Ostrov Festival 2013
27.06.2013 | Труханів Острів
Про подію
Ostrov festival 2013
OSTROV FESTIVAL - перший великий незалежний фестиваль танцювальної музики в Україні. Захід стане відкриттям для багатьох українських слухачів танцювальної музики: - Це буде вперше, коли топ-артисти та головні локальні представники української сцени зберуться на одному заході в одному складі - Київ ще ніколи не був свідком 48-годинного безперервного марафону з 3 танцювальними майданчиками, що відбувався б посеред міста - на Трухановому острові - Навіть більше, на фестивалі будуть артисти, про яких велика частина киян та українців давно мріяли до цього моменту!
Line-up
image
Ricardo Villalobos
image
Rhadoo
image
Petre Inspirescu
image
Cezar
image
Dan Andrei
image
Gescu
image
Cassy
image
Guy Gerber
image
Matias Aguayo
image
Raresh
image
Margaret Dygas
image
Ricardo Villalobos
На одну третину - чилієць, на іншу - німець, на третю - італієць, Рікардо є чудовим продюсером і ді-джеєм. Він відомий в таких жанрах, як minimal techno та microhouse. Вважається однією з найбільш впливових фігур в даному форматі. Він був народжений в Сантьяго (Чилі) в 1970м, 6 серпня, в родині викладача журналістики та вчителя математики. Через три роки його сім'я переїжджає до Німеччини, тікаючи від жорстокої диктатури Августо Піночета, який захопив владу. І хоча він дуже любив музику, музикантом себе не бачив.
image
Rhadoo
Раду (Radu Cilinca) - дебютував як ді-джей в 1995 році. Його перші концерти включали ночі в Club A і Studio Martin, Бухарест, Румунія. Його ексцентричний стиль і особистість допомогли йому заробити репутацію топ-класу DJ в рідній країні Румунії. Відданість та талант Rhadoo принесли йому кращу нагороду DJ в 2003, 2004 та 2005 роках на щорічних Nights.ro.Awards.
image
Petre Inspirescu
Почав діджеїти, коли багато хто з тих, хто читає це, робили перші кроки під стіл — у 1999 році. Він є частиною знаменитого проекту Arpiar (Raresh, Rhadoo, Petre Inspirescu) і є улюбленцем Ricardo Villalobos по граційним b2b сетах. Петра — резидент вечірок Circoloco, пише унікальні композиції з академічними музикантами і випускає свої твори на різних лейблах, включаючи власний — Yojik ConCon.
image
Cezar
Він являється ключової фігурою на андерграундній сцені Бухареста як впливовий артист і надихаючий діджей. Він вже визнаний продюсер, а його сети являються одночасно оригінальними і енергійними, зв’язок між новим і старим мінімал-техно. Разом з Praslea і Kozo він заснував лейбл Understand.
image
Dan Andrei
Dan Andrei - ще один спонтанний і освіжаючий вибух на хаусовому музичному майданчику, хоча його стиль не лише хаус. В музичній сфері вже протягом 5 років і на тлі електронної сцени, яку він обрав, його творчість походить від рока до хіп-хопу, соулу, фанку і трип-хопу. Незважаючи на те, що соціальні мережі сьогодні є найкращими друзями для розкрутки артистів, Dan Andrei не особливо полюбляє цю область, тому ви можете знайти його на розігріві Рікардо Віллалобоса та [a: rpia: r], або на сцені Sunwaves, а не на Facebook .
image
Gescu
Gescu, або Георг (його справжнє ім'я), є одним з артистів, що виріс під крилом букінг-агенці Sunrise. Від часу приходу в Sunrise ще в 2007 році, Gescu розвинувся від молодого, починаючого ді-джея до одного з постійних виконавців на румунській сцені електронної музики.
image
Cassy
Народившись в Англії і виховуючись в Австрії її австрійською матір'ю і батьком з Барбадосу, Cassy була під впливом багатьох культур, і вона була оточена музикою від народження. У віці п'яти років вона пішла в музичну школу, а пізніше познайомилася з джазовими музикантами, включаючи Sun Ra, Арчі Шеппа і Лестера Боуї, коли вони відвідували австрійський джазововий фестиваль.
image
Guy Gerber
Guy Gerber - це більше, ніж людина, відповідальна за гучні вечірки у найшанованіших клубах по всій земній кулі за останні два роки. Як сказано в музичній біблії англійських танцполів - журналі MixMag, його сингл Stoppage Time (Bedrock Records), облетів увесь світ, ставши гімном року на вечірках клубу Cocoon в Амнезії, Dc10 на Ібіці і Secretsundaze в Лондоні.
image
Matias Aguayo
Народжений в Чилі і зроставший в Німеччині Матіас Агуайо (Matias Aguayo) - один з тих рідкісних талантів, хто щиро працює на музику і заради неї. Довгий роман Kompakt з Агуайо почався з першого проекту Closer Musik, створеного ним у 2000 році спільно з Дірком Лайерс. Після розпаду дуету Матіас відчув величезне бажання відмовитися від правил, які, як йому здавалося, покладало на нього техно, і почав рухатися в напрямку до органічного підходу в створенні музики.
image
Raresh
2007 року, разом з Rhadoo і Petre Inspirescu, він запустив свій лейбл [a:rpia:r], діяльність якого принесла кожному з них своє заслужене місце на вершині клубного масштаба. А Raresh став одним із найулюбленіших румунських діджеїв.
image
Margaret Dygas
Margaret Dygas