Благодійний концерт пам'яті Avicii

December 10, 2019

5 грудня у Стокгольмі вшанували пам’ять покійного діджея Тіма Берглінга, відомого як Avicii. Берглінгу було 28 років, коли він скоїв самогубство у минулому році.

 

Адам Ламберт, Ріта Ора, Алое Блек та ще 16 відомих виконавців вперше зібралися разом, щоб виконати найкращі хіти Avicii. Триб’ют-концерт відбувся за участі великого оркестра з 30 осіб, що було мрією Тіма.

 

Організацією концерта займалася благодійна організація, яку створили батьки Avicii в пам'ять про свого сина. Діяльність цього фонду спрямована на запобігання психічних захворювань та самогубств. «Щороку в Швеції від суїциду гине 1 500 осіб, а в усьому світі — близько мільйона. Проблема глобальна і залишається другою за поширеністю причиною смерті молодих людей у віці від 15 до 29 років. За допомогою концерту ми хочемо поставити цю тему на порядок денний і звернути загальну увагу на проблему, пов'язану з психічними захворюваннями», — пояснює батько Тіма.

 

В першу чергу, фонд звертається до фанатів Avicii, які мають будь-які проблеми з психічним здоров’ям, закликаючи говорити про свої тривоги і не боятися просити допомоги.

 

Весь прибуток від квитків буде направлений до благодійних організацій, які займаються питаннями підтримки психічного здоров'я і запобігання самогубств.