Концепт рейв-костюму з захистом від пандемії

May 01, 2020

В умовах карантину, бажання відвідати вечірку або рейв з кожним днем ​​стає все сильніше. З думкою про це, креативна студія Production Club розробила дизайн футуристичного рейв-костюму, який може застосовуватися під час пандемії. Він отримав назву Micrashell Futuresuit.

 

Американська компанія Production Club до цього займалася розробкою інтерактивних інсталяцій і світлових шоу для Skrillex, SOPHIE і Grimes. Тепер, коли ринок музичних заходів став на паузу, дизайнери переключили свою активність на тему рішень про те, як можна існувати і відвідувати заходи в умовах пандемії.

 

 

Специфіка цього хай-тек концепту максимально зрозуміла в сьогоднішніх умовах - соціальне дистанціювання. Костюм включає в себе можливість підключати телефон, використовувати голосове спілкування, вбудовану саунд-систему, камеру, пристрій для споживання напоїв і різні аксесуари. Головне до цьому костюмі - шолом з подачею повітря, який при цьому ніяк не заважає огляду.

 

«У той час, коли всі в індустрії зараз сфокусувалися на розробці чогось віртуального, ми ж хотіли подумати над чимось більш емоційним, фізичним, і людським, щоб вся музична і концертна індустрія мала більше шансів відновиться швидко і без ще більших втрат», - глава відділу розробок Miguel Risueño.

 

Глава спеціальних проектів Corey Johnson вірить, що музичні заходи необхідні для людини - вони створюють враження і спогади, які живлять наші життя. Так, ми можемо не побачити фестивалі рівня Коачели якийсь час, але нам цікаво подумати над інноваційними розробками, які можуть рухати вперед рівень інтертейменту і взаємодії людей в ньому.

 

 

Поки такий костюм залишається лише концептом, без реальних моделей. Але якщо ситуація пандемії продовжиться і обмежувальні заходи ще будуть тримуватимуть тривалий час, то такий костюм може стати реальність.