Феєричне шоу від The Chainsmokers - "World War Joy"

December 13, 2019

Учасники групи The Chainsmokers — Алекс Палл, Дрю Таггарт та їх продюсерська команда у недавньому інтерв’ю розповіли про своє неймовірне шоу «World War Joy». Програма була розроблена для туру, який стартував 25 вересня в штаті Огайо.

Неймовірне шоу з його креативними елементами та 42 учасниками є символом еволюції групи від звичайного електронного дуету діджеїв до багатопрофільних музикантів та виконавців. Цього разу на сцені були відсутні будь-які діджейські установки. Натомість шоу було наповнене дизайнерськими елементами, піротехнікою, що підкреслюють і символізують тематику туру — «World War Joy».

 

 

Над шоу-програмою для Chainsmokers працювали креативний директор і продюсер — Мігель Рісуеньо та барабанщик гурту — Метт Макгуайр, який за сумісництвом є їх музичним директором та режисером шоу. Палл описує шоу як «велике зіставлення руйнування, хаосу і смерті в масовому масштабі з почуттям позитиву, радості і щастя». У свою чергу, Таггарт підкреслює, що вони хотіли, щоб це виглядало як краса після апокаліпсису.

Пріоритетним завданням команди було розробити тривимірний символ шоу, який би транслював всю ідею видовища. В результаті чого було створена 60-футова X-образна конструкція, яка складалася з 3 частин і символізувала всіх учасників групи (Pall, Taggart, McGuire). «Це ідеально підкреслювало тему нашого альбому», — зазначав Таггарт.

 

 

Для старту творчого процесу команда зібрала велику кількість референсів — від войовничих епізодів до радісних образів, включаючи зйомки хеві-метал групи Iron Maiden і фільму «Божевільний Макс: Дорога люті».
«Для візуальних референсів ми використали фільми, роботів та відеоігри — ми надаємо перевагу дизайну, який пов'язаний зі світом, в якому ми живемо», — розповідає Рісуеньо.

Одним з найбільш вражаючих елементів шоу є «Глобус смерті», вагою 5000 фунтів. В ньому відбуваються найефектніші моменти концерту. Спочатку Таггарт співає всередині кулі, а потім команда професійних мотоциклістів виконує екстремальні трюки на внутрішній поверхні глобусу. Надихнулася команда літаючим Ferrari, показаним в турі Дрейка, та американськими гірками в шоу Тревіса Скотта. «Агресивно, але водночас гарно, адже це мистецтво», — ділиться Рісуеньо. Для Таггарта виступ у глобусі також є символічним. «Я входжу в «Глобус смерті» для виконання треку «Sick Boy», що демонструє мою перемогу над депресією. Це дарує мені відчуття ейфорії та дає можливість показати глядачам, що саме я відчував в той важкий для мене час», — розповідає Дрю.

Для треків з запрошеними артистами (наприклад, «Call You Mine» за участю Bebe Rexha) команда використала великий екран, на якому було анімаційне обличчя виконавця. «Це як персонаж з цього світу, якого ми створили власноруч. Ви навряд чи зможете відрізнити робот на екрані чи справжній виконавець», — запевняє Палл.


 

Від початку до кінця шоу World War Joy тримає глядача у напруженні та одночасно в захопленні. Поєднання креативних елементів, неймовірних дизайнерських рішень та улюбленої музики робить це шоу незабутнім, відображаючи еволюцію гурту та їх розвиток.

 

Кадри з концерту можна побачити у новому кліпі The Chainsmokers: