Charlotte de Witte відвідає Київ

February 05, 2020

Хедлайнером Технобалу 2020 стала бельгійський діджей і продюсер — Charlotte de Witte.
Відома у всьому світі молода дівчина стрімко набирає обертів у своїй творчості і вже в квітні вона відвідає з виступом Україну.
 

 

Квитки на Технобал 2020 за посиланням.

Пропонуємо познайомитися з Шарлоттою ближче і прочитати невелике інтерв’ю, яке вона дала для «Афіша Daily» у минулому році.


1. Ти збираєш натовпи людей на фестивалях, у твоїх кліпів мільйони переглядів, а в інстаграмі мільйон підписників. Як думаєш — які причини передували цьому?

- Можу допустити, що я робила потрібні речі в потрібний час. Правильні релізи на відповідних лейблах, виступи на класних фестах та величезна мотивація.

2. Що підживлює твою мотивацію?

- Кохання! Я дуже люблю музику. Ще важливим аспектом є інтенсивне і цікаве життя, яким я живу. Я щаслива, попри постійні перельоти та малу кількість сну.

3. Як ти ведеш соціальні мережі? У тебе є хто-небудь, відповідальний за них?

- Я все роблю сама, менеджери підключаються до роботи лише з KNTXT. SMM не те, чим я люблю займатися, але я розумію, що цьому потрібно приділяти багато уваги. Найскладніше — створити якісний контент. Це завжди справжнє випробування.

4. Чому ти стала писати іншу музику після закриття Raving George? Ти стала більш впевненою в собі або відчула підйом важкого техно?

- Навіть під час Raving George я іноді грала техно. Так що, напевно, все-таки впевненість. Я перестала боятися.

5. Твоя перемога в ментальній боротьбі з гендерними забобонами техно-сцени вражає. Що було найскладнішим?

- Негатив до промоутерів, які погано розбираються в музиці, був зі мною завжди. Якщо я знаю, що мене звуть тільки тому, що я дівчина, то завжди відмовляю. Одного разу я побачила повністю рожевий флаєр вечірки, на ньому було написано «тільки дівчата-діджеї»: не думаючи ні секунди, я скасувала свій виступ і полетіла додому. Це огидно і дико набридає. Я не хочу бути «дівчиною-діджеєм», музика зовсім не про це!

6. Бельгія, 2000-і, чому молода дівчина може вирішити стати техно-діджеєм?

- Я ніколи не хотіла стати відомою і ніколи не бачила себе діджеєм. Так склалося життя. Я йшла за своєю пристрастю і насолоджувалась. По правді кажучи, знаменитість — це те, що мене іноді мучить. Всі ці люди на вулицях, фотографії. Навіщо їм все це? Я досі не розумію. Але це частина роботи і я усвідомлюю це...

7. Розкажи про свої вечірки KNTXT.

- Ідея KNTXT народилась близько п'яти років тому в Брюсселі. Нещодавно вона переросла в однойменний лейбл. Ми робимо приголомшливий мерч і намагаємося зайти в fashion-індустрію. Мені подобається пробувати нове і розбиратися в незрозумілих до цього професіях. KNTXT — моє дитя і головне в моєму житті, на даний момент.

8. Хто у 2019 році більше всіх зачепив тебе своїми треками?

- Італійці «999999999» і німець Alighment — два мої відкриття у 2019.

Нагадаємо, Charlotte de Witte відвідає Київ 3 квітня у рамках другого Технобалу.

Забирайте свої квитки  за посиланням.

Івент
event
19 February
ВДНГ
Технобал (canceled)