Paul Kalkbrenner (Live)
02.08.2019 | КВЦ Парковий
Про подію
Вперше в Україні з дивовижним лайвом
BACARDI DANCEFLOOR, H2D, Smailov і qievdance представляють: Paul Kalkbrenner вперше їде до Києва з новим альбомом. Іноді для того, щоб зробити щось класне і масштабне, необхідно об'єднати всілякі сили по максимуму. Так зробили три концертних агентства H2D Smailov і qievdance і домоглися свого. Завдяки їх зусиллям за підтримки проекту BACARDI DANCEFLOOR, до нас вперше їде, мабуть, найпопулярніший техно-артист сучасності і завсідник фестивалю Tomorrowland - Paul Kalkbrenner.
event show
Line-up
image
Paul Kalkbrenner
image
Phil Dark
image
Smailov
image
Paul Kalkbrenner
Він не вимагає особливого представлення. Пауль один з найвідоміших німецьких діджеїв, його називають незаперечним авторитетом в світі «нового техно», в берлінському андеграунді він вже давно став лідером і головним натхненням.
image
Phil Dark
Французький діджей і за сумісництвом, арт-директор всім відомого проекту Cercle - Phil Dark. Він уже давно зарекомендував себе не тільки на французькій електронній сцені, а й граючи в лайнап разом з Solomun, Black Coffee, Reinier Zonneveld і іншими на вечірках по всьому світу. ⠀
image
Smailov
Обличчя сучасної української електронної сцени. Артист нової формації, справжній професіонал, якому під силу, здається будь-яке завдання, яка лежить в площині його інтересів. Smailov-діджей пройшов значний шлях, перш ніж знайшов своє впізнаване звучання: його сети завжди витончені, різнопланові, виткані з кращого, що дарує нам глобальна електронна сцена - від німецького дип-техно, через класичний американський хаус або породисте техно до новомодних вібрацій лондонського герідж.