Карта OSTROV FESTIVAL 2019

May 21, 2019

Фестиваль OSTROV презентував проект своєї території, що розкинеться на знайомій локації на Трухановому острові. Новий концепт, над яким працювало відразу кілька креативних команд, органічно вписується в ландшафт, підпорядковуючи простір своїми лініями, і перетворює місцевість та дерева в єдиний концептуальний арт-об'єкт.

 

Андрій Журавель, організатор OSTROV Festival: "Ще минулоріч в Одесі ми почали пропрацьовувати не тільки музичну складову, а й візуальну частину. Хочеться, щоб у гостей фестивалю в пам'яті й на фото залишалися оригінальні арт-об'єкти та декорації, котрі й формують вигляд фестивалю. Над одеським Островом працювала талановита команда Freak Fabrik. Вони почали процес перетворення з окремих танцполів. Цього року в Києві ми почали співпрацю з командою українського ком'юніті “Burning Man”, які із задоволенням приєдналися до проекту і зводять дійсно круті конструкції. Також з нами мультикультурна арт-платформа "Дивина", котра зібрала навколо себе різноманітних художників і талановитих людей. Їм ми дозволили максимально розвинути фантазію"

 

 

Над архітектурними конструкціями працює команда українського ком'юніті фестивалю "Burning Man". Вони були першими, хто створив український кемп в 2017 році на цьому легендарному фестивалі в Неваді. Зараз хлопці продовжують розвивати ідеї та принципи "Burning man" вже в українській столиці. Їх Палац культури "Куренівка" в промзоні на Подолі — якраз приклад ревіталізації старого простору покинутого цеху і перетворення його в креативне місце для зустрічей і яскравих івентів. Проект фестивалю OSTROV для них — це теж своєрідний челендж.

 

Ярослав Мамай, член команди українського ком'юніті "бернерів": "При розробці проекту хотілося відійти від звичних "морських" або "бохо" тематик. Оскільки Труханів острів знаходиться в географічному центрі столиці, оточений "кам'яними джунглями", виникла ідея створення візуального образу "постапокаліптичного острова майбутнього". Де переважає бетон, залізо, скло, покриті або зарослі зеленню…

Над ідеями і концептами об'єктів працювали ми з Женею Засуцкім і його бюро “женя засуцькій і команда”. Ми обговорювали, як можуть виглядати танцполи, з чого реально їх побудувати, які технології застосувати, щоб було сухо і в першу чергу комфортно людям, була можливість правильно інсталювати звук і світло, також наповнити територію цікавими об'єктами, які доповнюють концепцію фестивалю, та обладнати комфортні зони для відпочинку, спілкування та харчування. У нас налагодилося чудове взаєморозуміння з командою qievdance, і ми враховуємо всі ключові моменти, спираючись на великий досвід організації таких заходів, також ділимося своїм досвідом, щоб разом зробити OSTROV одним з кращих електронних фестивалів країни."

 

Олена, Шептицька, мультикультурна арт-платформа "Дивина": "Нас захоплюють складні виклики і завдання. Проект фестивалю OSTROV насправді дуже багатогранний. Це творче поле для величезної кількості ідей і втілення фантазій. Наприклад, ми дуже давно хотіли реалізувати кілька цікавих арт-проектів, і саме на Трухановому острові у нас є всі умови для цього. Будуть кінетичні скульптури, "живе" дерево і трохи психоделічної-постапокаліптичних об'єктів. Як і завжди, головна мета і прагнення — трансформувати, видозмінити, наповнити простір, додати фарб і сюрреалістичність всьому оточенню."

 

Територія OSTROV-2019 — це три танцполи, бари, фудкорт, затишні чіл-аути і різноманітні арт-зони. Можна бродити серед всього цього в перервах між танцями, робити десятки сторіз, відновлювати енергію, відпочиваючи і занурюючись в антураж, який так прискіпливо і дбайливо створюють організатори.

 

MAIN — найбільший танцпол, котрий приймає іноземних хедлайнерів. Потужний звук і світлові візуали змушують підкорятися музиці та віддаватися ритмічній енергії в максимальному об'ємі.

 

 

UA STAGE — сцена, котра демонструє не менший, ніж на MAIN, музичний запал, а іноді навіть і більший. Вітчизняні майстри і майстрині техно з кожним івентом збирають все більшу кількість шанувальників.

 

 

UNDERGROUND STAGE — локація, потрапити на яку можна, тільки знайшовши таємний тунель, і це єдиний танцпол, котрий буде працювати всі 48 годин фестивалю. За саунд відповідає знайомий румунський десант з Sunrise Agency, підкріплений резидентами одеської промо-групи Feeleed.

 

Андрій Журавель: "Острів продовжує витримувати концепцію привозу актуальних в своєму жанрі артистів. Тобто по суті, за три червневих дня, в одному місці — на Трухановому острові, ви можете послухати і потанцювати під тих, хто цього літа заявлений в лайн-апах найбільших європейських фестів. Це, безумовно, знак якості і плоди роботи нашої команди."

 

Фестиваль OSTROV готовий оголосити імена всіх своїх хедлайнерів.

15-17 червня, Київ, Труханів острів — свої сети готують легендарні артисти:

 

Amelie Lens (BE)

Farrago (BE)

Joyhauser (BE)

Henrik Shwarz (GE)

KiNK (BG)

Worakls (FR)

Jeremy Underground (FR)

Woo York (UA)

Sonja Moonear (Switzerland)

Nølah (ESP)

J.Manuel (DE)

FJAAK (DE)

Recondite (DE)

Roman Flügel (DE)

DARIA KOLOSOVA (UA)

Petre Inspirescu (RO)

Praslea (RO)

Cezar (RO)
 

А також: Abelle, Arthur Danielyan (live), Arthur Lirity, Cassi b2b Mytry, Criminal Practice, Daria Kolosova, Dasha Redkina, Deenara, Dima Mitch, Dimone, Eric, Igor Shtenge b2b Igri, Joss, Kichi Kazuko, Koloah, Leri, Mamay feat David Kareyan (live), Max Owl, Nekliff, Oleg Isk, Pavel Plastikk b2b Philipp Markovich, Rayo, Runov b2b A.Fleming, Sergee, Sham, Sinica, Smailov, Stas Twee, Tokyo b2b Weizman, Vasil, Yate, Zaicev.

 

За традицією організатори запроваджують кілька типів абонементів - General Admission (1150 UAH) і Backstage (1600 UAH).

General Admission дає доступ до всієї території фестивалю, крім сцени, а

власники Backstage зможуть пересуватися по всьому фестивалю і перебувати в безпосередньому контакті з улюбленим артистом. Кількість таких квитків обмежена.

 

Квитки: https://www.qievdance.com/events/ostrovfestival2019

 

https://t.me/ostrovfest
www.facebook.com/ostrovfestivalkiev

www.instagram.com/ostrov.festival

 

Івент
event
15.06 - 17.06
Труханів Острів
Ostrov Festival 2019