Qievdance 2009
05.12.2009 | МВЦ
Про подію
Qievdance 2009
Шостий та останній фестиваль Qievdance відбувся 5 грудня 2009 року за участі Сендер ван Дорна, Вуді ван Ейдена, Алеса Морфа, Леона Больера, Шона Тайса, Крис Джонса, Віппенберга, Мисьи Хелслота и Ивана Ионова.
Line-up
image
Sander van Doorn
image
Woody van Eyden
image
Alex M.O.R.P.H.
image
Leon Bolier
image
Sean Tyas
image
Chris Jones
image
Wippenberg
image
Misja Helsloot
image
Ivan Ionov
image
Sander van Doorn
Sander van Doorn - одне з найбільш гучних імен сучасної клубної музики, діджей, музика якого завжди актуальна. Головний козир Сандера ван Дорна - унікальний стиль власних композицій, який являє собою досконалу суміш елементів трансу, техно та progressive. Прихильники кожного з цих напрямків знаходять в його треках щось своє, і завдяки цьому кожна нова робота Сандера миттєво отримує підтримку серед багатьох відомих діджеїв світу.
image
Woody van Eyden
Неможливо пропустити голландського Вуді ван Ейдена, якщо ви маєте справу з електронно танцювальною музикою. Мабуть всі чули такі треки, як Time Now, Nangulan, Saripadanisa, спільні роботи з ATB, Alex M.O.R.P.H. і багато інших регулярно з’являються в міжнародних чартах і продажах. У якості засновника і рухомої сили A-Forty Music Publishing він завжди шукає нові таланти для свого бізнесу.
image
Alex M.O.R.P.H.
Від маленького незалежного артиста Алекс M.O.R.P.H. став одним з провідних продюсерів і реміксерів на глобальній транс-сцені. З успішними реміксами для Armin van Buuren, Woody van Eyden, ATB, Super 8 & DJ Tab, Mat Silver і Тоні Берт і інших він став одним з найбільш затребуваних реміксерів. Його власні сингли "Flaming Clouds", "Unification" і "New Harvest", так само як "Heavenly" з Woody van Eyden, "Live Less Ordinary" з Rank 1 або "Shift" з Майком Когліном знайшли свій шлях в сети всіх головних ді-джеїв планети.
image
Leon Bolier
Леон випускає роботи як під своїм ім'ям, так і під псевдонімами: Inner Stories, Precursor, Surpresa. Він використовує неординарний підхід до різних стилів, тому вплив progressive, trance, techno і навіть electro помітний в його релізах. Його роботи знайшли підтримку таких всесвітньо відомих ді-джеїв, як: Tiesto, Armin van Buuren, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Sasha, John Digweed, Paul Oakenfold, Marco V та інших.
image
Sean Tyas
Справжній успіх прийшов до нього після блискучої композиції "Lift". Трек отримав підтримку від трьох кращих діджеї планети (Armin, PVD и Tiesto). Сам тейс говорить про нього: “Передивляючись відео-записи з фестивалю Global Gathering 2006, я зрозумів, що цей трек звучав близько 4 чи 5 разів в сетах різних діджеїв! Це була велика честь для мене - знати, що твій трек грають так багато на одному і тому ж фестивалі”.
image
Chris Jones
Крістофер Ентоні Джонс (англ. Christopher Anthony Jones), що народився 20 квітня 1985 року, - британський автор пісень та співак. У Джонса любов і пристрасть до музики розвивалася з дитинства. Коли йому було близько 13/14, він почав грати в п'єсах в школі. Це завершилося появою на британському каналі 4 soap Hollyoaks. Джонс з'явився в одному епізоді. Вийшовши з рок-середовища, Джонс вирішив займатися акустичним роком, почав розвивати свої навички написання музичних творів, почав створювати пісні і швидко розвивався як сольний виконавець. Коли йому було 17 років, він сформував рок-групу зі шкільними друзями. Тим часом Джонса тренував Стів Ланге. Група поступово вдосконалювала майстерність та до 2006 року гастролювала по Великобританії.
image
Wippenberg
Німецький діджей і продюсер, відомий як Олаф Дікман. Проект «Wippenberg» був створений 1995 року. Його першим виданням під іменем став сингл «Neurodancer», що вийшов під німецьким андерграундним лейблом «Hyper Hype Records». 1990 року Wippenberg отримав пропозицію записати ремікс для Ian van Dahl на «Castles in the Sky», і став для нього проривом до світової популярності. Трек отримав позитивні оцінки багатьох діджеїв і критиків, і на його творчість звернули увагу ATB і Blank & Jones.
image
Misja Helsloot
Музично-залежний задовго до того, як він створив свої власні звуки, Міша витратив всі свої гроші на альбоми і обладнання, вивчаючи тонкощі роботи диджея. Його першими кроками у зміцненні голландської танцювальної сцени буди організовані особобисто ним місцеві вечірки, що приваблювали любителів транс-музики з усієї країни. Оскільки ми всі знаємо, що це справді маленький світ, то коли Міша подружився з впливовим діджеєм Тісто, він не знав, що ця дружба стане його золотим квитом до успіху. Але в 1998 році Tijs запропонував йому заміксувати першу компіляцію "In Trance We Trust", опубліковану на Black Hole Recordings.
image
Ivan Ionov
Олин із засновників і головних активістів транс-руху в Україні. Він автор і незмінний лідер найбільш тривалого радіошоу SoundCheck на KissFM, транс-діджей. Експерементує на межі progressive trance і techno звучання.