Ostrov Festival 2017
30.06.2017 | Труханів Острів
Про подію
Ostrov Festival 2017
Після 4-х яскравих і насичених років, де щороку був по-своєму особливим, команда Qiev Dance і Sunrise Agency вже готується до відкриття п'ятої, ювілейної глави Ostrov Festival, яка пронесеться по Трухановому острову з 30-го червня по 2-те липня 2017 року. Тримаючи акцент, перш за все, на якісної електронної музики, всього за кілька років Ostrov Festival зумів об'єднати на одній локації і декількох сценах десятки музикантів, ді-джеїв, лайв-виконавців і тисячі абсолютно різних любителів електронної музики. Ostrov Festival - це унікальна можливість почути найбільших артистів техно, хаус і електронної сцени в цілому, адже Острів - це єдине в Україні подія подібного масштабу в своєму жанрі, порівнянне з великими фестивалями центральної і західної Європи.
Line-up
image
Ben Klock
image
Mano le Tough
image
Cobblestone Jazz
image
HVOB
image
Sonja Moonear
image
Nastia
image
Gescu
image
Baical
image
Hito
image
Etapp Kyle
image
Woo York
image
Kink
image
ARTBAT
image
Yate
image
Rayo
image
Eric
image
Smailov
image
JOSS
image
Anton Kubikov
image
Pahatam
image
The Dark Wood
image
Yaroslavl Lenzyak
image
Sham
image
Cobert
image
Koloah
image
Kosheen
image
Hector Cooper
image
Ben Klock
Бен Клок народився в 1971 році і до моменту техно-буму вже був досить дорослим, щоб розуміти нову музику і нову культурну естетику. До першого походу в клуб у житті Клока нічого дивного і не повинно було бути - звичайний німецький хлопчина, який виріс в Західному Берліні. Щоправда в отроцтві своєму він навчався на джазового піаніста і тренувався в складанні пісень. Але це тривало недовго - він потрапив на одну з техно-вечірок, що проходили у великих кількостях в самому центрі німецької столиці - районі Мітте.
image
Mano le Tough
Трохи терпіння дає чудовий результат. Доказом цього є Mano Le Tough (a.k.a. Niall Mannion). У ці дні ірландський ді-джей, продюсер і власник лейбла є одним з найвідоміших імен у underground house та techno, але його сходження не відбулося за одну ніч. Зараз, так і кілька років тому, Мано був лише ще одним DJ-емігрантом, який жив у Берліні. Його перші дні в місті, звичайно, були нелегкі, але Берлін запропонував одну річ, зокрема: багато можливостей грати. Хоча Мано вперше придбав смак до танцювальної музики ще в Ірландії, Берлін був місцем, де він міг нарешті потрапити за вертушки на регулярній основі - зовсім нещодавно він грав по три ночі на тиждень і влаштовував власні вечірки Passion Beat. Ці заходи, можливо, не завжди були гламурними, але вони надавали Мано можливість правильно відточити свої навички і вивчити нові звуки.
image
Cobblestone Jazz
Незважаючи на успіх дебютної платівки з двома прекрасними дип-хаус треками, Cobblestone Jazz довго не виходив з невеликих клубів і місцевого культурного простору. Пізніше Джонсону довго доводилося пояснювати промоутерам і журналістам, що Cobblestone Jazz не його проект, що він в ньому всього лише один з учасників, а головним ідеологом є Дануель Тейт. У проекті немає чітко окреслених обов'язків. Так, звичайно, вважається, що Тейт грає на клавішах і вінтажному електрооргані Rhodes, Тайгер управляється з семплерами і перкусією, а Джонсон програмує барабанні партії і басові лінії. Однак в будь-який момент все може помінятися місцями, адже головне для музикантів - це відчуття справжнього джазового тріо, де балом править імпровізація. «Розумієте», - намагається донести думку Джонсон, - «в нашому проекті головне і основне - це імпровізація, ми майже нічого не складати спеціально, і у нас немає заготовленої програми. Найцікавіше задіяти і обіграти ті ідеї, які виникають в процесі виступу ».
image
HVOB
HVOB! Ці чотири літери розшифровуються, як - "Her Voice Over Boys". І HVOB - це дві людини. А ще, вони - музичні продюсери - Пауль Валлнер (Paul Wallner) і Анна Мюллер (Anna Müller). Він грає, вона співає. Разом це дует, який робить ритм романтичним, атмосферу легкою, а в думках від звуків суцільні романтика і інтим.
image
Sonja Moonear
Періодично випускаючи власні треки і ремікси на відомих міжнародних лейблах, таких як Karat і Perlon, вона віртуозно керує лейблом Ruta5 (всі аналогії з Червоною Рутою недоречні), організовує власні вечірки в Швейцарії і Kiss Me Festival. Ухиляючись від категоризації, всі її починання відображають величезну кількість ідей і креативності, спонукаючи постійно додавати в свій стиль "нові нотки" і пластинки.
image
Nastia
Nastia — українська діджейка і засновниця музичного лейблу NECHTO. Завдяки своїй активній участі на сцені електронної музики, Настя успішно створила спільноту унікальних талантів, які цілком віддані музиці. Настя в своїй діяльності керується інноваціями та шукає свіжий погляд на електронну музику в усіх її проявах. Завдяки NECHTO, вона відкриває локальні та міжнародні таланти, поступаючись місцем новим іменам та створюючи незабутні враження для своєї аудиторії.
image
Gescu
Gescu, або Георг (його справжнє ім'я), є одним з артистів, що виріс під крилом букінг-агенці Sunrise. Від часу приходу в Sunrise ще в 2007 році, Gescu розвинувся від молодого, починаючого ді-джея до одного з постійних виконавців на румунській сцені електронної музики.
image
Baical
Байкал - представник німецької техно-сцени, який робить багатошарову електронну музику для серця, розуму та ніг. Бажано все одночасно. Творчість Байкалу полягає в тому, що сама музика, абстрактний досвід і емоції, які вона провокує, повинні розповідати достатньо історій, щоб розважити вас як слухача.
image
Hito
Hito - електроний музикант родом з Японії, яка наразі живе у Берліні, вініловий DJ з унікальним стилем і естетикою. Повна кольору і характеру, народилася і виросла в Хімеджі, Японія, її люблять за насичену колекцію записів, глибокий техно-стиль і її неймовірну здатність розважати натовпи чарівністю і енергією. Після переїзду до німецької столиці у 1999 році вона розвинула свою пристрасть до мінімалістичної та емоційної музики на вінілі. Hito пов'язана з іконою електронної музики Richie Hawtin і стала резидентом і невід'ємною частиною його ENTER. experience в Space Ibiza з 2012 року, одієї з найбільш перспективно-концептуальних вечірок острова.
image
Etapp Kyle
Ді-джею і продюсеру Etapp Kyle (Сергій Кушнір) знадобився короткий час, щоб зробити гігантський стрибок від аудіофіла, що залишався вдома, до статусу героя на танцполах. Один з найпопулярніших українських діджеїв та продюсерів. Артист пройшов захоплюючий музичний шлях від рідного міста – Чернівці до Берліну, де є резидентом техно-клубу «Berghain». Його сміливо можна вважати одним з найвидатніших представників електронної музики з України. Etapp Kyle – це дивовижна суміш динамічного і дарк-техно, яка завдяки м'яким і теплим мелодіям у зв'язці з потужним грувом зливається в особливу атмосферу.
image
Woo York
Активні учасники європейського техно-руху, український дует Woo York випускають потужний, кислотний і в той же час витончений звук реалізований в унікальному перформансі який був визнаний Top 40 Live Acts за версією Resident Advisor. Естетика їх творчості балансує від авангарду до фундаментальних цінностей техно родом з Детройта та Берліна.
image
Kink
Strahil Velchev (Bulgaria), більше відомий як KiNK - об'єднує найкращі приклади танцювальної музики в своїй творчості. Важливим досягненням артиста на даний момент є класичне chiсago / acid-house звучання треків, записаних і спродюсованих спільно з англійським музикантом Neville Watson'ом (Clone, Dissident, Rush Hour, Snuff Trax). Фактично кожна нова композиція або ж ремікс цих хлопців заграється усіма актуальними диск-жокеями світу до дірок і не рідко потрапляє в топові місця чартів і різноманітні музичні блоги. Є кілька речей, які формують настільки впізнаваний саунд: це душа музики 70-х, грув від house, футуризм від idm і грубий натиск від acid.
image
ARTBAT
Український дует, який в даний час є одним з найбільш успішних українських електронних проектів і користується глобальним визнанням. Ключ до успіху ARTBAT полягає в їх потужному та винахідливому звуку найвищої якості. Їхні треки мають вражаючу здатність запалювати як невеликі клуби, так і величезні арени з енергією та драйвом.
image
Yate
Тандем Yate заснований електронними музикантами з України приблизно 10 років тому. Постійна робота в студії, написання музики, створення живих виступів, організація однойменних вечірок Feeleed і ведення активної діяльності клубу PORT - ось ємний список занять Ярослава і Толика. Якщо продовжити, то ви напевно бачили їх в лайапе міжнародних фестивалів Sunwaves і Epizode, Ostrov Festival, а також за пультом таких клубів, як Studio 338 в Лондоні, Guest House в Бухаресті або Hoppetosse в Берліні, і звичайно, на вечірках ARMA17.
image
Rayo
Rayo - одеський DJ, продюсер і промоутер. Rayo - озброєний своїм власним смаком, вихованим на психоделічному арт-джаз-рок та електроннїї музиці. З середини 2000-х він знайшов солідний досвід і репутацію, працюючи на московському лейблі Highway Records, очолюючи відділ хостингу на фестивалі Kazantip і створивши проект Yourayo спільно з Юрієм Усачовим. Згодом він приєднується до сім'ї ARMA17 в якості менеджера і резидента, що стало кузнею його особистої музичної ідентичності і зіграло величезну надихаючу роль в кар'єрі і творчості.
image
Eric
На початку 2000-х Ерік починає грати музику в одеських клубах і на радіо станціях GLAS (Одеса) і STAR FM (Україна). Пізніше створює проект UNITED GROOVES з Колфордом, Коляскіним і Ольгою Король. З 2011 в його активі випуски вінілових релізів на All Inn Records, резидентство на Body Parts, вініловий EP з реміксами від SIT, який отримав масу позитивних відгуків. Організовує серію вечірок в Одесі і інших містах, кілька років хостів радіо передачі на STAR FM і DJ FM.
image
Smailov
Обличчя сучасної української електронної сцени. Артист нової формації, справжній професіонал, якому під силу, здається будь-яке завдання, яка лежить в площині його інтересів. Smailov-діджей пройшов значний шлях, перш ніж знайшов своє впізнаване звучання: його сети завжди витончені, різнопланові, виткані з кращого, що дарує нам глобальна електронна сцена - від німецького дип-техно, через класичний американський хаус або породисте техно до новомодних вібрацій лондонського герідж.
image
JOSS
Ідеолог і засновник лейблу ARTREFORM. Один з найдосвідченіших і продуктивних саунд-продюсерів української електронної сцени. «Мене надихає класичне Детройт-звучання, але в призмі актуального саунду», - говорить сам Joss.
image
Anton Kubikov
Московський діджей, почав кар’єру 1994 року і грав в одному з перших техно клубів Москви. 2005 року Антон створив власний електронний лейбл- Pro-tez Records - разом з Максимом Мілютенком і Едом Вертовим. У центрі уваги Pro-tez Records - робота з широким колом артистів, які створюють нові підходи в електронній музиці, що однаково комфортні як на танцполі, так і в гостинній.
image
Pahatam
Євген Яременко - київський діджей, продюсер і колекціонер вініла. Співзасновник вечірки Groove Operator party.
image
The Dark Wood
Український електронний дует The Dark Wood з’явився 2014 року і за короткий термін отримав сильну підтримку від таких артистів,як Dixon, Tale of Us та інших. У своєму унікальному звучанні вони вміло змішують класичні IDM 90-х, такі як The Orb, Aphex Twin, Boards of Canada і сучасні музикальні тенденції в дусі таких лейблів, як Innervisions і Life and Death.
image
Yaroslavl Lenzyak
Відвічуючи Казантип і захоплюючись європейською електронною музикою, він сам інтенсивно почав розвиватися як діджей. Ми чули про солодкий симбіоз різних стилів електронної музики в його сетах завдяки бажанню і вмінню експериментувати зі звуками.
image
Sham
Sham - шанувальник і колекціонер електронної музики. Працював над створенням щорічного фестивалю Ostrov Festival та протягом 5 років продовжував займатися його організацією в Києві. Також був організатором заходів Reset в клубі Closer. Музична географія широкого кута по всій Україні і за її межами, був гостем в клубах Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Кишинева. Грав на фестивалях Ostrov Festival і GEM fest
image
Cobert
Діджей з орієнтацією на мінімал, який, не дивлячись на свій юний вік, являється досвідченим артистом. Разом з Zitto, Berika, і Tade він являється символом молодого покоління грузинської сцени. Що відрізняє його від інших діджеїв його віку, так це кількість років в музичній індустрії.
image
Koloah
Koloah (Дмитро Авксентьєв) - один з найпомітніших українських музикантів, ді-джей і саунд-продюсер, також відомий під сценічним ім'ям Voin Oruwu. Koloah один з небагатьох артистів, продакшн якого високо котирується в перебірливий ком'юніті меломанів.
image
Kosheen
Продюсери, автори і діджеї aka Decoder & Substance.
image
Hector Cooper
Саунд-продюсер і колекціонер музики. Він почав кар’єру в музичному бізнесі в якосі діджея і клубного промоутера в середині 2000-х років.