Paul van Dyk 2010
12.06.2010 | МВЦ
Про подію
Paul van Dyk 2010
Виступ Пола ван Дайка з новим альбомом 'Home' відбулось 12-го червня 2010 року за участі Марка Шері, Кліфа Коенрада, Енді Пауера, Івана Іонова та 2she.
Line-up
image
Paul van Dyk
image
Cliff Coenraad
image
Mark Sherry
image
Andy Power
image
Ivan Ionov
image
Paul van Dyk
Виріс у Східному Берліні, вчився на інженера телекомунікацій. Пол любив слухати ремікси на популярну у той час музику, і з часом почав робити власні. З 1992 року почав виступати діджеєм у відомому берлінському техно-клубі Tresor. Того ж року його першою серйозною роботою у співпраці з Cosmic Baby стала «The Visions of Shiva». Наступного року ван Дайк прославився завдяки своєму реміксу на пісню «Love Stimulation» і ночам у легендарному Берлінському клубі E-Werk.
image
Cliff Coenraad
Cliff Coenrafd
image
Mark Sherry
DJ і продюсер електронної танцювальної музики. Він найбільш відомий своїми постановками і реміксами на Outburst Records / Techburst Records, Reset, Armada, Mental Asylum, High Contrast, Lange & Detox.
image
Andy Power
У здобутку Андрія виступи на таких великих івентах,як: ExtraDJ Night with Martin Roth, Airwave, Jon O’Bir. Green Student Day with ATB. In Between Tour with Paul Van Dyk, Alex MORPH, World DJ Day, Live Energy with Marcel Woods, Aly&Fila, Blank&Jones, Sied Van Riel, Bolier, The Thrillseekers, Gareth Emery, 10 Years of Vandit Records Tour with Paul Van Dyk, Cliff Coenraad, Mark Sherry, Johan Gilen, Matt Darrey, Re-Ward, Solarstone, Tiesto: Kaleidoskop World Tour 2010 (Тур у 4-м міста України).
image
Ivan Ionov
Олин із засновників і головних активістів транс-руху в Україні. Він автор і незмінний лідер найбільш тривалого радіошоу SoundCheck на KissFM, транс-діджей. Експерементує на межі progressive trance і techno звучання.