The Chemical Brothers: інформація про квитки

March 01, 2019

Квитки на концерт The Chemical Brothers стали доступними для придбання об 11:00 понеділку 4 березня.

Територія заходу буде поділена на 5 зон, кожній із яких відповідає окрема категорія квитків.

З міркувань комфорту та безпеки відвідувачів, квиток кожної категорії надає право доступу виключно до зони, яка йому відповідає.

 

GOLDEN FAN    

Лімітована зона безпосередньо під сценою. Саме тут можна майже доторкнутися до артистів та максимально зануритися у неймовірний перформанс від The Chemical Brothers.

Ціна - 1499 грн. 

 

SILVER FAN

Найбільша зона концерту - у самому центрі залу. Тут ви зможете найкраще відчути магію єднання з тисячами інших фанів і переваги оптимального огляду сцени та звучання.

Ціна - 1149 грн.

 

BRONZE FAN

Не зважаючи на те, що ця зона знаходиться далі від сцени, ніж дві попередні, якість звучання та вид на сцену будуть нічим не гірше, тож її відвідувачі зможуть повноцінно насолодитися концертом за найнижчими цінами, що має сенс з точки зору відповідності "ціна-якість".

Ціна - 899 грн.

 

VIP FAN 

Це - танцювальна платформа, яка буде розміщена навпроти сцени на висоті кількох метрів, з окремим входом, барами, додатковою “підзвучкою” і просто нереальним видом на сцену!

Ціна - 1499 грн.

 

DELUXE

Розташована на платформах з обох боків від танцювальних фан-зон. Місця з посадкою за столами, з окремим входом, парковкою, туалетами та обслуговуючим персоналом. ідеальний варіант для відвідувачів з високими вимогами до комфорту.

Ціни стартуюсь від 2499 грн.

 

PRIORITY (додаткова послуга) - діє лише разом із квитками категорій "Golden Fan", "Silver Fan" , "Bronze Fan" та "VIP FAN"

Фан-зони на концерті The Chemical Brothers – це 10 000 відвідувачів. На вхід і отримання браслету потрібен час. Але якщо хочеш зайти значно швидше і комфортніше, додай до кожного квитка в замовленні право на Priority вхід через додаткові коридори. Priority діє ТІЛЬКИ в парі з вхідним квитком FAN-категорії. Послуга НЕ діє для відвідувачів "DELUXE" зони

Кількість обмежена!

Ціна послуги - 150 грн.

 

Ви зможете придбати квитки за одним із двох посилань:

1. На сайті організатора, компанії qievdance.

2. На сайті офіційного квиткового партнера події Concert.ua.

 

Маленька порада на завершення: не відкладайте придбання квитків на майбутнє - вони будуть дорожчати!

Івент
event
15 June
МВЦ
The Chemical Brothers