25-річчя Time Warp у Нью-Йорку

November 28, 2019

Заснований в 80-х роках жанр техно, сьогодні залишається одним з стовпів міжнародної сцени електронної музики. Сталося це, в тому числі, завдяки, фестивалю Time Warp.

 

Створений у 1994 році, Time Warp 22-23 листопада відсвяткував свою річницю. Вже як 25 років він залишається одним з найвизначніших івентів у світі електронної музики. Фестиваль дав значний поштовх техно у маси і досі продовжує його інтернаціоналізацію.

 

 

Billboard поспілкувалися з Робіном Ебінгером, одним з засновників та маркитенговим директором «Cosmopop», компанії, що створює і розвиває фестиваль Time Warp.

 

 

Time Warp повертається до Нью-Йорка вперше після 2015 року. Яке значення має техно- та електронна сцена Нью-Йорка для Time Warp? 

 

Time Warp відвідав сотні міст по всьому світу. За плечима найрізноманітніші куточки світ, але не один не викликає таких сильних емоцій як Warp New York.

У Нью-Йорку дуже потужна аура та нереальна атмосфера, саме це робить захід дуже особливим. Вперше ми зробили Time Warp у США на наш 20-річний ювілей у 2014 році.

Тепер нам 25 і ми знову у США — це честь святкувати черговий ювілей у творчому та музичному Нью-Йорку.

 

 

Чому ви так довго поверталися?

 

Все залежало від місця. Наприклад, перший Time Warp за кордоном був в Празі у 2005 році. Він був проведений у старовинному палаці, зібравши під одним дахом близько 4000 осіб. Це був досить успішний івент, але через декілька місяців цей палац згорів. Тож постало питання з пошуком нового місця, яке так і не знайшлося.

 

Те саме відбулося і з США. Ми втратили первісне місце проведення фестивалю у 2014 році, але одразу ж знайшли заміну. У 2015 році ситуація повторилася, та тоді альтернативного місця вже не було на ринку. Для нас було занадто ризиковано повертатися без гідної локації. Тому ми вирішили зупинити фест, поки не знайшли підходяще місце для повернення до США.

 

 

У 2019 році Time Warp відзначає 25 років як подія та бренд. Як бренду вдається  залишатися життєздатним протягом більше двох десятиліть?

 

Перш за все, бренд не був прибутковим протягом перших 10 років. Коли ми проводили наш 10-річний ювілейний захід у Мангеймі, ми назвали це "великим фінальним шоу", тому що ми не знали, чи варто продовжувати витрачати гроші. Справжнім бізнесом це стало пізніше.

 

Я думаю, що справжнім паливом, яке керує всіма нашими проектами є віра в те, що ми робимо. Ми завжди хотіли створити ідеальний танцпол для наших гостей та ідеальне робоче місце для артистів, де вони дійсно зможуть викладуватися на повну та перевершувати себе.

 

 

Що зробило Time Warp прибутковим після 10 років збитків, які зміни відбулися?

 

Є багато різних факторів, які на це вплинули. Техно стало більш популярним, авіарейси дешевшими, інтернет доступнішим, але головне — ми продовжували робити те, у що вірили і завжди вдосконалювалися. Працювали над атмосферою на танцполі, використовували сучасні технології і продовжували бути автентичними. Все це посприяло успіху Time Warp. 

 

 

Як на рахунок 50-річчя Time Warp? Є в планах святкувати довголіття?

 

Головне — залишатися актуальними, розуміти молодь, вчасно змінюватися і адаптувати бренд, чим ми і займаємося. Ми маємо дуже талановиту і молоду команду, яка допомагає нам крокувати в ногу з часом і сучасними трендами.