Live Energy 2008
08.05.2008 | МВЦ
Про подію
Live Energy 2008
Другий фестиваль Live Energy відбувся 8 травня за участі Skazi, Black & Jones, The Thrillseekers, Gareth Emery, Marcel Woods, Aly & Fila, Leon Bolier, Sied van Riel, Vadim Zhukov та Andy Power.
Line-up
image
Skazi
image
Blank & Jones
image
The Thrillkillers
image
Gareth Emery
image
Marcel Woods
image
Aly & Fila
image
Leon Bolier
image
Sied Van Riel
image
Vadim Zhukov
image
Andy Power
image
Skazi
Будучи підлітком, він поварився в котлі з ізраїлької punk-сцени, а потім пішов лабіринтами hardcore. З таким вихованням названимй ним стиль «trance rock cyber punk» вже не здається таким вже незвичним поєднанням. Skazi пропонує публіці своє нестандартне бачення і без нього заплутаного жанру psy-trance.
image
Blank & Jones
Німецька продюсерьска команда розташована в Кельні. Blank & Jones був заснований у 1997 році Пітом Бланком (народився 15 червня 1971), Рене Рунге (Jaspa Jones) (народився 27 червня 1968). Пізніше до нього приєднався Енді Кауфхольд (народився 17 грудня 1969), який був разом з Пітом засновником Gorgeous. Blank & Jones були надзвичайно важливими в історії електронної музики.
image
The Thrillkillers
Стів Хелстріп стоїть за групою, що грає, мабуть, найбільш емоційну електронну музику. Він працював з піонерами, такими як Trevor Horn, був співавтором з Chicane і Ferry Corsten, а також робив ремікси для багатьох діджеїв, в тому числі для Tiesto і Armin van Buuren.
image
Gareth Emery
Гарет Емері народився в місті Саутгемптон, зараз проживає в Манчестері, Англія. Вперше він потрапив в поле зору музичної спільноти на початку 2002 року, коли дебютував його перший вініловий реліз (ремікс на композицію The Shrink - Nervous Breakdown). Після цього техно-трансового реміксу Гарет повертається до традиційного трансу. У його наступний реліз увійшли два треки Psiclone і Flood Control. Композиції були тепло зустрінуті законодавцями жанру Армін Ван Бьюреном і Феррі Корстеном.
image
Marcel Woods
Як найкраще охарактеризувати життя Marcel Woods'a? Менш ніж за 2 роки він з'явився на численних танцполах основних фестивалів танцювальної музики, таких як Sensation Black, Dance Valley, Trance Energy, MayDay, Innercity, Antwerp is Burning і Defqon 1. Важкий «Технотранс» Марселя має дуже багато прихильників по всьому світу. Перший великий комерційний успіх прийшов до Вудсу в 2001 році, коли він випустив трек під назвою 'De Bom'.
image
Aly & Fila
Єгипет, звичайно ж, не те місце, про яке говорять «законадавець трансової моди і течій». Однак дует Aly & Fila працюють над тим щоб змінити дане твердження. Висхідні зірки з Єгипту Алі і Філа з'єднують в своєму дуеті якості творчих ді-джеїв і талановитих продюсерів. У своєму рідному Єгипті вони не потребують уявленнях і є найбільш потрібними ді-джеями. Також вони грають по всьому світу і в кращих клубах Німеччини та Швейцарії. Вони грали разом з такими зірками, як: Armin van Buuren, Blank & Jones, Johan Gielen, Tall Paul, Misja Helsloot, Darren Tate, Sonique, John 00 Fleming, Satoshi Tomiiee, Kyau vs. Albert і багатьма іншими.
image
Leon Bolier
Леон випускає роботи як під своїм ім'ям, так і під псевдонімами: Inner Stories, Precursor, Surpresa. Він використовує неординарний підхід до різних стилів, тому вплив progressive, trance, techno і навіть electro помітний в його релізах. Його роботи знайшли підтримку таких всесвітньо відомих ді-джеїв, як: Tiesto, Armin van Buuren, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Sasha, John Digweed, Paul Oakenfold, Marco V та інших.
image
Sied Van Riel
Сид ван Рил—нидерландский диджей и музыкальный продюсер в стиле транс. Он появился на танцевальной сцене в 2006 году, выпустил свой первый трек «Бесстрашный», после чего подписал контракт с известным лейблом Spinnin Records. Сидел Рил выпустил три миксованные компиляции в Riel Time на Spinnin 'Records, Rielism 1 и Rielism 2 на Black Hole Records, а также большое количество треков и ремиксов на таких лейблах как Spinnin' Records, Armada и Black Hole Records.
image
Vadim Zhukov
Продюсер, діджей і автор пісень Вадим Жуков почав свою музичну діяльність як молодий піаніст. Відкривши електронну музику в юному віці, він пізніше почав розвивати своє власне звучання. Багато діджеїв з іменем схвально відгукуються про його треки, використовуючи в своїх сетах.
image
Andy Power
У здобутку Андрія виступи на таких великих івентах,як: ExtraDJ Night with Martin Roth, Airwave, Jon O’Bir. Green Student Day with ATB. In Between Tour with Paul Van Dyk, Alex MORPH, World DJ Day, Live Energy with Marcel Woods, Aly&Fila, Blank&Jones, Sied Van Riel, Bolier, The Thrillseekers, Gareth Emery, 10 Years of Vandit Records Tour with Paul Van Dyk, Cliff Coenraad, Mark Sherry, Johan Gilen, Matt Darrey, Re-Ward, Solarstone, Tiesto: Kaleidoskop World Tour 2010 (Тур у 4-м міста України).