Qievdance 2007
06.10.2007 | МВЦ
Про подію
Четвертий едішн фестивалю Qievdance
6-го жовтня 2007 року вібувся четвертий фестиваль Qievdance за участі Cristopher Lawrence, Kosheen, Johan Gielen та Yoji.
Line-up
image
Christopher Lawrence
image
Kosheen
image
Johan Gielen
image
Yoji
image
Christopher Lawrence
Christopher Lawrence насправді відданий танцювальній музиці. Він - справжній майстер trance-музики і один з кращих ді-джеїв Північної Америки, і його смаку довіряють як по той бік Атлантики, так і по цей. Його, вражаючі своєю динамічністю сети, приваблюють безліч послідовників і задають нові тенденції в танцювальній музиці.
image
Kosheen
Продюсери, автори і діджеї aka Decoder & Substance.
image
Johan Gielen
Johan Gielen народився 23 лютого 1968 року в Моле (Бельгія), однак облаштувався в Голландії і з 1981 року грає по всьому світу. У ранньому віці Gielen відкрив в собі любов до музики, і в віці сімнадцяти років приставив до свого імені літери DJ. Як і багато інших ді-джеї, Gielen почав з гри на невеликих вечірках. Потім він почав мікшувати на місцевих дискотеках в маленькому бельгійському містечку Reusel (Ресель).
image
Yoji
Yoji - це рок-зірка, що потрапила в тіло діджея. Його потужний сценічний образ у поєднанні з його унікальним стилем танцювальної музики зробило його одним із найяскравіших проявів світового танцювального руху. Він був ініціатором розвитку танцювальної музики в багатьох жанра, включаючи NU-NRG, британський Hard House, Hard Dance и Hard Trance. На будь-якому похмурому або важкому івенті від завжди буде одним із хедлайнерів.