8 цікавих фактів про The Chemical Brothers

March 18, 2019

1) Майбутні The Chemical Brothers - Том Роулендс і Ед Саймонс познайомилися вивчаючи історію середніх століть в Манчестерському університеті.  Але вони не особливо мудрували з вивченням історії, крутивши платівки в місцевих клубах.

 

2) Спочатку The Chemical Brothers називалися Dust Brothers.  Але їм довелося змінити ім'я через справжніх "брудних братів".  При цьому самі музиканти були не в захваті від нового варіанту назви колективу.

 

 3) The Chemical Brothers - перші серед електронників отримали нагороду Grammy, за трек Block Rockin 'Beats (всього за свою кар'єру брати отримали 4 Grammy).

 

 4) У процесі підготовки альбому We are the Night було створено, за визнанням музикантів, 60 тисяч файлів. Половина з яких пішла в сміттєву корзину.

 

 5) Одна японська пара познайомилася під час виступу The Chemical Brothers.  Коли через 9 місяців у них народилися близнята, вони дали їм імена Том (дівчинка) і Ед (хлопчик) в честь учасників групи.

 

 6) Hey Boy Hey Girl - сингл з третього альбому Surrender. Частина цього синглу була написана ще в 1989 році, за два роки до заснування  The Chemical Brothers 

 

 

 

7) Частина кліпу Hey Boy Hey Girl знімалася в Лондонському музеї природної історії, інша частина - в знаменитому Лондонському клубі, "гнізді" англійського рейв-руху "Ministry of sound".

 

8) The Chemical Brothers можливо встановив рекорд найшвидшого ремікса всех часів! Оригінальний трек We've Got To Try розбитий, перероблений и прискореного до 15000 ударів за хвилини (BPM).  Доречі цей три-секундний ремікс тепер стані звуком сезону-2019 F1.

 

 

 

Цікаво, що ще нас чекає з випуском дев'ятого альбому?

Івент
event
15 June
МВЦ
The Chemical Brothers