Spring Break
08.03.2015 | D12
Про подію
Spring Break
Беззмінний і резистентний до будь-яких пертурбацій і криз символ електронного руху - компанія Qiev Dance підносить як подарунок своїй публіці анонс нового проекту, який відбудеться вже в березні: SpringBreak. SpringBreak, який пройде 8 березня на київському майданчику D12 і ознаменує собою настання нової весни - це фестиваль електронної музики за участю топових артистів планети.
Line-up
image
Magda
image
Oliver Koletzki
image
Nastia
image
Markus Knauth
image
Magda
Magda є однією з найбільш затребуваних дівчат-діджеїв на планеті, проводячи кожні вихідні в гастролях на різних континентах. Останнім часом її участь в житті і роботі знаменитого лейблу M_nus зросла в геометричній прогресії. За спиною майже десять років гастролей пліч-о-пліч з легендарним ідеологом техно руху Richie Hawtin і тепер преса нерідко характеризує Magda як "жіноче обличчя техно-музики". Те, що вона робить під час своїх сетів ніяк не вписується в поняття "dj Set", використання передових технологій і унікального підходу до творчості дозволяє їй буквально створювати музику наживо.
image
Oliver Koletzki
Oliver Koletzki - один з найбільш яскравих представників нової хвилі німецького техно. Його біографія може здатися казкою. У 2005 році 30-ти річний Олівер друкує скромну партію в 500 екземплярів свого треку «Der mueckenschwarm». Запис випадково потрапляє в руки прославленого Sven Vath, і він ставить її на вечірці в клубі Amnesia на легендарній Ібіці. Передчуття не підвело метра - натовп моментально «схопив» німецькі ритми. Через місяць трек виходить на світовому лейблі Cocoon в ремікси David K, Olivier Berger, Pig & Dan і Dominik Eulberg, подарувавши артистові славу зірки «нового винахідливого німецького техно».
image
Nastia
Nastia — українська діджейка і засновниця музичного лейблу NECHTO. Завдяки своїй активній участі на сцені електронної музики, Настя успішно створила спільноту унікальних талантів, які цілком віддані музиці. Настя в своїй діяльності керується інноваціями та шукає свіжий погляд на електронну музику в усіх її проявах. Завдяки NECHTO, вона відкриває локальні та міжнародні таланти, поступаючись місцем новим іменам та створюючи незабутні враження для своєї аудиторії.
image
Markus Knauth
Markus Knauth