Richie Hawtin
12.05.2017 | Арт-завод Платформа
Про подію
Richie Hawtin
Це ім'я не потребує представлення. New York Times називає його однією з провідних фігур електронної музики, а весь світ уже давно визнав в ньому генія і назвав живою легендою сучасності. 12 травня 2017, Київ - унікальне виступ Richie Hawtin в рамках туру PlayDifferently, який, крім української столиці, пройде в обмеженій кількості міст Європи і світу.
Line-up
image
Richie Hawtin
image
Fabio Florido
image
ARTBAT
image
Richie Hawtin
Англо-канадський продюсер, діджей та музикант, власник лейблу Minus. В останні 10 років є однією з найпомітніших фігур на світовій техно-сцені. Відомий в першу чергу своїми треками під псевдонімом Plastikman і технократичний клубними сетами. У 2017 році зайняв 80 місце в списку кращих діджеїв світу за версією журналу DJ Magazine.
image
Fabio Florido
Кожен тусовщик, кожен затемнений клуб, кожен ді-джей, і кожен артист, з яким зустрічається ФАБІО ФЛОРІДО, справляє на нього незабутнє враження. Підйом Фабіо до його останніх висот - приєднання до Richie Hawtin, Nicole Moudaber, Chris Liebing, Dubfire, Loco Dice та Paco Osuna як посланця PLAYdifferently MODEL 1 - це результат тривалого навчання.
image
ARTBAT
Український дует, який в даний час є одним з найбільш успішних українських електронних проектів і користується глобальним визнанням. Ключ до успіху ARTBAT полягає в їх потужному та винахідливому звуку найвищої якості. Їхні треки мають вражаючу здатність запалювати як невеликі клуби, так і величезні арени з енергією та драйвом.