mosaic by Maceo, протягом усього літа в Пачі. У своїй музиці Есторнел схильний до експериментів з настроєм та ритмами.
image
Steve Lawler
Динамічний, цілеспрямований і одержимий роботою на 100%. Пристрасть Стіва до хаусу, техно і електроніки занадто сильна, щоб віднести його музику до одного жанру, і зараз його послання звучить більше, ніж коли-небудь. Більше двадцяти років у творчості, і він не лише на вершині своєї гри, він розширює кордони того, що може зробити діджей - і технічно, і творчо - як артист і як успішний власник лейблу.
image
Cezar
Він являється ключової фігурою на андерграундній сцені Бухареста як впливовий артист і надихаючий діджей. Він вже визнаний продюсер, а його сети являються одночасно оригінальними і енергійними, зв’язок між новим і старим мінімал-техно. Разом з Praslea і Kozo він заснував лейбл Understand.
image
Piticu
Як і годиться молодому даруванню з Румунії, Piticu задіяний в головній музичній події рідної країни - фестивалі Sunwaves. Як артист лондонського лейбла Channel Zoo Recordings, івенти якого надійно облаштувалися на Ібіці і в багатьох відомих клубних столицях, Piticu активно бере участь в Zoo Project'ах, поєднуючи це з сетами в Watergate, Аrma 17, на Kazantip та інших відомих майданчиках.
image
Nastia
Nastia — українська діджейка і засновниця музичного лейблу NECHTO. Завдяки своїй активній участі на сцені електронної музики, Настя успішно створила спільноту унікальних талантів, які цілком віддані музиці. Настя в своїй діяльності керується інноваціями та шукає свіжий погляд на електронну музику в усіх її проявах. Завдяки NECHTO, вона відкриває локальні та міжнародні таланти, поступаючись місцем новим іменам та створюючи незабутні враження для своєї аудиторії.
image
Cepasa
Його музика, безумовно, має бути помічена. Унікальний стиль Cepasa був створений на межі downtempo, house і techno, але саме вокал, глибокий звук і чуттєві мелодії зробили його музику впізнаваною з перших секунд. У 2012 році Cepasa представився своїм дебютним альбомом "Doing Right". Український музикант і звукорежисер Павло Ленченко отримує натхнення в новітніх музичних технологіях створення звуків, побудові ритмічних структур, аналогової та цифрової обробки живих інструментів.
image
Roman K
Роман освоює діджейське ремесло і розробляє свій власний підхід у хаус-музиці з 2005 року. Сформував велику колекцію платівок і представив свої перли на найрізноманітніших заходах: від маленьких барів до найбільш запальних київських клубних місць. Він любить грати зі своїми вертушками більше, чим ще щось в своєму житті, тому немає сумнівів, що він серйозно ставиться до своїх сетів.
image
Eric
На початку 2000-х Ерік починає грати музику в одеських клубах і на радіо станціях GLAS (Одеса) і STAR FM (Україна). Пізніше створює проект UNITED GROOVES з Колфордом, Коляскіним і Ольгою Король. З 2011 в його активі випуски вінілових релізів на All Inn Records, резидентство на Body Parts, вініловий EP з реміксами від SIT, який отримав масу позитивних відгуків. Організовує серію вечірок в Одесі і інших містах, кілька років хостів радіо передачі на STAR FM і DJ FM.
image
James Zabiela
Він один із найяскравіших представників індустрії, постійно розширює можливості технологій до межі, а його пристрасть, підготовка і відданість справі гарантують, що жодна деталь не залишиться непоміченою. Його технічний талант настільки яскраво виражений, що він протягом багатьох років був постійним консультантом Pioneer та їх продукції, часто тестуючи нові прототипи. З 2012 року керує Born Electric, які випустили музику від Pedram, Pedestrian, Jody Barr і, звичайно, самого Zabiela.
image
Yaroslavl Lenzyak
Відвічуючи Казантип і захоплюючись європейською електронною музикою, він сам інтенсивно почав розвиватися як діджей. Ми чули про солодкий симбіоз різних стилів електронної музики в його сетах завдяки бажанню і вмінню експериментувати зі звуками.
image
Yate
Тандем Yate заснований електронними музикантами з України приблизно 10 років тому. Постійна робота в студії, написання музики, створення живих виступів, організація однойменних вечірок Feeleed і ведення активної діяльності клубу PORT - ось ємний список занять Ярослава і Толика. Якщо продовжити, то ви напевно бачили їх в лайапе міжнародних фестивалів Sunwaves і Epizode, Ostrov Festival, а також за пультом таких клубів, як Studio 338 в Лондоні, Guest House в Бухаресті або Hoppetosse в Берліні, і звичайно, на вечірках ARMA17.
image
Yoji
Yoji - це рок-зірка, що потрапила в тіло діджея. Його потужний сценічний образ у поєднанні з його унікальним стилем танцювальної музики зробило його одним із найяскравіших проявів світового танцювального руху. Він був ініціатором розвитку танцювальної музики в багатьох жанра, включаючи NU-NRG, британський Hard House, Hard Dance и Hard Trance. На будь-якому похмурому або важкому івенті від завжди буде одним із хедлайнерів.
image
Runov b2b A. Fleming
Runov - останні десятиліття він є яскравим каталізатором київського нічного життя, а резидентство в клубі Decadence House ще до створення CHI, підкреслює його досвід. Останнім часом він робить упор на створення власного матеріалу і кілька релізів вже увірвалися в Top-100 Beatport, а пластинки з ними випускалися на американському лейблі Pipe & Pochet. A.Fleming - яскравий представник молодого, але вже сформованого покоління українських ді-джеїв.
image
HOSH
Потрібно багато часу і розуміння слухачів, щоб досягнути майстерності HOSH. З його німецькою спадщиною, творчим іспанським корінням і рішучим глобальним світобаченням, HOSH вже залишив музичний слід в історії, викликаючи на своєму шляху незліченні усмішки. Його електична і запальна музика міцно приковує ваше тіло і запускає в космос.
image
Ian Pooley
Перший реліз Ian Pooley відбувся в 1990 році, коли Ian був ще тінейджером. Він був затятим шанувальником стилю Detroit techno, тому не дивно, що натхненником Ian'a був майстер техно звуків - Derrick May. Це були часи студентства в Mainz 'івської граматичній школі, Ian випустив свій перший диск музичних напрацювань, написаний спільно з Thomas Gerlach (відомий зараз як DJ Tonka).
image
Ira Champion
Телеведуча (MTV Україна, Перший Національний, Music Box), радіоведуча (KISS FM), вокалістка, актриса, дизайнер. В 2009 році Ira стала резидентом радіостанції KISS FM у якості діджея і почала активно гастролювати Україною зі своїми сетами.
image
Leon Bolier
Леон випускає роботи як під своїм ім'ям, так і під псевдонімами: Inner Stories, Precursor, Surpresa. Він використовує неординарний підхід до різних стилів, тому вплив progressive, trance, techno і навіть electro помітний в його релізах. Його роботи знайшли підтримку таких всесвітньо відомих ді-джеїв, як: Tiesto, Armin van Buuren, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Sasha, John Digweed, Paul Oakenfold, Marco V та інших.
image
Noir
Noir (René Kristensen) зацікавився електронною музикою в ранньому віці 6-7 років, коли він почув дещо з Kraftwerk початку 80-х років. Цей електронний вплив на ранній стадії життя, очевидно, викликав спрагу для того, щоб вивчити галузь ще більше, коли він став підлітком. Noir був дуже натхненний хаусом кінця 80-х, техно, эйсід і рейв-культурою, що прийшли з Чикаго, Детройта, Нью-Йорка і особливо всім тим, що відбувалося в Великобританії в той час.
image
DJ Goshva
DJ Magazine назвав сети Goshva деструктивною сумішшю мінімалістичних ритмів і сучасної танцювальної музики, яка виявилася вдалою комбінацією - його стиль став настільки впізнаваний, що клаббери одразу відчуваються момент, коли Goshva стає за пульт. Goshva завжди там, де танцювальна музика: також він успішний букінг-агент, власник лейблу Mulen, резидент Kiss FM Ukraine, учасник музичних конференцій і автор статей про індустрію танцювальної музики.
image
DJ Artur
Пропагандує еклектичну манеру гри, віртуозно змішує різні стилі в своїх сетах. Він надає перевагу таким натрямками, як house, progressive, tribal, tech house, trance. У своїй творчості DJ Artur використовує лише вінілові пластинки, що підкреслює його високий рівень професіоналізму як діджея.