Ostrov Festival 2016
10.06.2016 | Труханів Острів
Про подію
Ostrov Festival 2016
OSTROV FESTIVAL - це новаторська музична подія для України, яка об’єднує любителів електронної музики з провідними світовими електронними артистами прямо посеред української столиці.
Line-up
image
Barac
image
Dixon
image
DJ Koze
image
Etapp Kyle
image
Gescu
image
Juan Atkins
image
Mathew Jonson
image
Nastia
image
Praslea
image
President Bongo
image
Radio Slave
image
Tale Of Us
image
Woo York
image
ARTBAT
image
Yate
image
Igor Glushko
image
Cepasa
image
Smailov
image
The Dark Wood
image
Yaroslavl Lenzyak
image
Kristina
image
Dj Конь
image
JOSS
image
Outstrip
image
Artem Neba
image
Runov b2b A. Fleming
image
Barac
Стаючи все більше і більше відомий за своїм справжнім ім'ям, румун Barac Nicolae, один з учасників проекту NoiDoi вирішив в 2012 році продовжити свою сольну роботу. Відданий гарній атмосфері та гармонії, цей митець підігріває наші душі і примушує посміхнутися. Народившись з відкритою до музики душею, йому вдалося зібрати багаторічний музичний досвід, який можна відчути і спробувати в його композиціях та виступах так само, як свіжу відкриту пляшку старого вина.
image
Dixon
Dixon спочатку розпочав роботу на лейблі звукозапису A&R та на підлейблі Reconation Recordings Sonar-Kollektiv. У 2005 році він заснував лейбл Innervisions з Крістіаном Байєром і Френком Відеманом з Âme. Відокремившись від Sonar Kollektiv, він став незалежним у 2006 році. Британський журнал Mixmag пише, що лейбл мав "вражаючий вплив на світову хаус сцену". Як продюсер, Dixon випустив кілька платівок у співпраці з такими артистами, як Georg Levin, Derrick Carter, Henrik Schwarz та Âme.
image
DJ Koze
Штефан Коцалла, музикант з Гамбурга, який п'ять разів визнавався діджеєм року авторитетним журналом Spex. На своїх виступах зіштовхує лобами техно і джаз, ейсід-хаус і синтіпоп, рок та хіп-хоп. На початку 1990-х він почав працювати як репер і ді-джей для різних хіп-хоп груп у Фленсбурзі. У 1991 році DJ Koze зайняв друге місце в німецькому чемпіонаті DMC. Через два роки він переїхав до Гамбурга і заснував разом з Cosmic DJ, DJ Stachy і "Schreckliche Sven" хіп-хопу формацію Fischmob, яка проіснувала близько п'яти років.
image
Etapp Kyle
Ді-джею і продюсеру Etapp Kyle (Сергій Кушнір) знадобився короткий час, щоб зробити гігантський стрибок від аудіофіла, що залишався вдома, до статусу героя на танцполах. Один з найпопулярніших українських діджеїв та продюсерів. Артист пройшов захоплюючий музичний шлях від рідного міста – Чернівці до Берліну, де є резидентом техно-клубу «Berghain». Його сміливо можна вважати одним з найвидатніших представників електронної музики з України. Etapp Kyle – це дивовижна суміш динамічного і дарк-техно, яка завдяки м'яким і теплим мелодіям у зв'язці з потужним грувом зливається в особливу атмосферу.
image
Gescu
Gescu, або Георг (його справжнє ім'я), є одним з артистів, що виріс під крилом букінг-агенці Sunrise. Від часу приходу в Sunrise ще в 2007 році, Gescu розвинувся від молодого, починаючого ді-джея до одного з постійних виконавців на румунській сцені електронної музики.
image
Juan Atkins
Хуан Аткінс - засновник одного з найважливіших явищ в сучасній електронній музиці - детройтського техно. Його платівка Enter, випущена в 1983 р спільно з Ріком Дейвісом (Rick Davis) під ім'ям Cybotron, вважається першим техно-релізом в історії електронної музики. Цей проект згодом виявився точкою відліку для багатьох напрямів електронної музики.
image
Mathew Jonson
Метью Джонсона називають прямим послідовником ідей детройтського техно. У його музиці відчувається серйозний вплив робіт Деррік Мея (англ. Derrick May) і раннього детройтського техно. Хоча свою першу платівку Джонсон випустив в 2001 році - їй стала «New Identity», яка вийшла на невеликому канадському лейблі Itiswhatitis - популярність не застала його чекати.
image
Nastia
Nastia — українська діджейка і засновниця музичного лейблу NECHTO. Завдяки своїй активній участі на сцені електронної музики, Настя успішно створила спільноту унікальних талантів, які цілком віддані музиці. Настя в своїй діяльності керується інноваціями та шукає свіжий погляд на електронну музику в усіх її проявах. Завдяки NECHTO, вона відкриває локальні та міжнародні таланти, поступаючись місцем новим іменам та створюючи незабутні враження для своєї аудиторії.
image
Praslea
Здобув заслужене звання апологета румунської сцени, котрий старанно розгойдує натовп у всьому світі. Його точність і плавний вибір матеріалу привернули увагу таких гучних імен, як Zip, Luciano, Ritchie Hawtin, Valentino Kanzyani і Cassy, а також співпраця з відомим брендом Circo Loco.
image
President Bongo
Стефан Стефенсен ака Gluteus Maximus ака ADSR ака President Bongo ака President Penis приміряє багато образів, але любить називати себе «емоційним теслею». Він почав оволодівати ремеслом як один із засновників новаторського електронного гурту GusGus. В жовтні 2015 (після уходу з Gus Gus) з’являється його перший сольний альбом, Serengeti, виданий в AlbumLabel / Shitkatapult, а після того в 2019 році Quadrantes (Radio Bongo), спродюсований і аранжований з Óttar Sæmundsen.
image
Radio Slave
Діджей Matt Edwards починав в себе на Батьківщині, в Англії, з резидентства в легенднадрному Milk Bar, а потім Ministry of Sound. Створюючи ремікси на багато хітів Busta Rhymes, Kylie Minogue, Limp Bizkit, і багатьох інших артистів, Метт згодом і сам почав створювати власну музику. Radio Slave виник як дует з Serge Santiago, але після того, як останній покинув проект у 2002, Метт продовжив займатись самостійно. Якщо Метт придумає ще декілька проектів, у нього буде достатньо альтер-его на кожен день тижня.
image
Tale Of Us
Карм і Маттео зустрілись в Мілані ще за юності. Завдяки унікальному духу продакшена, музика Tale Of Us несе в собі виняткове відчуття сучасності і стриманості, обережно ведучи як слухача, так і людей на танцполі. Тільки уявіть: тендітнті клавіші, заворожуючі перкусії і примарні акорди, як заклинання таємничої атмосфери і невизначеності.
image
Woo York
Активні учасники європейського техно-руху, український дует Woo York випускають потужний, кислотний і в той же час витончений звук реалізований в унікальному перформансі який був визнаний Top 40 Live Acts за версією Resident Advisor. Естетика їх творчості балансує від авангарду до фундаментальних цінностей техно родом з Детройта та Берліна.
image
ARTBAT
Український дует, який в даний час є одним з найбільш успішних українських електронних проектів і користується глобальним визнанням. Ключ до успіху ARTBAT полягає в їх потужному та винахідливому звуку найвищої якості. Їхні треки мають вражаючу здатність запалювати як невеликі клуби, так і величезні арени з енергією та драйвом.
image
Yate
Тандем Yate заснований електронними музикантами з України приблизно 10 років тому. Постійна робота в студії, написання музики, створення живих виступів, організація однойменних вечірок Feeleed і ведення активної діяльності клубу PORT - ось ємний список занять Ярослава і Толика. Якщо продовжити, то ви напевно бачили їх в лайапе міжнародних фестивалів Sunwaves і Epizode, Ostrov Festival, а також за пультом таких клубів, як Studio 338 в Лондоні, Guest House в Бухаресті або Hoppetosse в Берліні, і звичайно, на вечірках ARMA17.
image
Igor Glushko
Співзасновник Rythm Buro. Будучи резидентом Closer в Києві, Ігор є одним з десятки місцевих діджеїв, які продовжують формувати, визначати і створювати київський ландшафт електронної музики.
image
Cepasa
Його музика, безумовно, має бути помічена. Унікальний стиль Cepasa був створений на межі downtempo, house і techno, але саме вокал, глибокий звук і чуттєві мелодії зробили його музику впізнаваною з перших секунд. У 2012 році Cepasa представився своїм дебютним альбомом "Doing Right". Український музикант і звукорежисер Павло Ленченко отримує натхнення в новітніх музичних технологіях створення звуків, побудові ритмічних структур, аналогової та цифрової обробки живих інструментів.
image
Smailov
Обличчя сучасної української електронної сцени. Артист нової формації, справжній професіонал, якому під силу, здається будь-яке завдання, яка лежить в площині його інтересів. Smailov-діджей пройшов значний шлях, перш ніж знайшов своє впізнаване звучання: його сети завжди витончені, різнопланові, виткані з кращого, що дарує нам глобальна електронна сцена - від німецького дип-техно, через класичний американський хаус або породисте техно до новомодних вібрацій лондонського герідж.
image
The Dark Wood
Український електронний дует The Dark Wood з’явився 2014 року і за короткий термін отримав сильну підтримку від таких артистів,як Dixon, Tale of Us та інших. У своєму унікальному звучанні вони вміло змішують класичні IDM 90-х, такі як The Orb, Aphex Twin, Boards of Canada і сучасні музикальні тенденції в дусі таких лейблів, як Innervisions і Life and Death.
image
Yaroslavl Lenzyak
Відвічуючи Казантип і захоплюючись європейською електронною музикою, він сам інтенсивно почав розвиватися як діджей. Ми чули про солодкий симбіоз різних стилів електронної музики в його сетах завдяки бажанню і вмінню експериментувати зі звуками.
image
Kristina
Український діджей і промоутер. Вона брала участь в численних івентах, в тому числі у таким масштабних фестивалях, як Казантип, Global Gathering, Ostrov. Її сети відрізняються особливим стилем, сумішшю якісного хауса, мінімалізму і техно.
image
Dj Конь
Dj Конь
image
JOSS
Ідеолог і засновник лейблу ARTREFORM. Один з найдосвідченіших і продуктивних саунд-продюсерів української електронної сцени. «Мене надихає класичне Детройт-звучання, але в призмі актуального саунду», - говорить сам Joss.
image
Outstrip
Треки кременчузького дуету не лише засяяли на символічних євпропейських Plastic City, Inmotion Music, Sintope і Witty Tunes, але і з’явилися в плейлистах таких діджеїв, як Gregor Tresher, Loco Dice, Marco Carola, Victor Calderone, Alex Tepper, &ME, Alex Dolby, DJ Madskillz, Michel De Hey, Santos, Yaya, Hermanez, Butch, Audiojack, Laurent Garnier і багатьох інших. Вміло лавіруючи між хиткими битами і кріпленними грувами, між хаусом і техно, вони випускають високоякісний музичний стафф.
image
Artem Neba
Один із найбільш відомих музикантів і діджеїв України, який вже багато років являється арт-кластером в електронній культурі. Учасник проекту MUSSON, DJ команди BPM ORCHESTRA, резидент KISS FM, автор підкастів EKLEKTICA і вечірок RAW! Практично весь свій вільний час він проводить в студії. Його треки можна знайти в плей-листах багатьох колег, отримуючи підтримк від Oliver Koletzki, Sasha, Marco Carola, Thomas Schumacher, Solomun, Audiojack і тд.
image
Runov b2b A. Fleming
Runov - останні десятиліття він є яскравим каталізатором київського нічного життя, а резидентство в клубі Decadence House ще до створення CHI, підкреслює його досвід. Останнім часом він робить упор на створення власного матеріалу і кілька релізів вже увірвалися в Top-100 Beatport, а пластинки з ними випускалися на американському лейблі Pipe & Pochet. A.Fleming - яскравий представник молодого, але вже сформованого покоління українських ді-джеїв.