Stephan Bodzin - майстер техно сцени

February 04, 2019

"Музика - не жарт для мене. Якщо я сідаю за роботу над новим треком, значить повинен передати в звуці щось, що виходить з глибини моєї душі".

 Його мелодії - щось з ряду геть для світу мінімал-техно. У сухому аскетичному світі «музики машин» Стефан Бодзін вміє знаходити ті гармонії і поєднання нот, що розкривають в слухачі всю палітру емоцій - смуток, щастя, мрійливу тугу і радість поточного моменту. 

 

 

Бажаний гість провідних електронних фестивалів. Майстер імпровізації, чиї виступи - це непередбачуване дійство, в якому музика створюється прямо на очах здивованої публіки.  Власник культового лейбла Herzblut, де в різний час виходили релізи Max Cooper, Pig & Dan, Oxia, Noir, Patrick Topping, Fur Coat.

Автор двох гучних альбомів - «Liebe Ist» (2007) і «Powers of Ten» (2015), що визначили звучання цілих епох в історії європейської електронної сцени. 

Творець безлічі гучних синглів для танцполів і автор офіційних реміксів на зірок першої величини: Depeche Mode, The Knife, Booka Shade.  Давній соратник Олівера Хантеманна і Марка Ромбоя. 

Нарешті, топ-артист світової техно сцени. 

Вперше в клубі CHI виступить Стефан Бодзін!

 

Івент
event
22 February
CHI by Decadence House
Portraits #6: Stephan Bodzin