ТЕХНОБАЛ
01.03.2019 | ВДНГ
Про подію
ТЕХНОБАЛ - 1 березня, ВДНГ
1 березня 2019 відзначиться відразу двома важливими подіями. По-перше, ми нарешті попрощаємося із зимою. А по-друге, один з павільйонів київського ВДНГ на цілу ніч перетвориться на бальний майданчик. Тут буде правити Технобал. Переосмислена класика відповідна формату 21 століття. З електронікою замість вальсу, з властивим балам пишністю антуражу і атмосфери.
Line-up
image
Marcel Dettmann
image
Mr. G
image
Vera Logdanidi
image
Na Nich
image
Smailov
image
Marcel Dettmann
Будучи зараз одним з облич берлінської цитаделі Berghain, Dettmann прагне надихати своїх слухачів мінімалістичним, відвертим і наполегливим звучанням у всіх його сетах. Для багатьох шанувальників техно цей артист став уособленням щирого і класичного берлінського техно-звучання. Dettmann залишається вірним своєму стилю завдяки постійним інноваціям. Без будь-якого сумніву, в світі сучасного техно Marcel Dettmann - одна з найбільш впливових фігур.
image
Mr. G
Мr.G - людина-вічний двигун. Він давно зарекомендував себе як один з найбільш майстерних продюсерів музичнії індустрії. Маючи більш ніж 25-річну кар'єру, Colin McBean - твердо зайняв лідируючи позиції, як артист, переживаючи ренесанс через ряд повноформатних альбомів і його власних лайв виконань в останні роки. Mr G впевнено зумів завоювати любов глядачів своїм неймовірно захоплюючим виступом і харизматичними танцями.Спробуйте знайти ще одного музиканта, який зміг би так оригінально висловити в музиці самого себе!
image
Vera Logdanidi
Кар'єра Vera Logdanidi зароджувалася близько десяти років тому, і початок їй було покладено драм-н-бейс-музикою. Зараз ж вона, вже в техно-амплуа, активно виступає як вдома, так і за кордоном, пише свої треки і є співзасновником фірмових вечірок під вивіскою Rhythm Büro. Будучи досвідченим і різноплановим діджеєм, вона однаково впевнено почуває себе на топових майданчиках начебто Bassiani в Тбілісі, на головній сцені фестивалю Ostrov, а також в ролі експериментатора на камерних подіях, таких як недавня колаборація з учасницями групи Dakh Daughters.
image
Na Nich
Один з засновників Rhythm Büro. Ми вже давно звернули увагу на свіже звучання цього артиста. Зараз він активно досліджує техно звучання і підкорює нові вершини під аліасом Na Nich. Його лайв вважається одним з найцікавіших на техно сцені.
image
Smailov
Обличчя сучасної української електронної сцени. Артист нової формації, справжній професіонал, якому під силу, здається будь-яке завдання, яка лежить в площині його інтересів. Smailov-діджей пройшов значний шлях, перш ніж знайшов своє впізнаване звучання: його сети завжди витончені, різнопланові, виткані з кращого, що дарує нам глобальна електронна сцена - від німецького дип-техно, через класичний американський хаус або породисте техно до новомодних вібрацій лондонського герідж.