Beatport: 16 років в цифрах

January 28, 2020

Beatport з нагоди 16-ої річниці опублікували статистику зібрану за весь час свого існування.

 

 

З моменту запуску, 7 січня 2004 року, Beatport заплатили 300 мільйонів доларів незалежним лейблам, за понад 259 мільйонів завантажених треків. Наразі, ці виплати тільки зростають.

 

За підсумками 16 років, канадський продюсер Deadmau5 досі залишається найбільш продаваним в історії. За ним йдуть — Mark Knight, David Guetta, Tiesto та словенська техно-легенда UMEK.

 

Щодо музичних лейблів, то золото беруть — Mark Knight's Toolroom Records. SPINNIN 'Records займають друге місце і йдуть зі сріблом, далі на п'єдесталі — Defected, Ultra та Drumcode.

 

Techno залишається найпопулярнішим музичним жанром у Beatport та залишає позаду —Tech House, House, Deep House та Melodic House & Techno.

 

Починаючи з вересня 2016 року, Beatport додав ряд нових жанрових категорій, серед яких Melodic House & Techno, Future House, Trap/Future Bass, Garage/Bassline/Grime, Leftfield Bass, Leftfield House & Techno та Afro House.

 

У 2019 році відбувся запуск Beatport LINK — першої у світі стрімінгової платформи для ді-джеїв. На кінець року було доступно 420 000 унікальних плейлистів, створених безпосередньо користувачами. Beatport LINK відкриває нову еру для ді-джеїв, і це, безсумнівно, може розглядатися як важливий крок у музичній сфері.

 

Генеральний директор компанії "Beatport" Робб Макданіелс прокоментував:

"Для Beatport це був переломний рік. З запуском LINK, Beatport у 2020 році рухається вперед сильніше, ніж будь-коли. Світова спільнота ді-джеїв отримає інноваційні інструменти та послуги від Beatport у 2020 році».