Qievdance 2008
24.10.2008 | МВЦ
Про подію
Qievdance 2008
Qievdance 2008
Line-up
image
Audio Bullys
image
Cassius
image
Hernan Cattaneo
image
Timo Maas
image
Rank 1
image
Kosheen
image
Valentino Kanzyani
image
Josh Gabriel
image
Chris Liebing
image
Skazi
image
Woody van Eyden
image
Alex M.O.R.P.H.
image
Gorchitsa
image
Dj Конь
image
Dillinja
image
Chris Jones
image
Tapolsky
image
tINI
image
Audio Bullys
Британський електронний гурт. До нього входять Саймон Френкс і Енді Амфо. Вони почали свою музичну діяльність в нічних клубах Лондона. Том вперше спробував працювати за діджейським пультом в 16 років, а в 17 став резидентом в лондонському клубі «Milk N '2 Sugars». Потім його захопила продюсерська работа і Том зміг домогтися успіху на цьому терені: платівки з його ім'ям до 1998 року стали користуватися популярністю у багатьох діджеїв світу.
image
Cassius
Філіп Здар і Хьюбер Блан-Франкар за прізвиськом BoomBass. Вони ж - витоки і майбутнє хаус-музики. Кожен трек Cassuis - це колаж з основою з френч-хауча, темами з французького ретро 60-х, діско 70-х, фанка 80-х плюс дещо з французького New Wave. Такий задуманий звук не міг не зацікавити інших музикантів: в архіві дуету - ремікси для Neneh Cherry, Bjork, Daft Punk, Air і Depeche Mode. Вони володіють унікальним вмінням робити комерційно успішну музику при абсолютно не комерційному ставленні.
image
Hernan Cattaneo
Cattaneo став кимось типу музичного посла Південної Америки на танцювальній картині світу, і він вважає свою роль надзвичайно важливою у справі розвитку клубної культури, що швидко розвивається на своєму рідному материку. “Мені подобається думати, що я допоміг донести Південну Америку на танцювальну карту світу, - говорить він. - Коли я починав, в DJ Top 100 не було жодного діджея з Підвенної або Центральної Америки.” Він обожнює house у всіх його проявах і любить читати проповіді на цю тему за будь-якої можливості.
image
Timo Maas
1997 року Тімо записав головних хіт-ремік "Mama Konda" (Orinoko). Ремікс потрапив не лише в діджей-чарти в Англії та Америці, але й в сумки всіх відомих діджеїв. Він, як і багато інших сучасних діджеїв такого рівня, багато гастролює. Він грав всюди - від Love Parade в Берліні до Turnmills (Лондон) і Karma (Чикаго). А свій власний стиль, в якому грає, він називає "percussive wet Funk".
image
Rank 1
Rank 1- це голландський електронний танцювальний DJ / продюсерський дует, заснований Piet Bervoets та Benno De Goeij у 1999 році, після нової угоди. Вони спочатку зустрічалися в 1997 році і з того часу творять удвох. Дует, як відомо, час від часу виступає на сцені разом, використовуючи клавіатури і ноутбуки для відтворення своїх треків на місці. Ранг 1 відповідав за різні тематичні треки та гімни для великих подій Trance в Нідерландах, а також у Польщі.
image
Kosheen
Продюсери, автори і діджеї aka Decoder & Substance.
image
Valentino Kanzyani
Valentino Kanzyani
image
Josh Gabriel
Джош почав експериментувати з музикою 1982 року, коли він купив свій перший синтезатор. В подальшому він продовжив експерименти вже на комп’ютері MAC. У висновку, він отримав диплом композитора BFA Каліфорнійського Інституту Університету мистецтв, крім того, пройшов навчання в Голладнії. Як дипломований спеціаліст, він працював в багатьох студіях над проектами для таких компаній, як Sony, Disney, Sega, Oddworld.
image
Chris Liebing
Німецький техно-продюсер, ді-джей, радіо-ведучий та засновник лейблу. Народився 11 грудня 1968 року в місті Гісен, Німеччина. Кріс Лібінг починав як ді-джей в маленькому клубі під назвою "Red Brick" 1991 року в Гіссені, недалеко від Франкфурта. Вже на початку 1995 року клуб був закритий, і Кріс почав працювати в Eye -Q Records у Франкфурті. Протягом цього періоду він зустрів свого друга та партнера Андре Вальтера. Разом вони почали будувати студію і працювали над музикою. У листопаді 1995 року Кріс мав шанс зіграти на OMEN у Франкфурті і незабаром став резидентом фестивалю. Приблизно через рік, під впливом роботи діджеєм, він створив "Fine Audio Recordings" разом з Under Cover Music Group. Кріс отримав перше всесвітнє визнання з релізами, як Audio 07 і Audio 11.
image
Skazi
Будучи підлітком, він поварився в котлі з ізраїлької punk-сцени, а потім пішов лабіринтами hardcore. З таким вихованням названимй ним стиль «trance rock cyber punk» вже не здається таким вже незвичним поєднанням. Skazi пропонує публіці своє нестандартне бачення і без нього заплутаного жанру psy-trance.
image
Woody van Eyden
Неможливо пропустити голландського Вуді ван Ейдена, якщо ви маєте справу з електронно танцювальною музикою. Мабуть всі чули такі треки, як Time Now, Nangulan, Saripadanisa, спільні роботи з ATB, Alex M.O.R.P.H. і багато інших регулярно з’являються в міжнародних чартах і продажах. У якості засновника і рухомої сили A-Forty Music Publishing він завжди шукає нові таланти для свого бізнесу.
image
Alex M.O.R.P.H.
Від маленького незалежного артиста Алекс M.O.R.P.H. став одним з провідних продюсерів і реміксерів на глобальній транс-сцені. З успішними реміксами для Armin van Buuren, Woody van Eyden, ATB, Super 8 & DJ Tab, Mat Silver і Тоні Берт і інших він став одним з найбільш затребуваних реміксерів. Його власні сингли "Flaming Clouds", "Unification" і "New Harvest", так само як "Heavenly" з Woody van Eyden, "Live Less Ordinary" з Rank 1 або "Shift" з Майком Когліном знайшли свій шлях в сети всіх головних ді-джеїв планети.
image
Gorchitsa
Український гурт, що виконує електронну музику в стилях electronic, dance rock, funky house. Хоч вони і не оголосили про офіційний розпад, але вони припинили виступати і випускати нові треки. Шкода. За висновками музичною преси, гурт в свій час був одним із найяскравіших представників сучасної електронної музики, на рівні з відомими західними виконавцями.
image
Dj Конь
Dj Конь
image
Dillinja
Якби такі, як Dillinja не були втягнуті в розвиток Drum and Bass музики, це було б відчутною втратою. Безумовно, є ще кілька ключових людей, які запозичили фундаментальні інгредієнти з Dub reggae, Acid House, Techno, Hip Hop і Breakbeat і довели все це до гібрида раннього хардкору, але мало хто вистояв протягом усього шляху розвитку цього стилю. Dillinja (в колі друзів і близьких відомий як Karl Francis) визначив справжній сенс, напрямки і елементи drum'n'bass, за якими його завжди впізнають.
image
Chris Jones
Крістофер Ентоні Джонс (англ. Christopher Anthony Jones), що народився 20 квітня 1985 року, - британський автор пісень та співак. У Джонса любов і пристрасть до музики розвивалася з дитинства. Коли йому було близько 13/14, він почав грати в п'єсах в школі. Це завершилося появою на британському каналі 4 soap Hollyoaks. Джонс з'явився в одному епізоді. Вийшовши з рок-середовища, Джонс вирішив займатися акустичним роком, почав розвивати свої навички написання музичних творів, почав створювати пісні і швидко розвивався як сольний виконавець. Коли йому було 17 років, він сформував рок-групу зі шкільними друзями. Тим часом Джонса тренував Стів Ланге. Група поступово вдосконалювала майстерність та до 2006 року гастролювала по Великобританії.
image
Tapolsky
Найбільш неочікуваний, експресивний і найбільш ідейний український діджей, його коронують “гуру”, “ідеологом” і “батьком” української бейс-сцени, але, буз сумнівів, цими слова неможливо передати всю його наполегливість і натхненне ставлення до української клубної сцени в цілому. Анатолій з іронії і гумору намагається створити справжню, “свою” музику, наповнену характерним національним звучанням, а також бейс-ритмами, які не залишають байдужими нікого у світі.
image
tINI
tINI знадобилося лише декілька років гри в клубах, щоб стати однією з найбільш всідомих жінок-виконавець Німеччини в царині техно- і хаус-музики. Талант з сильним, яскравим характером, який інтуїтивно знає, як зачарувати натовп, будь то ворм-ап чи виступ з міні-сетом.